10529 відвідувачів онлайн
12 950 128

До роботи на шахтах почали залучати ув’язнених, - Малюська

шахта

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook міністр юстиції Денис Малюська, передає Цензор.НЕТ.

"Енергетична безпека - у надійних руках! Наші ув'язнені почали працювати шахтарями", - написав він на своїй сторінці у Facebook.

"Переваг - безліч:

  • заповнюється дефіцит робочої сили
  • вʼязні отримують навички, які дозволять працевлаштуватись у майбутньому
  • також вони отримують пристойну зарплату, яка дозволяє виплачувати відшкодування завданої злочином шкоди, сплачувати податки та наповнювати бюджетний спецфонд (їм, звісно, на особисті потреби теж залишається частина)
  • добуте вугілля - гарантія нашої енергетичної безпеки (10 чоловік добувають 25 тон за зміну)
  • ну і звісно - жодних проблем із бронюванням", - написав він.
Топ коментарі
+29
і коли там можна буде побачити Беню з лопатою?...
показати весь коментар
28.10.2023 14:11 Відповісти
+26
Коли вова і андрій із оп отримають строк
показати весь коментар
28.10.2023 14:22 Відповісти
+20
--- Это что?
--- Это лопата
--- А где у неё моторчик?
--- А где вы видели лопату с моторчиком?
--- А где вы видели еврея с лопатой?..
(очень старый анекдот)
Вибачайте, що ізигом окупанта - ліньки було перекладати
показати весь коментар
28.10.2023 14:28 Відповісти

Завантаження...