11369 відвідувачів онлайн
4 669 52

Те, що відбувалося з електронними деклараціями - ганьба, фестиваль різнопланових думок, - Гройсман вимагає запустити систему з 1 вересня

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє телеканал "112 Україна".
"Те, що я спостерігав, що відбувалося з електронними деклараціями, це просто ганьба. За кілька тижнів з цієї трибуни НАЗК проінформувало нас про те, що все готово, ми всім забезпечені, ми запускаємо. І потім за день до запуску починати цей фестиваль різнопланових думок. Потік думок, який призвів до того, що фактично запуск 15 серпня був зірваний. То ті розробку не так зробили, то ті туди не подивилися, такий підхід є неприйнятним. Я хочу сьогодні почути думку НАЗК. Я дав доручення провести службову перевірку, але моя мета не службова перевірка, моя мета, щоб з 1 вересня ви запустили електронне декларування. Я цього вимагаю, в тому числі, як і той, хто буде її заповнювати. Це авторитет нашої країни і зобов'язання, які ми брали на себе...", - сказав він.

Як повідомлялося раніше, Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації відмовила Національному агентству із запобігання корупції у видачі атестата відповідності комплексної системи захисту інформації Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.


Топ коментарі
+10
Правильно пишут в США - Вся Украинская политическая елита обьединилась лиш один раз за всю Историю Украины. И произошло ето обьединение против? - честного декларирования доходов.
То есть:
Все "наши" - рыги, бюты, бпп, радикалы и.т.д показали своё истинное лицо.
показати весь коментар
23.08.2016 12:28 Відповісти
+8
Реально, або Пєтя, аба Гройсман її зірвали. Стрілочники зірвати не змогли б.
показати весь коментар
23.08.2016 12:27 Відповісти
+4
Вы бы сепаров из спецсвязи почистили, там сепар на сепаре!
показати весь коментар
23.08.2016 12:31 Відповісти

Завантаження...