9104 відвідувача онлайн
7 117 42

Звільнили мера Острога Ягодку, який п’яним слухав російські пісні у День пам’яті захисників України та побив активістку

Мер Острога Юрій Ягодка

Депутати Острозької міської ради на Рівненщині проголосували за звільнення міського голови Острога Юрія Ягодки, якого звинувачували в прослуховуванні російських пісень та побитті жінки.

Як передає Цензор.НЕТ, про це стало відомо з онлайн-трансляції засідання на сторінці міськради в соцмережах, цитувало місцеве видання "Район.Острог".

За словами ініціаторів звільнення, вже колишній мер не виконував свої обов’язки, передбачені законодавством, не контролював діяльність структурних підрозділів та комунальних підприємств.

За звільнення Ягодки проголосували 25 депутатів, один утримався, 8 обранців не брали участі в голосуванні.

У пояснювальній записці йдеться, що Ягодка порушував закони України, а також права та свободи громадян.

Що передувало?

У 2024 році Ягодка потрапив у скандал, влаштувавши в Острозі п’яну бійку.

29 серпня, у День вшанування пам’яті загиблих захисників, місцева мешканка почула російські пісні з бібліотеки, зайшла туди й зустріла міського голову. Між мером і жінкою виник конфлікт, після якого вона написала заяву про зазнання тілесних ушкоджень.

Сам Ягодка довго не відповідав на дзвінки й ніяк не коментував звинувачення, однак лише 24 вересня — майже через місяць після інциденту — він опублікував допис у Facebook із вибаченнями.

В Острозі звільнили міського голову Юрія Ягодка: що відомо

На початку вересня місцеві мешканці Острога проводили пікет через побиття жінки, а також інші випадки, коли міський голова, за їхніми словами, ображав їх та погрожував їм.

Топ коментарі
+12
У Львові колись був мер на призвіще Буняк.Його депутати звільнили - він через суд відновився на роботі.Поки він йшов на роботу вже знову в якості мера депутати швидко зібрались і знову його звільнили.Той знову побіг в суд...Потім його просто фізично не пускали в міськраду,і він нічого не міг зробити,бо він один,а депутатів багато.Його обов"язки виконував секретар,а там термін мерства закінчився...Ось таке було у нас у Львові,якраз перед Садовим...
показати весь коментар
31.01.2025 17:22 Відповісти
+11
Бухав в бібліотеці?
Еталонний гарний мер!
показати весь коментар
31.01.2025 16:55 Відповісти
+11
дві кримінальні статті мають бути:

1. Легкі ушкодження
2. Наруга над пам'яттю загиблих Воїнів

але, це ж "політика" !!! містечкового масштабу

набити пику цій свині примовляючи:
"Нічєго лічного ! Тільки політика !"

і це буде правильно !
показати весь коментар
31.01.2025 17:03 Відповісти

Завантаження...