До роботи на шахтах почали залучати ув’язнених, - Малюська

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook міністр юстиції Денис Малюська, передає Цензор.НЕТ.
"Енергетична безпека - у надійних руках! Наші ув'язнені почали працювати шахтарями", - написав він на своїй сторінці у Facebook.
"Переваг - безліч:
- заповнюється дефіцит робочої сили
- вʼязні отримують навички, які дозволять працевлаштуватись у майбутньому
- також вони отримують пристойну зарплату, яка дозволяє виплачувати відшкодування завданої злочином шкоди, сплачувати податки та наповнювати бюджетний спецфонд (їм, звісно, на особисті потреби теж залишається частина)
- добуте вугілля - гарантія нашої енергетичної безпеки (10 чоловік добувають 25 тон за зміну)
- ну і звісно - жодних проблем із бронюванням", - написав він.
--- Это лопата
--- А где у неё моторчик?
--- А где вы видели лопату с моторчиком?
--- А где вы видели еврея с лопатой?..
(очень старый анекдот)
Вибачайте, що ізигом окупанта - ліньки було перекладати