За два святкові дні через пияцтво та необережність загинули 7 бойовиків ОРДЛО, - ГУР Міноборони

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це на брифінгу повідомив речник Міністерства оборони України з питань АТО Олександр Мотузяник, озвучуючи інформацію Головного управління розвідки Міноборони.
"Не дивлячись на зусилля російського окупаційного командування з підтримання військової дисципліни в лавах бойовиків, кількість злочинів та надзвичайних подій у з'єднаннях і частинах так званих 1-го (Донецьк) і 2-го (Луганськ) армійських корпусів зросла", - зазначив спікер.
За словами Мотузяника, 31 грудня в одній із частин 1-го АК під час сварки між офіцерами і їхніми підлеглими "один із військовослужбовців, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, застосував ручну гранату, як наслідок, четверо бойовиків загинули, один із них - офіцер, і ще двоє зазнали поранень".
Також у новорічну ніч троє п'яних російських військовослужбовців із так званого 1-го АК вирішили використовувати для приготування їжі несправний газовий балон, який вибухнув і призвів до їхньої загибелі.
Просто провтикали.
Ну и шо теперь делать?