За добу в зоні АТО загиблих і поранених немає, перемир'я бойовики порушували 5 разів

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-центр штабу АТО, за минулу добу унаслідок ворожих обстрілів жоден український військовослужбовець не загинув і не був поранений.
Друга половина минулої доби, починаючи з 15.30, у районі проведення АТО минула без порушень режиму припинення вогню - вздовж усієї лінії розмежування сторін не зафіксовано жодного обстрілу.
Натомість, у першій половині дня, російсько-окупаційні угруповання 5 разів порушували перемир’я на Донецькому напрямку. Зокрема, з мінометів калібру 82-мм бойовики вели вогонь по наших оборонних укріпленнях довкола Мар’їнки і шахти Бутівка. Гранатомети різних видів та легке піхотне озброєння загарбники застосували біля Авдіївки та Водяного, а зі стрілецької зброї провокували оборонців Широкиного. Українські воїни жодного разу не піддалися на провокації агресора і вогонь у відповідь не відкривали.
(http://trassae95.com/all/news/2018/01/04/zhitelj-odesskoj-oblasti-pogib-v-ato-43634.html)
Старший сержант Чегурко ушел из жизни 3 января 2018, защищая Украину",