Буде надана повна підтримка зусиллям, спрямованим на пошук шляхів завершення війни на Донбасі, - Італія про головування в ОБСЄ

Італія почала головування в ОБСЄ, яке триватиме протягом 2018 року. Про перехід лідерства в організації до рук Риму повідомив італійський посол в Україні Давіде Ла Сесілія, передає Цензор.НЕТ із посиланням на zn.ua.
"Повна політична підтримка буде надана зусиллям, спрямованим на пошук шляхів вирішення кризи в Україні, на основі Мінських угод та в Нормандському форматі", - заявив посол.
У свою чергу, міністр закордонних справ України Павло Клімкін подякував Австрії, яка головувала в ОБСЄ у 2017-му, за зусилля, націлені на захист порядку в Європі.
"Я бажаю успіху моєму доброму другу голові МЗС Італії Анджеліно Альфано як новому голові ОБСЄ у 2018 році. Ми також вітаємо Словаччину як нового члена "Трійки" ОБСЄ", - написав Клімкін.
Топ коментарі
Джохар Дудаев.1995 год.Ютьюб.
Боже сделай меня сейчас таким умным, как моя Сара потом.
мне не хочется чтоб так было и у нас...
но и падло северное не уймется никогда - чем ему поддерживать тонус своего нищего населения-победобесов и где утилизировать старое оружие и испытывать новое, где упокаивать самых буйных и убогих?
фіг вам, андруша.
Берлускони поговорит со своим друганом-********, выпьют спиж*еной мадеры тыщудевятьсотмохнатого года в спиж*еном дворце на спиж*еном полуострове, и итальянские голубые заполонят донбасс.
Я, конечно, имел в виду каски.