5184 відвідувача онлайн

Маск: "Зеленський знищив себе в очах народу США"

Маск відреагував на суперечку Зеленського й Трампа 28 лютого

Американський мільярдер Ілон Маск заявив, що президент України Володимир Зеленський "знищив себе" після суперечки із Дональдом Трампом у Білому домі 28 лютого. 

Про це він написав у соцмережі Х, передає Цензор.НЕТ.

Він відповів на коментар американського політика-республіканця Томаса Массі, який написав: 

"Це кінець президентства Зеленського? Він причепив свій віз до Байдена і глибинної держави. Вони програли, і тепер він, схоже, не дуже добре розігрує свої карти".

Маск відповів: "Зеленський знищив себе в очах американського народу".

Маск відреагував на суперечку Зеленського й Трампа 28 лютого

Нагадаємо, у Білому домі у п'ятницю, 28 лютого, відбулася зустріч президента США Дональда Трампа та президента України Володимира Зеленського.

Дональд Трамп та Володимир Зеленський почали сперечатися та перейшли на підвищені тони під час зустрічі в Овальному кабінеті.

Президент України Володимир Зеленський достроково залишає Білий дім після зустрічі з Дональдом Трампом в Овальному кабінеті.

Топ коментарі
+70
Трамп знищив США в очах цілого світу
показати весь коментар
28.02.2025 21:08 Відповісти
+29
схоже Зєля не тільки КГБісту по губах поводив, а ще й Трампу
показати весь коментар
28.02.2025 21:10 Відповісти
+29
Думка наркомана, що фінансує трампа дуже важлива
показати весь коментар
28.02.2025 21:10 Відповісти

Завантаження...