9210 відвідувачів онлайн
1 817 6

За рік в Україні створять близько 35 тисяч місць у дитсадках, - Міносвіти

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міністерства освіти та науки України.

"Збільшення кількості місць відбуватиметься завдяки 8 різним підходам. Перше - це відкриття 77 нових дошкільних закладів освіти та створення додаткових 7 тис. 430 місць", - йдеться в повідомленні.

У відомстві додали, що ще 4 135 місць створять за рахунок відкриття навчально-виховних комплексів. Також на 2018 рік заплановано відкриття 15 приватних дошкільних навчальних закладів, де зможуть навчатися 718 дітей. Окремо передбачається проведення реконструкції 110 дошкільних навчальних закладів, що дозволить створити додаткові 6 тис. 226 місць.

"На 55 закладів, що використовувалися не за призначенням, чекає відновлення, до них зможуть прийти 5 тис. 500 дошкільнят. Трохи більше 2 тис. місць створять за рахунок відкриття ДЗО в пристосованих приміщеннях, окрім цього, відкриють 415 додаткових груп, де зможуть навчатися понад 8 тис. дітей. Ще майже 550 місць створять за рахунок інших шляхів вирішення проблеми", - додали в Міносвіти.

Зазначається, що відповідні показники закладені у затвердженому Кабміном плані подолання черг у дошкільні навчальні заклади до 2020 року. Раніше міністр освіти і науки України Лілія Гриневич зазначала, що до 2020 року в Україні створять понад 96 тисяч додаткових місць у дитячих садках. Повідомлялося, що станом на 1 вересня 2017 року черга в дитсадки становила 52,2 тис. дітей.

Коментувати
Сортувати:
Как можно планировать создание частных детских садиков?
показати весь коментар
02.01.2018 12:30 Відповісти
http://www.mukachevo.net/ua/news/view/240428
показати весь коментар
02.01.2018 12:46 Відповісти
Вже пізно, не буде для кого. Хто ще не виїхав, той вже планує. Привіт реформам.
показати весь коментар
02.01.2018 12:50 Відповісти
а ти коли плануєш виїхати туди, де низькі тарифи ?

За рік в Україні створять близько 35 тисяч місць у дитсадках, - Міносвіти - Цензор.НЕТ 6264
показати весь коментар
02.01.2018 13:31 Відповісти
о.. про дітей згадали, коли їх все менше і менше стає.. вже й на дітях пилити бюджет починають
показати весь коментар
02.01.2018 13:00 Відповісти
Збільшать групи по 40-50 дітей і назвуть це рехвормою.
показати весь коментар
02.01.2018 13:39 Відповісти