9614 відвідувачів онлайн
7 569 29

Українська делегація у повному складі залишила залу під час виступу Лаврова на засіданні ОБСЄ

обсє

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Європейську правду.

Українська делегація у повному складі вийшла із зали, коли російський міністр почав свій виступ.

При цьому Україну підтримали і кілька інших делегацій, перелік яких поки невідомий.

Лавров, який виступав російською, у якийсь момент перервася і, вочевидь, відреагував на події в залі англійською мовою: "Ви не могли б залишити мене на самоті, будь ласка? Дякую".

Після завершення виступу Лавров одразу залишив залу засідань.

Топ коментарі
+15
Тобто: наша делегація сиділа з "унылой кобылой" за одним столом? І чекала коли воно почне щось булькотіти?? І тільки тоді покинула залу???
показати весь коментар
30.11.2023 15:41 Відповісти
+10
Це все одно, що слухати Рібентропа у 1940 році, наприклад. Інші країни історія нічому не вчить!
показати весь коментар
30.11.2023 15:41 Відповісти
+7
Мені дуже цікаво скільки і кого Україна відрядила на цій шалман? Скільки коштує перебування 1 члена делегації у цьому Скопьє ? Раніш писали що Україна не братиме участь у форумі. Кажите що наші вийшли з залу перед виступом лошари? Ну це дійсногеройство (я думав шо це саме собою) ну то дайте їм всім героя України і пістолети Форт у деревʼяній кобурі.
показати весь коментар
30.11.2023 15:56 Відповісти

Завантаження...