Досить виборчих фарсів під дулами російських автоматів, - Клімкін про вибори на Донбасі
Вибори під дулами російських автоматів - це фарс.
Про це у своєму акаунті в Твіттері написав глава МЗС України Павло Клімкін, передає Цензор.НЕТ."Два виборчих фарси під дулами російських автоматів - маємо дві окупаційні влади в окупованому Криму і на Донбасі. Фарсів досить!", - заявив Клімкін.
Раніше Райхель в інтерв'ю заявив, що "не обов'язково, що вибори на Донбасі можуть проходити тільки тоді, коли там не буде російських військ або на кожній міській адміністрації буде вивішений український прапор". Як повідомлялося, близько 30 депутатів Верховної Ради закликають Міністерство закордонних справ викликати Райхеля у зв'язку з його заявами. У підсумку МЗС викликало посла ФРН через заяви про можливість виборів на Донбасі в присутності військ РФ.
Топ коментарі
+6 Jana Nemo
показати весь коментар
07.02.2017 16:24 Відповісти Посилання +5 Vladimir Chayka
показати весь коментар
07.02.2017 16:18 Відповісти Посилання +5 Владислав Ямковский
показати весь коментар
07.02.2017 16:32 Відповісти Посилання