1 539 7

За добу в зоні АТО загиблих і поранених немає, перемир'я бойовики порушували 5 разів

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-центр штабу АТО, за минулу добу унаслідок ворожих обстрілів жоден український військовослужбовець не загинув і не був поранений.

 Друга половина минулої доби, починаючи з 15.30, у районі проведення АТО минула без порушень режиму припинення вогню - вздовж усієї лінії розмежування сторін не зафіксовано жодного обстрілу.

Натомість, у першій половині дня, російсько-окупаційні угруповання 5 разів порушували перемир’я на Донецькому напрямку. Зокрема, з мінометів калібру 82-мм бойовики вели вогонь по наших оборонних укріпленнях довкола Мар’їнки і шахти Бутівка. Гранатомети різних видів та легке піхотне озброєння загарбники застосували біля Авдіївки та Водяного, а зі стрілецької зброї провокували оборонців Широкиного. Українські воїни жодного разу не піддалися на провокації агресора і вогонь у відповідь не відкривали.

Коментувати
Сортувати:
Какое ещё перемирие?! Вы в себя придёте, Цензор, или это нереально?
показати весь коментар
04.01.2018 07:31 Відповісти
В кавычки хотя бы берите, что ли... Эзопы хреновы.
показати весь коментар
04.01.2018 07:32 Відповісти
Они написали "боевики". Надо писать российские наемники.
показати весь коментар
04.01.2018 09:25 Відповісти
*уки.
показати весь коментар
04.01.2018 09:25 Відповісти
Житель Одесской области погиб в АТО 3.01. Зачем врать.
(http://trassae95.com/all/news/2018/01/04/zhitelj-odesskoj-oblasti-pogib-v-ato-43634.html)
показати весь коментар
04.01.2018 09:56 Відповісти
Только что поступила печальная весть о гибели нашего земляка, Александра Чегурко, 16.07.1987 года рождения, жителя с. Шершенцы Кодымского района.
Старший сержант Чегурко ушел из жизни 3 января 2018, защищая Украину",
показати весь коментар
04.01.2018 12:11 Відповісти
Про яке зростання може йти мова коли в більшості підприємств йде скорочення. Раніше вимирали села зараз вимирають вже маленькі міста. Ми чуємо про успіхи в освоєнні державного бюджету та виведенню його за кордон. Але жодного слова про нові підприємства і робочі місця, скрізь одна оптимізація (скорочення) "і успіхи" українців що втекли закордон розвивати економіку Польщі, Росії, Італії,Іспанії. Розвиток можливий коли наші олігархи почнуть вкладати кошти у власну країну. Понеділок президенте покажіть приклад.
показати весь коментар
04.01.2018 18:35 Відповісти