5340 відвідувачів онлайн

Дорогі українські друзі, ви не одні, - Туск після суперечки Зеленського з Трампом

Туск висловив підтримку Україні

Очільник уряду Польщі Дональд Туск після суперечки президента Володимира Зеленського з президентом США Дональдом Трапом і віцепрезидентом Джей Ді Венсом в Овальному кабінеті заявив, що Україна не самотня.

Про це він написав у соцмережі Х, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Дорогий Володимире Зеленський, українські друзі, ви не одні", - написав польський політик.

Нагадаємо, у Білому домі у п'ятницю, 28 лютого, відбулася зустріч президента США Дональда Трампа та президента України Володимира Зеленського.

Дональд Трамп та Володимир Зеленський почали сперечатися та перейшли на підвищені тони під час зустрічі в Овальному кабінеті.

Президент України Володимир Зеленський достроково залишає Білий дім після зустрічі з Дональдом Трампом в Овальному кабінеті.

Топ коментарі
+15
Європа не зрадить Україну. Як можна так вдарити у спину президента країни, яка окупована? Сцени з Білого дому шокують, - заступник лідера ХДС (партія майбутнього канцлера Німеччини Мерца);

росія - агресор, Україна - країна, яка зазнала агресії. Ми повинні поважати тих, хто боровся із самого початку, написав Макрон;

Дорогий Зеленський, дорогі українські друзі, ви не самі,- Польський прем'єр Дональд Туск

Сьогодні в Овальному кабінеті зустрілися герой і боягуз. А коли зустріч закінчиться, герой повернеться додому, в Україну, - сенатор від Каліфорнії Адам Шіфф
показати весь коментар
28.02.2025 21:14 Відповісти
+11
Никакие Трампу не помешают УКРАИНЕ победить !!! Слава УКРАИНЕ !!! Слава Зеленскому!!!
показати весь коментар
28.02.2025 21:13 Відповісти
+10
Європейським політичним елітам та їхнім спікерам досить вже відмовчуватись та вичікувати, вподібнившись до українців, яких виштовхнули на узбіччя геополітичного процесу новоспечені заокеанські політикани-руйнівники.

В 2022р. Б. Джонсон наважився на весь голос заявити, що з "кожним днем пляма на росії стає все більшою". Чому ж зараз "мовчання ягнят" в Європі схоже на боягузство і безпринципність, коли Авантюрист і Нігіліст, який виграв вибори в США, руйнує крок за кроком всі поствоєнні організаційні напрацювання Старого Світу та, вподібнившись Блудному Синові, намагається розтринькати всі неоцінені здобутки післявоєнної цивілізації?

Хіба ж не видно, що безвідповідальний самозакоханий Нарцис, повертаючи на політичну карту закони Середньовіччя, кидає цими діями світову цивілізацію в хаос та робить її некерованою в разі збройних конфліктів.
показати весь коментар
28.02.2025 21:14 Відповісти

Завантаження...