8873 відвідувача онлайн
3 677 22

Україна ініціює розірвання угоди про зону вільної торгівлі з Білоруссю, - Мінекономіки

білорусь,санкції

Кабінет міністрів України на засіданні у п’ятницю, 22 грудня, ініціював припинення міжурядової угоди про вільну торгівлю з Білоруссю.

Про це повідомило Міністерство економіки, передає Цензор.НЕТ.

Так, рішенням Уряду схвалено законопроект, який припиняє дію Угоди між Урядом України і Урядом Республіки Білорусь про вільну торгівлю та низки інших документів, що забезпечували режим вільної торгівлі між країнами та вилучення з такого режиму. Законопроект буде подано на розгляд Верховної Ради та набуде чинності після його ухвалення та публікації в передбаченому законом порядку.

"Зрозуміло, що жодної торгівлі між Україною та державою-агресором та сателітом росії – білоруссю – не існує вже майже два роки, як явища. Вказаними рішеннями ми лише приводимо договірно-правову базу у відповідність до реалій. Зачистку нормативно-правового поля від сміття, пов’язаного з росією та її союзниками, ми проводимо постійно та наполегливо, але, як бачите, працювати ще є над чим", - розповів заступник Міністра економіки України – Торговий представник України Тарас Качка.

Топ коментарі
+10
10років війни пройшло....дятли
показати весь коментар
22.12.2023 20:35 Відповісти
+8
Чудово ! Сотні людей будуть пересилати папірці одне іншому. За сотні тисяч гривень зарплати і премій. Хіба не логічно на законодавчому рівні розірвати всі договори з країнами-агресорами
показати весь коментар
22.12.2023 20:38 Відповісти
+7
А что случилось?
показати весь коментар
22.12.2023 20:38 Відповісти

Завантаження...