5184 відвідувача онлайн

Трамп - Зеленському: Ми на межі третьої світової, ви не поважаєте США. ВIДЕО

Дональд Трамп та Володимир Зеленський почали сперечатися та перейшли на підвищені тони під час зустрічі в Овальному кабінеті.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

До дискусії також долучився віцепрезидент Джей Ді Венс.

Спершу Венс заявив, що війна між Росією та Україною повинна вирішитися за допомогою дипломатії. У відповідь український президент заявив, що вже підписував угоду із Путіним, в присутності президента Франції та канцлера Німеччини.

Зеленський також заявив, що у випадку підписанню поганої угоди між РФ та Україною, то США "відчують це". Венс та Трамп обурилися та відповіли, "нам буде чудово" а також додали, що Зеленський не має права нав’язувати свою думку.

"Ви не маєте права нам вказувати, що робити", - сказав Зеленський.

Трамп почав говорити про зруйновані українські міста та нестачу чоловіків в Україні. На що Зеленський відповів, щоб американський лідер приїхав в Україну і перевірив.

"Ви не маєте права диктувати нам те, що ми будемо відчувати. Ми на межі третьої світової, але ви не поважаєте США", - заявив американський президент.

"Ви граєте в азартні ігри з третьою світовою. Ви маєте бути вдячними. У вас немає карт на руках без нашої допомоги", - сказав Трамп. "Я не приїхав сюди грати в карти", - заявив Зеленський у відповідь на заяву Трампа, що в України "немає сильних карт".

Також Трамп каже Зеленському: "Буде дуже важко "вести бізнес" таким чином. Ви не можете сказати нам: "Я хочу це, я хочу те".

Топ коментарі
+55
Ви не маєте карт на руках, ви маєте бути вдячними нам. Ви не можете нам казати я хочу те, я хочу се, - Трамп Зеленському.

Дійсно, а чому Україна не має карт на руках? Хто забрав ці "карти" (ядерну зброю) і хто не захистив Україну?
показати весь коментар
28.02.2025 19:36 Відповісти
+35
Нахабний тупий наркоман НЕ ВМІЄ гарно спілкуватися та порозумітися з Нахабним менш-тупим нарцисом!
показати весь коментар
28.02.2025 19:39 Відповісти
+34
слухайте, коментатори. я не прихильник зе.
але подивіться всю конференцію.
першим на рожон поліз продажний уйобок венс. почав перебивати Зеленського.
навіть по протоколу, по статусу - йому рота відкривати не дозволено. якби не відноситись до зеленського, але він президент України.
і те що підлизник і гавнюк венс, намагаючись достати язиком до сраки трампа відкрив рота - це факт.
і коли венс перебиває президента іншої країни, і починає з ним суперечку, підбурюючи трампла - це теж факт. уявіть на місці зе - макрона, стармера, щоб їм венс поліз в мову?

нормально, кому треба, той побачив.
а нам не варто на юса сподіватись, трамп і венс - біба і боба.
конгрес і сенат - там треба працювати.
у двух дятлів вже давно сформоване відношення до війни, і воно на стороні рашки, і нічого це відношення не здатне змінити. все. фінішє
показати весь коментар
28.02.2025 20:03 Відповісти

Завантаження...