5737 відвідувачів онлайн
3 331 16

Північна Корея поставила в Росію більше тисячі контейнерів військового обладнання та боєприпасів, - посол США при НАТО Сміт

кндр

Посол США при НАТО Джуліан Сміт під час онлайн-брифінгу заявила, Північна Корея поставила в Росію більше тисячі контейнерів з боєприпасами. Ця інформація підтверджена супутниковими знімками.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише Укрінформ.

"У нас є нова інформація про те, що КНДР недавно поставила додаткові озброєння в Росію для застосування у війні проти України. За нашою інформацією, КНДР передала РФ понад тисячу контейнерів військового обладнання та боєприпасів",- зауважила представниця США.

Вона також повідомила про наявність супутникових знімків, на яких видно переміщення цих контейнерів з Північної Кореї в Росію на вантажних суднах.

"Ми рішуче засуджуємо КНДР за передачу росіянам такого озброєння, яке, безсумнівно, буде використано для атак на український народ, українські міста, а також у подальшій незаконній війні РФ",- зауважила Сміт.

За її словами, у США вважають, що Пхеньян в обмін на боєприпаси хоче отримати від Росії інші військові технології. Не виключено, що в цьому "списку бажань" Пхеньяна є винищувачі, ракети земля-повітря, бронетехніка, обладнання для виробництва балістичних ракет та інші озброєння.

Сміт підкреслила, що Сполучені Штати продовжать стежити за розвитком ситуації та виявляти будь-які спроби поставити в Росію озброєння.

Топ коментарі
+16
вони спостерігають? А українці продовжують вмирати. Тобто Іран чи Пн. Корея легко дають мільйон снарядів, чи шахеди. А ми від демократичних країн не змогли мільйон снарядів за рік отримати.
показати весь коментар
21.12.2023 06:19 Відповісти
+13
Ви там "стежте" і головне не забувайте час від часу "засуджувати"
показати весь коментар
21.12.2023 06:21 Відповісти
+7
що Сполучені Штати продовжать стежити за розвитком ситуації
==

Покажчик стурбометра зафіксував 0,9 меркеля.
показати весь коментар
21.12.2023 06:33 Відповісти

Завантаження...