День в АТО: окупанти двічі порушували перемир'я, використовуючи міномети і стрілецьку зброю

Про це повідомляє прес-центр штабу АТО, передає Цензор.НЕТ.
"Протягом сьогоднішнього дня загарбники вчинили два прицільні обстріли опорних пунктів сил АТО", - йдеться у зведенні станом на 18.00 вівторка.
Так на донецькому напрямку противник вів вогонь по позиціях Збройних сил України з 82-мм мінометів, гранатометів і стрілецької зброї у Верхньоторецька. А на околиці Авдіївки бойовики обстріляли оборонні укріплення ЗСУ з великокаліберних кулеметів. Українські воїни вогонь у відповідь не відкривали.
"На інших ділянках нашої оборони порушень перемир'я не зафіксовано", - додали в штабі АТО.

_Толковый словарь скурили?
Фото: 24 Канал.
У Росії з початку року 4046 осіб засудили за пости в соцмережах, а також лайки до записів. Про це на своїй сторінці в Twitter повідомив політтехнолог Тарас Березовець, передають Патріоти України.
"Виявив вражаючий факт. Тільки за 2017 рік у Росії 4046 осіб були засуджені за репости і лайки. Тому якщо ви з Росії, краще це не лайкайте і не репостіть", - написав він.
У мережі ця інформація викликала хвилю обговорень 😊👍