За два святкові дні через пияцтво та необережність загинули 7 бойовиків ОРДЛО, - ГУР Міноборони

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це на брифінгу повідомив речник Міністерства оборони України з питань АТО Олександр Мотузяник, озвучуючи інформацію Головного управління розвідки Міноборони.

"Не дивлячись на зусилля російського окупаційного командування з підтримання військової дисципліни в лавах бойовиків, кількість злочинів та надзвичайних подій у з'єднаннях і частинах так званих 1-го (Донецьк) і 2-го (Луганськ) армійських корпусів зросла", - зазначив спікер.

За словами Мотузяника, 31 грудня в одній із частин 1-го АК під час сварки між офіцерами і їхніми підлеглими "один із військовослужбовців, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, застосував ручну гранату, як наслідок, четверо бойовиків загинули, один із них - офіцер, і ще двоє зазнали поранень".

Також у новорічну ніч троє п'яних російських військовослужбовців із так званого 1-го АК вирішили використовувати для приготування їжі несправний газовий балон, який вибухнув і призвів до їхньої загибелі.

Топ коментарі
+21
За два праздничных дня из-за пьянства и неосторожности погибли 7 боевиков ОРДЛО, - ГУР Минобороны - Цензор.НЕТ 8853
показати весь коментар
02.01.2018 14:37 Відповісти
+12
Ой, яка сумна новина!...
За два праздничных дня из-за пьянства и неосторожности погибли 7 боевиков ОРДЛО, - ГУР Минобороны - Цензор.НЕТ 8214
показати весь коментар
02.01.2018 14:44 Відповісти
+11
За два праздничных дня из-за пьянства и неосторожности погибли 7 боевиков ОРДЛО, - ГУР Минобороны - Цензор.НЕТ 8775
показати весь коментар
02.01.2018 14:39 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
в них снігурки всі кірасавиці

За два праздничных дня из-за пьянства и неосторожности погибли 7 боевиков ОРДЛО, - ГУР Минобороны - Цензор.НЕТ 4321
показати весь коментар
02.01.2018 14:35 Відповісти
За два праздничных дня из-за пьянства и неосторожности погибли 7 боевиков ОРДЛО, - ГУР Минобороны - Цензор.НЕТ 4741
показати весь коментар
02.01.2018 14:39 Відповісти
і з бородою

