7924 відвідувача онлайн
11 320 73

Після удару РФ по ТЕЦ в Миколаєві повністю зруйновано електрогенерацію, - мер

наслідки атаки на Миколаїв

Внаслідок російського дронового удару по ТЕЦ у Миколаєві абоненти станції залишились без тепла. Повністю зруйновано електрогенерацію

Про це повідомив мер Олександр Сєнкевич, передає Цензор.НЕТ.

"Наразі ми намагаємось відновити теплопостачання, використовуючи альтернативні шляхи розв'язання проблеми. Залучені працівники і ТЕЦ, і Миколаївоблтеплоенерго. Робота триває. Без подробиць, але це дійсно важко", - розповів мер.

Він також додав, що завдяки співпраці з Данією, Миколаїв отримав модульні котельні, тому вдалось зберегти тепло в лікарнях.

Раніше Цензор.НЕТ повідомляв, що у ніч на неділю, 16 лютого, у Миколаєві було чути звуки вибухів.

Також зазначалося, що російські загарбники запустили ударні безпілотники по території України. Зокрема, повідомлялося про загрозу для Миколаєва та області. Згодом стало відомо, що пошкоджено об'єкт критичної інфраструктури, а частина міста залишилася без опалення. Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що БпЛА ворога пошкодили теплову електростанцію міста.

Топ коментарі
+33
А ЗЄ буде років 10 ХАЕС добудовувати кацапськими реакторами.

Ви там тримайтеся. Вже скоро мільйон гігават.
показати весь коментар
16.02.2025 21:17 Відповісти
+27
Хто там ще вичікує побачити в Пуйла бажання миру?
показати весь коментар
16.02.2025 21:17 Відповісти
+27
де ти будеш брати повний комплект обладнання до цих реакторів болванок ?
у гаражі звариш ? дурбецело подоляцьке
показати весь коментар
16.02.2025 21:26 Відповісти

Завантаження...