8756 відвідувачів онлайн
3 244 16

За два роки платні камери в СІЗО зібрали 21 млн грн на ремонт безкоштовних камер, - Мін’юст

минюст,сизо

За два роки функціонування пілотного проєкту "Платні камери в СІЗО" надійшло 21 млн грн, за рахунок яких здійснювався ремонт безкоштовних камер.

Про це повідомили у Міністерстві юстиції України, інформує Цензор.НЕТ.

Камери з покращеними умовами перебування відкрито у 28 СІЗО у всій Україні. Ціни на них коливаються в середньому від 4000 грн до 14 000 грн на місяць. Найвищі ціни у Києві – у Лук'янівському СІЗО – 2000 грн на добу, зазначають у ЛІГА.

Мін'юст запустив проєкт платних камер у травні 2021 року. Під час запровадження проєкту міністерство враховувало досвід американських приватних в'язниць.

Топ коментарі
+14
Цікаво, а для чого взагалі потрібний держапарат? Як зручно! Треба ремонтувати щось - нехай населення само за це заплатить! А ми, державні зелені службовці будемо просто сидіти в кріселках, отримувати шестизначні суми щомісяця тільки офіційної зарплатні, бронь від призову, шалений соцпакет і так далі.
Уйобки кончені. Якщо хтось і має щодня гинути пачками на війні - то це ці гниди.

показати весь коментар
26.12.2023 17:38 Відповісти
+8
У того дятла в минюсте, кто это сообщает, в голову не приходит мысль что собранные деньги, надо отправить на военные нужды бойцам на передовой? Вот бы его самого на передовую отправить.
показати весь коментар
26.12.2023 17:40 Відповісти
+5
цьому кідрасу Малюсці на рецепшені в готелі треба працювати

це Мінюст воюючої країни має займатись поатними камерами ?
показати весь коментар
26.12.2023 17:55 Відповісти

Завантаження...