Українська делегація у повному складі залишила залу під час виступу Лаврова на засіданні ОБСЄ

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Європейську правду.
Українська делегація у повному складі вийшла із зали, коли російський міністр почав свій виступ.
При цьому Україну підтримали і кілька інших делегацій, перелік яких поки невідомий.
Лавров, який виступав російською, у якийсь момент перервася і, вочевидь, відреагував на події в залі англійською мовою: "Ви не могли б залишити мене на самоті, будь ласка? Дякую".
Після завершення виступу Лавров одразу залишив залу засідань.
Топ коментарі
+15 Маркиз
показати весь коментар
30.11.2023 15:41 Відповісти Посилання +10 юрий Шмалько #512164
показати весь коментар
30.11.2023 15:41 Відповісти Посилання +7 Sharl
показати весь коментар
30.11.2023 15:56 Відповісти Посилання