Дехто з людей, які намагалися розхитати ситуацію в Закарпатті, зараз переховується на території РФ, - Тандіт
Деякі фігуранти листування помічника президента РФ Владислава Суркова, яку раніше зламали українські хакери, причетні до розхитування ситуації в Закарпатській області, перебувають на території Росії.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це заявив радник глави СБУ Юрій Тандіт в ефірі телеканалу "112 Україна".
"Та інформація, яка опублікована хакерами, вона підтверджується. Як мінімум за кількома епізодами ми вже можемо говорити про те, що та інформація, яка була передана у відкритий канал доставки інформації, вона свідчить про факти, які є у нас в кримінальних провадженнях, які ведуться, зокрема і щодо Закарпаття. Ті епізоди, про які йде мова, вони пов'язані з незаконними діями людей, які намагалися розхитувати ситуацію в Закарпатті. Дехто з них зараз переховується на території РФ", - зазначив він.
Тандіт підкреслив, що правоохоронці мають намір діяти в рамках кримінального провадження, відкритого за цим фактом.
Як повідомлялося, нещодавно організація українських хакерів "КіберХунта" заявила, що зламала листування помічника президента РФ Володимира Путіна Владислава Суркова.
Хакери стверджують, що опубліковані документи - це план із дестабілізації України, який був у листуванні Суркова з його помічником Карповим П. М., який для конспірації підписує документи псевдонімом Павлов Микола Миколайович. Цього Карпова раніше Савченко впізнала як одного з її викрадачів.
Організація опублікувала документи під заголовком "План першочергових заходів щодо дестабілізації суспільно-політичної ситуації в Україні "Шатун", які нібито розраховані на період листопад 2016 - березень 2017 року. Серед них також було подано так званий план із забезпечення Закарпаття федеральним статусом.
Народний депутат Антон Геращенко переконаний, що опубліковане хакерами листування нібито помічника президента Росії Владислава Суркова щодо планів дестабілізації України є достовірним.
Здесь живут победители хохлов и ИГИЛа, переигравшие меня и Меркель.
- Так, Вася... це ти вчора сепару з села запал від гранати "подарив"...?
- Це той *******, шо казав в магазині, шо "рускіє нам ***** ввалять..."? Не, не я... я шо больний...?
- Питання риторичне, але людині відірвало декіька пальців на лівій руці...
- А я тут до чого...?
- Вася, не вийобуйся... є свідкі, які чули як ти його запевняв, шо то - "брелок для ключів"...
- Я ж кажу, ******* він і є *******... шуток не розуміє...