9528 відвідувачів онлайн

Понад 20 осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності за результатами службового розслідування трагедії в Княжичах, - Нацполіція

Національна поліція притягнула до дисциплінарної відповідальності 20 поліцейських, причетних до перестрілки в Княжичах Київської області.

Про це Українським Новинам повідомив заступник голови Нацполіції - начальник Головного слідчого управління Олександр Вакуленко, передає Цензор.НЕТ.
"Наказ уже є. Службове розслідування завершено, висновок вже також є ... Це понад 20 осіб, притягнутих до дисциплінарної відповідальності", - сказав він.
Вакуленко зазначив, що міра покарання у них різна, залежно від дисциплінарного проступку кожного з них.

Крім того, заступник голови підкреслив, що в середу, 18 січня, Нацполіція повідомить детальнішу інформацію у цій справі, зокрема назве посади тих, хто поніс покарання.

Нагадаємо, у ніч на 4 грудня в селищі Княжичі Київської області внаслідок перестрілки загинули 5 правоохоронців.

Двоє співробітників належали до Держслужби охорони, двоє були поліцейськими розвідниками, і ще один - співробітником спецпідрозділу КОРД.

За повідомленням народного депутата України Антона Геращенка,
перестрілка сталася випадково, через непорозуміння під час виконання операції із затримання злочинців.

Прокуратура Київської області проводить досудове розслідування інциденту. Джерело: https://censor.net/ua/n423167
Топ коментарі
+11
За убийство дисциплинарная ответственность, Карл!
показати весь коментар
18.01.2017 12:24 Відповісти
+5
Интересно что будет если я убью копа? тоже дисцеплинарка?!! что то сомневаюсь!!
показати весь коментар
18.01.2017 12:24 Відповісти
+5
Столько погибших и только дисциплинарная ответственность.
показати весь коментар
18.01.2017 12:24 Відповісти

Завантаження...