Ляшко купив у екс-нардепа Савицького земельну ділянку під Києвом за 300 тис. грн

Дані про це він вніс до Єдиного реєстру електронних декларацій, передає Цензор.НЕТ із посиланням на lb.ua.
Угода відбулася 20 грудня 2017 року. Продавцем виступив Валентин Савицький. За часів президентства Віктора Януковича Савицький очолював Громадську раду при Міністерстві екології та природних ресурсів. До цього він керував Центром державного земельного кадастру (2008-2009 рр.), був народним депутатом від Аграрної партії (2002-2006 рр.), ще раніше обіймав пост глави Контрольного управління в Адміністрації Президента Леоніда Кучми.
Площа ділянки - 544 кв. м.
"Судячи з усього, це земля під будинком у Козині, який Ляшко купив за 11,2 млн гривень минулого року в сина Валентина Савицького Артема. В цьому будинку Ляшко проживає як мінімум з літа 2015 року. Спочатку політик орендував будинок у Артема Савицького, а потім купив", - зазначає видання.

встречаются два одноклассника,один спрашивает другого,типа:как живешь?
--все норм. женат,есть машина,дача.
--дача большая?
--5-ть соток.
--офигеть.а участок?
в этом и суть таких партий
Во прет скотыняке... или прут скотыняку...
А той , хто заздрить - той жебрак-скотиняка !
А він і є держава . Він і ще тисячі таких як він , які відчувають себе тут повноправними господарями ...
может организовать ему там кладбище ? чтобы он уже у
спокоилсяТри мужика хвастаются своими сыновьями.
-У меня сын настолько удачлив, что сколотил себе состояние
и богат настолько, что даже подарил другу дом.
- А у моего свой автомагазин, дела идут очень хорошо, подарил недавно другу "Порш".
- А у меня, гаденыш такой, вертит задом, танцует в гей-баре.
Правда дела идут настолько хорошо,
что ему один друг подарил дом, а другой - "Порш".