6503 відвідувача онлайн
5 312 61

Незважаючи на агресію, Україна не створила міграційної кризи ні для ЄС, ні для РФ, - Ірина Геращенко про заяви влади Польщі про "сотні тисяч біженців"

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці в Facebook написала перший віце-спікер Верховної Ради, представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко.

"Щодо заяв польських високопосадовців про сотні тисяч українських біженців.
Офіційні особи мають озвучувати офіційні цифри, які свідчать,що за останній час статус біженців в Польщі отримало близько 80 українців.

Саме стільки в Польщі біженців. Інще питання - трудові мігранти. Правда в тому, що десятки тисяч українців в часи економічноі кризи, спровокованої в тому числі і війною, працюють в сусідніх країнах, в тому числі й в Польщі, посилюючи її економіку, вкладаючи свої руки, розум, сили, українську працелюбність і щирість в формування польського ВВП.

Мені здається, було б чесно з боку польських можновладців дякувати за це украінцям- працелюбним і сильним, бажаним в багатьох сферах, особливо робітничих професій в Польщі. Й говорити про них як про біженців - це нонсенс. Також варто чесно визнати, що попри російську агресію на Донбасі і в Криму, сотні тисяч внутрішніх переселенців, Україна не створила міграційної кризи ані для ЄС, ані для РФ- агресора.

Там теж лише пару сотень українців отримали офіційний статус біженців. Українській владі й суспільству вдалося впоратися з питанням ВПО й не створювати міграційних проблем для наших сусідів . До речі, саме тому ми й отримали безвіз з ЄС, аби були сотні тисяч біженців - Україні б ніхто його не надав!

Українські заробітчани, трудові мігранти, які змушені шукати заробітків в чужих краях - це наш біль, і влада дійсно повинна докласти всіх зусиль для розвитку і відновлення економіки, аби люди поверталися й працювали на рідній землі. Над цим маємо працювати в 2018. 

Як повідомлялося, в ефірі одного з польських телеканалів 1 січня прем'єр Польщі Матеуш Моравецький пояснив відмову Варшави приймати мігрантів з Африки та Близького Сходу тим, що країна нібито прийняла "як мінімум кілька десятків або, може бути, сотень тисяч біженців з України".

Топ коментарі
+22
К, сожалению, поднимать украинскую экономику люди не могут, потому, что таки "проффесионалы" как Барыга , его ставлекнники, Лерка "лучший" банкир Европы, базарное винницкое чудо, понимают в экономике, как свиньи в апельсинах......
показати весь коментар
04.01.2018 23:06 Відповісти
+18
Заявление властей Польши об украинских беженцах напоминает ложь россии и некоторых украинских политиков. Статус беженца это категория граждан, которая получила определенные права. Таких граждан в Польше мало, потому как власти Польши не хотят их содержать. Основная масса украинцев в Польше заробитчане, которые трудятся и поднимают Польскую экономику. Все эти заявления для того, что бы не принимать других беженцев.
показати весь коментар
04.01.2018 23:02 Відповісти
+11
Люди бегут от нищеты, к который привели эти барыги, и ещё Польша должна их благодарить ????? Может быть наоборот, мы должны сказать спасибо Польше?
показати весь коментар
04.01.2018 23:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ооо, хоча Ірина Геращенко нічого не робить, про неї публікують на цензорі.
показати весь коментар
04.01.2018 22:57 Відповісти
Кілька мільйонів українських мігрантів це ж не міграційна криза, вони ж не просять соціальну допомогу!
показати весь коментар
04.01.2018 23:04 Відповісти
За часи окупації з України в кацапстан емігрувало близько 250 тисяч людей.... І це погано....
Але, завдяки цьому рівень IQ в обох країнах значно виріс.... І це добре!!!!
показати весь коментар
05.01.2018 16:24 Відповісти
потому-что украинцы ТРУДОЛЮБИВЫЕ люди и любят свои семьи Незважаючи на агресію, Україна не створила міграційної кризи ні для ЄС, ні для РФ, - Ірина Геращенко про заяви влади Польщі про "сотні тисяч біженців" - Цензор.НЕТ 6980
показати весь коментар
05.01.2018 00:56 Відповісти
Климкин уже все давно рассказал, чего это Ирина полезла пиариться.
показати весь коментар
05.01.2018 10:16 Відповісти
Сделайте ещё раз "2006" год и они почти все вернутся.
Это всё Украина уже проходила.
показати весь коментар
04.01.2018 23:02 Відповісти
Заявление властей Польши об украинских беженцах напоминает ложь россии и некоторых украинских политиков. Статус беженца это категория граждан, которая получила определенные права. Таких граждан в Польше мало, потому как власти Польши не хотят их содержать. Основная масса украинцев в Польше заробитчане, которые трудятся и поднимают Польскую экономику. Все эти заявления для того, что бы не принимать других беженцев.
показати весь коментар
04.01.2018 23:02 Відповісти
К, сожалению, поднимать украинскую экономику люди не могут, потому, что таки "проффесионалы" как Барыга , его ставлекнники, Лерка "лучший" банкир Европы, базарное винницкое чудо, понимают в экономике, как свиньи в апельсинах......
показати весь коментар
04.01.2018 23:06 Відповісти
Несмотря на агрессию, Украина не создала миграционного кризиса ни для ЕС, ни для РФ, - Ирина Геращенко о заявлениях властей Польши про "сотни тысяч беженцев" - Цензор.НЕТ 8149 https://censor.net/user/414604

