Інформація про те, що співробітники поліції грабували будинок у Княжичах, а поліція охорони їх упіймала і почалася перестрілка - брехня, - Геращенко
Народний депутат із фракції "Народний фронт", секретар Комітету ВРУ з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Антон Геращенко заперечує факт грабежу поліцейськими будинку в Княжичах, після чого почалася перестрілка.
Як передає Цензор.НЕТ, про це він сказав у прямому ефірі Шустер LIVE.
Геращенко наголосив: "Кожен із загиблих поліцейських виконував свій обов'язок. А те, що поширювалося в Інтернеті, що нібито співробітники поліції грабували будинок, а поліція охорони їх спіймала на гарячому і в підсумку всі один одного перестріляли - відверта брехня!
Правда в тому, що працівники карного розшуку Києва багато місяців розробляли банду, яка займалася грабежами в елітних будинках. Тієї фатальної ночі працівники карного розшуку, разом із підрозділом КОРД, збиралися "накрити" грабіжників. Але за збігом обставин сталася ця трагедія.
Є два питання, на які необхідно дати відповідь: чи було обґрунтоване рішення початку операції зі звільнення заручників? У цьому випадку спрацював "людський фактор" - співробітники спецназу турбувалися за життя своїх колег і вважали своїм обов'язком звільнити їх.
Застосування вогнепальної зброї без попередження чітко прописано в законі про поліцію - застосування вогнепальної зброї дозволено в разі загрози життю співробітнику поліції".
Нагадаємо, в ніч на неділю в селищі Княжичі Київської області внаслідок перестрілки загинули 5 правоохоронців.
Двоє співробітників належали до Держслужби охорони, двоє були поліцейськими розвідниками, і ще один - співробітником спецпідрозділу КОРД.Джерело: /n418367
За повідомленням народного депутата України Антона Геращенка, перестрілка сталася випадково, через непорозуміння під час виконання операції із затримання злочинців.
Прокуратура Київської області проводить досудове розслідування інциденту.
Виконувач обов'язків голови Нацполіції Вадим Троян повідомив про зв'язок із правоохоронними органами злочинного угруповання.Джерело: https://censor.net/ua/n418524
По словам владелицы дома, в котором сработала сигнализация, все шкафы и ящики в каждой комнате дома были открыты настежь, некоторые вещи валялись на полу, а картины были сняты со стен
На место приехал наряд ГСО, который задержал полицейских, приняв их за грабителей..А дальше думайте сами,какой соседний дом и какая засада