11507 відвідувачів онлайн

День в АТО: окупанти двічі порушували перемир'я, використовуючи міномети і стрілецьку зброю

Про це повідомляє прес-центр штабу АТО, передає Цензор.НЕТ.

"Протягом сьогоднішнього дня загарбники вчинили два прицільні обстріли опорних пунктів сил АТО", - йдеться у зведенні станом на 18.00 вівторка.

Так на донецькому напрямку противник вів вогонь по позиціях Збройних сил України з 82-мм мінометів, гранатометів і стрілецької зброї у Верхньоторецька. А на околиці Авдіївки бойовики обстріляли оборонні укріплення ЗСУ з великокаліберних кулеметів. Українські воїни вогонь у відповідь не відкривали.

"На інших ділянках нашої оборони порушень перемир'я не зафіксовано", - додали в штабі АТО.

День в АТО: окупанти двічі порушували перемиря, використовуючи міномети і стрілецьку зброю 01

Коментувати
Сортувати:
_Дважды. Нарушали перемирие. Цензор, не бесите уже, школяры! Пишите "нарушение тишины". Потому что перемирие - это такой вещь, который как девственность: нарушил один раз и уже не перемирие? Ясно?

_Толковый словарь скурили?
показати весь коментар
02.01.2018 19:12 Відповісти
*перемирие! (вопр. знак - ошибка)
показати весь коментар
02.01.2018 19:18 Відповісти
Горіть у пеклі, москалі!
показати весь коментар
02.01.2018 19:12 Відповісти
Отому "мудрому Хатхи", шо постоянно в МинОбороны трубит "водное перемирие" - вырвать хобот.
показати весь коментар
02.01.2018 19:28 Відповісти
Тільки за 2017 рік у Росії 4046 осіб були засуджені за репости і лайки.

Фото: 24 Канал.
У Росії з початку року 4046 осіб засудили за пости в соцмережах, а також лайки до записів. Про це на своїй сторінці в Twitter повідомив політтехнолог Тарас Березовець, передають Патріоти України.

"Виявив вражаючий факт. Тільки за 2017 рік у Росії 4046 осіб були засуджені за репости і лайки. Тому якщо ви з Росії, краще це не лайкайте і не репостіть", - написав він.

У мережі ця інформація викликала хвилю обговорень 😊👍
показати весь коментар
02.01.2018 19:38 Відповісти
Где же обещанное американское оружие ? - оружие в Украине , а не в вашей раше ! Вам , рассеяне , обещали санкции и не более ! 😊
показати весь коментар
02.01.2018 19:41 Відповісти
так что кацапы попробуйте суньте свои козлорылые хари! Хотя куда вы денетесь когда ваше )(уйло прикажет вам одеть сапоги и идти дохнуть за абрамовичей с роттебергами, на ольгинских скамейках хер отсидитесь!
показати весь коментар
02.01.2018 21:11 Відповісти