11312 відвідувачів онлайн

Для захоплення Сущенка приготували пастку з використанням його сімейних і дружніх контактів, - Фейгін

Як передає Цензор.НЕТ, про це адвокат повідомив в інтерв'ю Укрінформу.
"Зрозуміло, що проти Романа Володимировича російськими спецслужбами велася оперативна розробка. З метою роздобути його було підготовлено пастку, причому з використанням його багаторічних сімейних і дружніх контактів", - сказав Фейгін.
При цьому він не вперше уточнює - "в справі Сущенка все настільки просто, що ніякою "бондіаною" не пахне". Більш конкретним поясненням адвоката заважає засекреченість процесу через нібито наявну в ньому "держтаємницю".

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Закликаю колег Сущенка поставити запитання про його долю Путіну завтра на зустрічі в "нормандському форматі", - Фейгін

Нагадаємо, 2 жовтня члени Громадської спостережної комісії Москви виявили в СІЗО "Лефортово" Романа Сущенка, журналіста агенції "Укрінформ", якого Лефортовський суд Москви заарештував за звинуваченням у "шпигунстві" (стаття 276 КК).

Пізніше
Мінінформполітики України підтвердило інформацію про затримання журналіста Сущенка. У відомстві зазначили, що юридичний відділ збирає всю необхідну інформацію щодо обставин і причин затримання.

А в ФСБ заявили, що український журналіст Сущенко - співробітник ГУР Міноборони: "Порушено справу за статтею "шпигунство".

Тим часом,
ФСБ порушила кримінальну справу проти українського журналіста Романа Сущенка за статтею "Шпигунство", стверджуючи, що він є співробітником Головного управління розвідки Міноборони України, який нібито збирав секретні відомості про діяльність Збройних сил Росії та Національної гвардії Росії. Російський суд заарештував його терміном на 2 місяці. 7 жовтня Сущенку офіційно висунуто звинувачення в шпигунстві.Джерело: https://censor.net/ua/n410928
Топ коментарі
+16
хрена вообще в рашку ехать? я бы не поехал даже если б меня там 5 братьев приглашали.(если б их столько было) ))
показати весь коментар
21.10.2016 22:37 Відповісти
+13
**********,это варвары 21-го века.
показати весь коментар
21.10.2016 22:30 Відповісти
+8
Почему наша власть богатеет , а народ беднеет ?
Почему твари-тадепуты подняли себе зарплаты , а народу - уюх ?
Почему воры не сидят в тюрьме ?
показати весь коментар
21.10.2016 22:32 Відповісти

Завантаження...