Сійярто і Лавров зустрілися в межах засідання ОБСЄ: Обговорили, зокрема, "ситуацію в Україні"

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на МЗС РФ.
"Проведено "звірку годинників" щодо широкого спектра практичних питань двостороннього співробітництва з акцентом на реалізацію домовленостей, підтверджених 17 жовтня 2023 року в Пекіні під час зустрічі президента РФ Путіна з прем'єр-міністром Угорщини Орбаном.
Відбувся обмін думками щодо ключових питань діяльності ОБСЄ та актуальних міжнародних проблем, включно із ситуацією в Україні", - йдеться в повідомленні.
як тільки про Україну ?
Виродки 😠