За два праздничных дня из-за пьянства и неосторожности погибли 7 боевиков ОРДЛО, - ГУР Минобороны - Цензор.НЕТ 6953
показати весь коментар
02.01.2018 14:44 Відповісти
Більш фото https://censor.net/comments/locate/2955412/01921682-2cc0-71f4-8f2d-4283742f97e6
показати весь коментар
02.01.2018 15:00 Відповісти
За два святкові дні через пияцтво та необережність загинули 7 бойовиків ОРДЛО, - ГУР Міноборони - Цензор.НЕТ 1388
показати весь коментар
02.01.2018 16:08 Відповісти
За два праздничных дня из-за пьянства и неосторожности погибли 7 боевиков ОРДЛО, - ГУР Минобороны - Цензор.НЕТ 1934
показати весь коментар
02.01.2018 14:59 Відповісти
За два праздничных дня из-за пьянства и неосторожности погибли 7 боевиков ОРДЛО, - ГУР Минобороны - Цензор.НЕТ 8853
показати весь коментар
02.01.2018 14:37 Відповісти
За два праздничных дня из-за пьянства и неосторожности погибли 7 боевиков ОРДЛО, - ГУР Минобороны - Цензор.НЕТ 3561
показати весь коментар
02.01.2018 14:56 Відповісти
Жалко що так мало. За два праздничных дня из-за пьянства и неосторожности погибли 7 боевиков ОРДЛО, - ГУР Минобороны - Цензор.НЕТ 8350
показати весь коментар
02.01.2018 14:50 Відповісти
За два праздничных дня из-за пьянства и неосторожности погибли 7 боевиков ОРДЛО, - ГУР Минобороны - Цензор.НЕТ 8775
показати весь коментар
02.01.2018 14:39 Відповісти
Все знає ГУР МО, а "переворот" в луганді - прo@б@li... Це все, що нам потрібно знати про цю службу..
показати весь коментар
02.01.2018 14:40 Відповісти
Та ні, не прo@б@li.
Просто провтикали.
показати весь коментар
02.01.2018 14:42 Відповісти
Это задача СБУ...
показати весь коментар
02.01.2018 14:53 Відповісти
Сработали часовые взрыватели самоликвидаторов, поставленные на НГ.
показати весь коментар
02.01.2018 14:41 Відповісти
Или вата просто решила использовать гранаты РГД-5 в качестве петард и Ф-1 как салюты За два праздничных дня из-за пьянства и неосторожности погибли 7 боевиков ОРДЛО, - ГУР Минобороны - Цензор.НЕТ 2659
показати весь коментар
02.01.2018 14:52 Відповісти
мне асфальт в Донецке больше жаль чем это ватное гоуно с гейоргиескими коллорадными лентами.
показати весь коментар
02.01.2018 14:41 Відповісти
Жду Рождества и Старого Нового года. Думаю, будет что почитать про падеж скота на лугандонщине.
показати весь коментар
02.01.2018 14:42 Відповісти
Ой, яка сумна новина!...
За два праздничных дня из-за пьянства и неосторожности погибли 7 боевиков ОРДЛО, - ГУР Минобороны - Цензор.НЕТ 8214
показати весь коментар
02.01.2018 14:44 Відповісти
Мотузяник с Басуриным друг друга стараются переплюнуть - кто больше.Если бы Матиос со своими землянками и взорванными печками не вмешивался в спор знатоков, то точно была бы ничья
показати весь коментар
02.01.2018 15:06 Відповісти
здохли и куйсними.
показати весь коментар
02.01.2018 15:10 Відповісти
якась ***** мене заспамила.впевнений що це цапобородi москалi
показати весь коментар
02.01.2018 15:14 Відповісти
Воля Божа.
показати весь коментар
02.01.2018 15:14 Відповісти
Туди їм і дорога.
показати весь коментар
02.01.2018 15:16 Відповісти
В русском мире проблема - в Иране народ сносит легитимных, а цена на нафту подскочила.
Ну и шо теперь делать? За два святкові дні через пияцтво та необережність загинули 7 бойовиків ОРДЛО, - ГУР Міноборони - Цензор.НЕТ 3359
показати весь коментар
02.01.2018 15:21 Відповісти
Потери по причине пьянки значительно превосходят потери от боевых потерь. Может быть чтобы победить эти новообразования нам стоит ввозить туда безвозмездно вино-водочные изделия? Пусть празднуют. И это будет значительно эффективней и дешевле, чем так бездарно воевать.
показати весь коментар
02.01.2018 15:51 Відповісти
Ну ты и вредитель. Еси так сделаешь, то все наши вояки туда й збегуть, то й пропадуть ихние виноводочные запасы.
показати весь коментар
02.01.2018 16:15 Відповісти
Не потрібні ніякі "джавеліни", потрібні безпілотні апарати здатні скидати парашутами ящики "перваку" над ворожими позиціями та в тилу ворога.
показати весь коментар
02.01.2018 16:36 Відповісти
І коноплі мішками.
показати весь коментар
02.01.2018 16:39 Відповісти
Не потрібні ніякі "джавеліни", потрібні безпілотні апарати здатні скидати парашутами ящики "перваку" над ворожими позиціями та в тилу ворога.
показати весь коментар
02.01.2018 16:39 Відповісти
с новым годом, кароче....всех, кто аплодировал....
показати весь коментар
02.01.2018 16:59 Відповісти
Бг-ггг... сенокос подобъем 14-го... туда каазламордым и дорога... А ШО ДЕЛАТЬ...ХЕХ...
показати весь коментар
02.01.2018 18:05 Відповісти
Цапоподiбнi делают праздничный отжиг... А правду люди говорят, шо каазламордые сразу рождаются лаптями вперед... За два святкові дні через пияцтво та необережність загинули 7 бойовиків ОРДЛО, - ГУР Міноборони - Цензор.НЕТ 266
показати весь коментар
02.01.2018 18:09 Відповісти
Конечно!Ну,а как рождаться рогами вперед? За два святкові дні через пияцтво та необережність загинули 7 бойовиків ОРДЛО, - ГУР Міноборони - Цензор.НЕТ 8856
показати весь коментар
02.01.2018 22:56 Відповісти
Шо-то съели... За два святкові дні через пияцтво та необережність загинули 7 бойовиків ОРДЛО, - ГУР Міноборони - Цензор.НЕТ 7053
показати весь коментар
02.01.2018 20:05 Відповісти
малоВато буде))
показати весь коментар
02.01.2018 21:47 Відповісти