Трамп пригрозив Ірану ударами по мостах та електростанціях

Президент США Дональд Трамп заявив, що Штати ще навіть не починали знищувати те, що залишилося в Ірані.
Про це він повідомив у Truth Social, передає Цензор.НЕТ.
Що відомо?
"Наші військові, найвеличніші й найпотужніші (без жодних сумнівів!) у світі, навіть ще не починали знищувати те, що залишилося в Ірані.
Далі - мости, потім електростанції! Нове керівництво режиму знає, що потрібно зробити, і це потрібно зробити ШВИДКО!" - зазначив він.
Що передувало?
- Нагадаємо, раніше Трамп оприлюднив відео де видно, як авіаудар руйнує міст, що з'єднує Тегеран із містом Карадж.
Топ коментарі
+16 Степан Лукашёв
показати весь коментар
03.04.2026 09:19 Відповісти Посилання +13 Spirit #618058
показати весь коментар
03.04.2026 09:11 Відповісти Посилання +10 Oleksandr Yur
показати весь коментар
03.04.2026 09:20 Відповісти Посилання 