8311 відвідувач онлайн

Досить виборчих фарсів під дулами російських автоматів, - Клімкін про вибори на Донбасі

Вибори під дулами російських автоматів - це фарс.

Про це у своєму акаунті в Твіттері написав глава МЗС України Павло Клімкін, передає Цензор.НЕТ.

"Два виборчих фарси під дулами російських автоматів - маємо дві окупаційні влади в окупованому Криму і на Донбасі. Фарсів досить!", - заявив Клімкін.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Айвазовська про вибори на Донбасі: передувати будь-якому процесу політичного етапу може тільки виведення іноземних військ

Раніше Райхель в інтерв'ю заявив, що "не обов'язково, що вибори на Донбасі можуть проходити тільки тоді, коли там не буде російських військ або на кожній міській адміністрації буде вивішений український прапор". Як повідомлялося, близько 30 депутатів Верховної Ради закликають Міністерство закордонних справ викликати Райхеля у зв'язку з його заявами. У підсумку МЗС викликало посла ФРН через заяви про можливість виборів на Донбасі в присутності військ РФ.
Топ коментарі
+6
У тут сепаратюг понесло, и проснулась у них "гражданская сознательность"! Да да мы едины и будем вместе, но не с вами свиносРосами, а с сознательными проукраинскими гражданами Западной и Восточной Украины! А вот вас, наши вы "братья" со временем воссоединим с вашими же родным монголо-чувашким племенем!
показати весь коментар
07.02.2017 16:24 Відповісти
+5
Когда там росармии не было так полученцев от Славянска до границы за месяц догнали. А про котлы это не тебе ущербный еще судить. Сепары в Славянске и Марике сидели а сейчас они где?
показати весь коментар
07.02.2017 16:18 Відповісти
+5
Нет, ну точно зерно рассыпали. Откуда вас тут столько сегодня?
показати весь коментар
07.02.2017 16:32 Відповісти

Завантаження...