20221 відвідувач онлайн

Ми хочемо допомогти відновити Донбас, але для цього необхідне припинення вогню, - глава МЗС Німеччини Габріель

Про це заявив міністр закордонних справ Німеччини Зігмар Габріель, передає Цензор.НЕТ.

"Глава МЗС Габріель: Ми не повинні забувати, скільки людей на Донбасі страждають. Ми хочемо допомогти відновити регіон, але для цього нам необхідне припинення вогню", - цитує Габріеля Твіттер МЗС Німеччини.

Також МЗС Німеччини зазначив, що глава МЗС України Павло Клімкін поінформував Габріеля про ситуацію на Донбасі.

"Ситуація залишається вкрай напруженою", - відзначають в МЗС Німеччини.

Топ коментарі
+10
нахрена его восстанавливать, чтобы эти дебилы опять выбрали себе очередного януковича
показати весь коментар
04.01.2018 14:06 Відповісти
+9
Посол США в Украине Йованович: Борцы с коррупцией - герои! Адепты старой Украины пошли на них войной..." Я не политкорректен, поэтому адепты старой Украины - пофамильно: Порошенко, Гройсман, Яценюк, Аваков, Бдябубій, Луценко, 450 воров из ВР, Минобороны и ГШ в полном составе!

Мы хотим помочь восстановить Донбасс, но для этого необходимо прекращение огня, - глава МИД Германии Габриэль - Цензор.НЕТ 6579
показати весь коментар
04.01.2018 14:01 Відповісти
+9
Я знаю свою тёщу и её сестру . Не надо их освобождать . Их надо лишить украинских пенсий и продать в рабство якутам .
показати весь коментар
04.01.2018 14:17 Відповісти

Завантаження...