Транспортування боєприпасів для України в рамках чеської ініціативи вже організовують, - МЗС Польщі

Наразі вже організовується транспортування боєприпасів для України, придбаних в рамках чеської ініціативи.
Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Wnp.pl, про це заявив глава МЗС РП Радослав Сікорський.
За словами міністра, чеська ініціатива щодо закупівлі боєприпасів для української армії є дуже важливою.
"Той факт, що вона (ініціатива. - Ред.) вже отримала тверді обіцянки підтримки, підкріплені готівкою, і що транспортування вже організовується, означає, що ми відчуваємо тягар відповідальності за допомогу Україні у боротьбі з російським вторгненням", - пояснив він.
Сікорський не відповів на питання про розмір польського внеску в ініціативу, додавши, що "це військова таємниця".
Міністр зазначив, що Сілезьке воєводство може також долучитися до виробництва боєприпасів, зокрема артилерійських снарядів 155-мм калібру. За його словами, в цьому регіоні РП є такі промислові можливості і люди, які це здатні робити.
"Я розумію, що тут є місця, є інфраструктура, є люди, є ресурси для цього виробництва, і сподіваюся, що міністерство промисловості у співпраці з міністром державних активів, міністром національної оборони та представниками місцевої влади, візьметься за це завдання. Це дуже важливо і дуже терміново", - наголосив він.
про тещо роблять чехи, обов'язково заявляти, полякам, на всі вуха?
полякам до всього є діло?