5576 відвідувачів онлайн

Справа генерала Назарова: апеляційний суд продовжить засідання 27 листопада і заслухає свідка Савечка

назаров
Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

"Суд постановив викликати в апеляційну інстанцію експерта, який проводив експертизу в лютому 2015 року Савечка Віктора Олексійовича на наступне судове засідання... У зв'язку з цим відкладається розгляд справи на 27 листопада цього року на 11:00", - сказала суддя.

Читайте також: Судове засідання з розгляду апеляції генерала Назарова. ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ

При цьому сторона обвинувачення заявила, що експерт Савечко вже був допитаний у суді першої інстанції і кожна зі сторін мала можливість ставити йому будь-які запитання, а також про відсутність заперечень щодо його повторному допиті.

Нагадаємо, генерала Віктора Назарова визнали винним у загибелі українських військових у збитому терористами літаку Іл-76 і засудили до 7 років позбавлення волі. При цьому суд не позбавив його військового звання. Моральну шкоду за рішенням суду має компенсувати Міністерство оборони.

14 червня 2014 року на території Луганської області з переносного зенітно-ракетного комплексу був уражений літак Іл-76МД. Він загорівся і впав. На його борту перебували 40 військовослужбовців 25-ї окремої парашутно-десантної бригади та 9 членів екіпажу. Всі загинули. Згідно з висновком комісійної комплексної військово-тактичної криміналістичної експертизи, вжити заходів щодо подолання протиповітряної оборони терористів і забезпечити безпеку перельоту Іл-76 у контрольований бойовиками Луганськ 14 червня 2014 року зобов'язаний був безпосередньо начальник штабу АТО, тобто Назаров. Військова прокуратура звинувачувала генерала, який на момент трагедії очолював штаб АТО, у службовій недбалості. За версією прокуратури, Назаров знав про можливий теракт, але все ж відправив літак на виліт.

Топ коментарі
+6
Какуб ***** разведку он должен был провести? Этому гандону докладывали, что самолета т будут сбивать. Но ему пофиг на людей, послал 49 человек на вернуб смерть урод!
показати весь коментар
20.11.2017 14:37 Відповісти
+5
вот же суки...за уши тянуть эту бл,,дь в погонах чтоб не села
показати весь коментар
20.11.2017 14:24 Відповісти
+3
В отличие от тебя, я в 14-15м был не на диване, а в Дебальцево, и все мои бойцы выжили, потому что я не по карте карандашом водил, а был с бойцами в окопах.И планка у меня упала именно там.
показати весь коментар
20.11.2017 16:54 Відповісти

Завантаження...