6717 відвідувачів онлайн

Трамп пригрозив Ірану ударами по мостах та електростанціях

Трамп пригрозив Ірану ударами по електростанціях

Президент США Дональд Трамп заявив, що Штати ще навіть не починали знищувати те, що залишилося в Ірані.

Про це він повідомив у Truth Social, передає Цензор.НЕТ.

Що відомо?

"Наші військові, найвеличніші й найпотужніші (без жодних сумнівів!) у світі, навіть ще не починали знищувати те, що залишилося в Ірані.

Далі - мости, потім електростанції! Нове керівництво режиму знає, що потрібно зробити, і це потрібно зробити ШВИДКО!" - зазначив він.

Трамп пригрозив Ірану ударами по електростанціях

Що передувало?

  • Нагадаємо, раніше Трамп оприлюднив відео де видно, як авіаудар руйнує міст, що з'єднує Тегеран із містом Карадж.
Топ коментарі
+16
"Гарний " учень у пуйла з'явився.
показати весь коментар
03.04.2026 09:19 Відповісти
+13
Воно закриє колись своє піддувало?
показати весь коментар
03.04.2026 09:11 Відповісти
+10
"Миротворець" збирається стати воєнним злочинцем? Цей бовдур дійсно думає, що народ Ірану буде на боці США після таких дій?
показати весь коментар
03.04.2026 09:20 Відповісти

Завантаження...