7371 відвідувач онлайн
66 833 367

Якби переміг Порошенко, то повномасштабного вторгнення не було б, - "слуга народу" Безугла

безугла

Нардепка "Слуги народу" Мар’яна Безугла вважає, що повномасштабного вторгнення РФ у 2022 році не було б, якби на виборах президента у 2019 році переміг Петро Порошенко.

Про це вона повідомила у Telegram, інформує Цензор.НЕТ.

"5 років тому назад відбулися вибори Президента. Наша дика демократія все ж демократія, і кожні вибори змінюють долю країни. Я особисто вважаю, що якби переміг Порошенко, то повномасштабного вторгнення зараз не було би. Далі би розвивали Мінські домовленості, особливий статус "Донбасу" та імперію Медведчука. Про Крим, який безкровно віддали в 2014, би мовчали взагалі, не те що руйнувати там їхній флот. Росія, як і майже три десятиліття (а ще раніше, століття!) до того, міцно б тримала нас своєю колонією та зберігала майже пристойну репутацію у світі.

Добре це чи погано — оцінювати кожному. Для долі окремої сім’ї, країни, цивілізації. Адже в СРСР, якщо не заїкався про свободу, можна було прожити цілком комфортне стабільне життя з "соцпакетом", жигулі та "Артеком", - зазначила нардепка "Слуги народу".

Безугла

Топ коментарі
+84
показати весь коментар
01.04.2024 14:26 Відповісти
+76
Це дуже символічно, го це тупе чучело 1 квітня вилезло з заявою. Цеж День Дурня, це день виборця Зеленського та Слуг наріда.
показати весь коментар
01.04.2024 14:49 Відповісти
+67
показати весь коментар
01.04.2024 14:25 Відповісти

Завантаження...