9463 відвідувача онлайн
8 665 28

Ситуація в районі Авдіївки: Лісосмуги та узбіччя завалені трупами росіян. Фіксуються відмови окупантів іти на штурми, - Сили оборони

авдіївка

На Авдіївському напрямку тривають активні піхотні атаки армії РФ. Проте війська РФ продовжують втрачати особовий склад сотнями. Російські військові також здаються в полон.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на ZN.UA, про це в ефірі телемарафону розповів речник Об'єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку Олександр Штупун.

Армія РФ не полишає спроб захопити Авдіївку, попри значні втрати. ЗСУ за добу відбили 15 атак ворога у районах Степанівки, Сєвєрного, Степового, Новобахмутівки.

"Фіксуються відмови ворожих солдатів йти на штурми. Вони дуже добре бачать завалені трупами росіян лісосмуги та узбіччя доріг", - наголосив Штупун.

За його словами, російські війська також проявляють активність у районі Роботиного - намагаються відновити втрачені позиції.

Топ коментарі
+15
Не лише під Авдіївкою гори трупів ворожих солдат.
Сьогодні опублікували https://t.me/s/supernova_plus відео з н.п. Гладківка Херсонської обл. на Лівобережжі, де під обстріл снарядів з розривними вольфрамовими кульками попала автоколона рашистів.
показати весь коментар
05.12.2023 11:27 Відповісти
+12
Низький уклін Захисникам України!!
Чекаємо їм на підтримку прибуття ОТИХ батальйонів із заступників, помічників, радників, консультантів та охоронців і водіїв з ОПУ та ВРУ з КМУ !!!
показати весь коментар
05.12.2023 11:26 Відповісти
+7
Навіть на 20% відказників від оболваненої росії годі очікувати. Потрібно визнати, що путлер знайшов спосіб для мобілізації- бабло. Багато західних фірм (і не лише приватних) активно сприяють цьому, продовжуючи купувати в росії ресурси. Лише за 1.5 року війни росія заробила більше 500 млрд. доларів на торгівлі ресурсами. Так що бабло в неї є. Нам напевно не потрібно заспокоюватися тим, що багато мобіків валяється по узбіччях. Баби еще нарожают.!! Я думаю, що це свідома тактика росіян оскільки цими м,ясними атаками вони виснажують нашу оборону, як в сенсі особового складу так і боеприпасів. Якщо взяти до уваги, що влада повністю провалила мобілізацію та підготовку поповнення а ще більше провалила переведення економіки на військові рейки (фавктично там кінь не валявся) і, як кажуть військові, на фронті в нас гряде снарядний голод ще більший ніж рік тому, то ситуація не виглядає для нас розовою скільки б цих мобіків не валяось на наших дорогах.
показати весь коментар
05.12.2023 11:41 Відповісти

Завантаження...