Цинічно і підло називати теракт у Петербурзі помстою Росії за Сирію, - Лавров
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на РИА Новости.
"Що стосується ... роздумів, міркувань деяких ЗМІ про те, що теракт - це помста Росії за нашу політику в Сирії - цинічно, підло. Напевно, більше навіть не буду намагатися охарактеризувати такі твердження", - сказав Лавров на прес-конференції за підсумками переговорів з главою МЗС Киргизії Ерланом Абдилдаєвим.
За словами російського міністра, "сумно, що це ж не просто вигадка ЗМІ, але схожими думками зі світовою громадськістю ділилися деякі діячі, включаючи представників Пентагону при адміністрації Обами, коли нам пророкували, що ось раз ви прийшли до Сирії допомагати уряду Асада, то чекайте нових трун, які будуть потоком йти в РФ з тілами ваших військовослужбовців".
"Я вважаю, що це взагалі негідно політиків. І розраховую, що в нинішній ситуації, коли тероризм загрожує всім без винятку країнам, подібних подвійних стандартів не буде і що політики проявлять відповідальність щодо цього", - підкреслив Лавров.
Він також висловив надію, що ЗМІ при цьому "проявлять максимальну відповідальність", бо зараз "актуальність таких відповідальних підходів висока як ніколи".
Слова Лаврова стали відповіддю на заяву аналітика телекомпанії CNN з питань тероризму Пола Крукшенка. На його думку, Росія зараз стала головною метою світових джихадистів через дії в Сирії. "[Москва] завдала багато повітряних ударів по Сирії, в результаті яких загинуло багато мирних сунітів. Це сильно розлютило світовий рух джихаду, але також і спонукало їх до масштабних дій", - заявив Крушенк.
Нагадаємо, вибух у вагоні поїзда на перегоні станцій метро "Технологічний інститут" і "Сінна площа" в Санкт-Петербурзі стався близько 14:40. Офіційно підтверджено загибель дев'яти осіб. Усього внаслідок вибуху постраждали 47 осіб, 43 з них госпіталізовано. Національний антитерористичний комітет Росії повідомив, що на станції метро "Площа Повстання" було виявлено та знешкоджено ще один вибуховий пристрій.
Слідчий комітет кваліфікував вибух у петербурзькому метро як теракт, проте будуть розглядатися й інші версії.
У справі про теракт оголосили в розшук двох осіб. Іншої офіційної інформації про підозрюваних у скоєнні вибуху та їхні можливі мотиви поки що немає. У Санкт-Петербурзі буде оголошено триденний траур.Джерело:https://censor.net/ua/n434840
Конечно! это же месть своему народу за непослушание....