9614 відвідувачів онлайн
4 954 31

Сійярто і Лавров зустрілися в межах засідання ОБСЄ: Обговорили, зокрема, "ситуацію в Україні"

лавров,сійярто

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на МЗС РФ.

"Проведено "звірку годинників" щодо широкого спектра практичних питань двостороннього співробітництва з акцентом на реалізацію домовленостей, підтверджених 17 жовтня 2023 року в Пекіні під час зустрічі президента РФ Путіна з прем'єр-міністром Угорщини Орбаном.

Відбувся обмін думками щодо ключових питань діяльності ОБСЄ та актуальних міжнародних проблем, включно із ситуацією в Україні", - йдеться в повідомленні.

Топ коментарі
+23
Ну і як оце можна тримати в ЄС і НАТО??? Це ж просто явні кроти!
показати весь коментар
30.11.2023 17:32 Відповісти
+15
Цим кремлівським потворам немає більше про що говорити ,
як тільки про Україну ?

Виродки 😠
показати весь коментар
30.11.2023 17:30 Відповісти
+9
А про що говорить? "Подельники стрелку забили" - "покалякать о делах их скорбных"... Лавруха в черговий раз нагадав що "Мы все - в адной лодке! Сядем все!"
показати весь коментар
30.11.2023 17:43 Відповісти

Завантаження...