Звільнили мера Острога Ягодку, який п’яним слухав російські пісні у День пам’яті захисників України та побив активістку

Депутати Острозької міської ради на Рівненщині проголосували за звільнення міського голови Острога Юрія Ягодки, якого звинувачували в прослуховуванні російських пісень та побитті жінки.
Як передає Цензор.НЕТ, про це стало відомо з онлайн-трансляції засідання на сторінці міськради в соцмережах, цитувало місцеве видання "Район.Острог".
За словами ініціаторів звільнення, вже колишній мер не виконував свої обов’язки, передбачені законодавством, не контролював діяльність структурних підрозділів та комунальних підприємств.
За звільнення Ягодки проголосували 25 депутатів, один утримався, 8 обранців не брали участі в голосуванні.
У пояснювальній записці йдеться, що Ягодка порушував закони України, а також права та свободи громадян.
Що передувало?
У 2024 році Ягодка потрапив у скандал, влаштувавши в Острозі п’яну бійку.
29 серпня, у День вшанування пам’яті загиблих захисників, місцева мешканка почула російські пісні з бібліотеки, зайшла туди й зустріла міського голову. Між мером і жінкою виник конфлікт, після якого вона написала заяву про зазнання тілесних ушкоджень.
Сам Ягодка довго не відповідав на дзвінки й ніяк не коментував звинувачення, однак лише 24 вересня — майже через місяць після інциденту — він опублікував допис у Facebook із вибаченнями.
На початку вересня місцеві мешканці Острога проводили пікет через побиття жінки, а також інші випадки, коли міський голова, за їхніми словами, ображав їх та погрожував їм.

Еталонний гарний мер!
1. Легкі ушкодження
2. Наруга над пам'яттю загиблих Воїнів
але, це ж "політика" !!! містечкового масштабу
набити пику цій свині примовляючи:
"Нічєго лічного ! Тільки політика !"
і це буде правильно !