К, сожалению, поднимать украинскую экономику люди не могут...
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- тут согласен, они ничего не умеют.
показати весь коментар
04.01.2018 23:15 Відповісти
Их понять можно, поляки врут потому, что не хотят выполнять квоты ЕС и принимать у себя сирийских и им подобных беженцев. Они и раньше говорил,и что не хотят принимать у себя беженцев с арабских стран, а будут принимать с Восточной Европы и тем самым вписываться в квоты
показати весь коментар
05.01.2018 08:12 Відповісти
Люди бегут от нищеты, к который привели эти барыги, и ещё Польша должна их благодарить ????? Может быть наоборот, мы должны сказать спасибо Польше?
показати весь коментар
04.01.2018 23:04 Відповісти
А нашо хм приймати тих біженців, коли вони можуть прийняти працьовитих українців, а українці готові їхати і добре працювати на благо іншої країни?
показати весь коментар
04.01.2018 23:06 Відповісти
Это от какой нищеты ты страдаешь ?
Может твой дом с пожитками разбомбили ?
показати весь коментар
04.01.2018 23:06 Відповісти
Да ваще! На интернет у них еще пока деньги есть, а они еще жалуются! Эгеж?
показати весь коментар
04.01.2018 23:11 Відповісти
Несмотря на агрессию, Украина не создала миграционного кризиса ни для ЕС, ни для РФ, - Ирина Геращенко о заявлениях властей Польши про "сотни тысяч беженцев" - Цензор.НЕТ 382
показати весь коментар
04.01.2018 23:08 Відповісти
Нет, в депутаты пошли.
показати весь коментар
05.01.2018 01:01 Відповісти
надпис "ветеран АТО" тут не зовсім доречний..... краще видали
показати весь коментар
04.01.2018 23:26 Відповісти
Беженцы не от войны, а от реформ и життя по-новому. В основном.
Евросоюзу и РФ такие беженцы только на пользу.
показати весь коментар
04.01.2018 23:28 Відповісти
И Украине то же на пользу.
показати весь коментар
04.01.2018 23:33 Відповісти
Да, а еще коррупция, бедность и девальвация гривны. Все на пользу.
показати весь коментар
04.01.2018 23:45 Відповісти
Конечно не создала. Наши эмигранты мантулят (шо прокляті) за копейку малую, лишний раз не высовываются, сидят тише воды, ниже травы. Это не африканцы и не азиаты. Какие уж тут кризисы.
показати весь коментар
04.01.2018 23:34 Відповісти
Что стало основной причиной возврата в Украину?
показати весь коментар
04.01.2018 23:40 Відповісти
Лишили визы.
показати весь коментар
05.01.2018 00:08 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=_TP_ZDwimxM Украина и шобла Порошенка - Мультфильм является экранизацией повести Джорджа Оруэлла "Скотный двор"
показати весь коментар
04.01.2018 23:56 Відповісти
Це криза не для них, а для нас. За останні 4 роки з України втікло 5 млн громадян. ***** рошенівська, замість того щоб виправдовуватися, краще б створили ринок праці для українців, покращили умови для малого і середнього бізнесу. В країні війна, криза і безробіття. Абсурд, що в такий момент країні не потрібні молоді та енергійні, які своєю працею мали б піднімати економику України а не польщі чи підерації
показати весь коментар
05.01.2018 00:31 Відповісти
Да ладно! А сколько поляков в Европе? В Канаде? В Ню-Йорке их полно! Рабочие места освобождаются в Польше и это нормально. Греки, к примеру , не вопят о "злочынной владе" в Греции, а тихо покупают виллы на родине и возвращаются на пенсию. И я так сделаю- вернусь во Львов с гос. пенсией. Вы поинтересуйтесь сколько инженеров из Испании и Франции работает в Америке! Так что это я думаю вопрос в современных реалиях мирового масштаба.
показати весь коментар
05.01.2018 00:35 Відповісти
Никто из моих друзей и знакомых особо не стремится уехать в Америку. Времена голодных 90-х уже прошли-все более менее устроены. Так что кацапским тролям лучше заткнуться.
показати весь коментар
05.01.2018 00:41 Відповісти
трудовая миграция как-бы там небыло это хорошое дело для рынка труда - может быть наши жадные бизнесмены задумаются что платить надо всем а не только себе.. в принципе у нас зарплаты уже повысились на восстребованных профессиях раза в 2-а, а где то и 3-и (в грн)
показати весь коментар
05.01.2018 01:02 Відповісти
А поляки как были пида&@&ми - так ними и остались! Никто в тех странах куда уехали ихние граждане не называют их "беженцами" спекулируя в своих целях на этом понятии! Так что п-ни. Геращенко абсолютно права!
показати весь коментар
05.01.2018 00:52 Відповісти
поляков бесит на подсознательном уровне что Украина всегда на высоте в тяжелейших условиях воюя на востоке с рашой, корупции во власти, умудряется выживать экономически и еще трудовые резервы неисчерпаемые..
показати весь коментар
05.01.2018 01:05 Відповісти
, , ирина геращка погорячилась , , , поляки таким образом завуалируют украинских гастарбайтеров , , шоб старая европа не наезжала ,,,
показати весь коментар
05.01.2018 06:39 Відповісти
ири вирить так як анке герман вирили
показати весь коментар
05.01.2018 06:58 Відповісти
Зате яка міграційна криза буде у растовє, коли порохорижна шобла туди почне драпати Незважаючи на агресію, Україна не створила міграційної кризи ні для ЄС, ні для РФ, - Ірина Геращенко про заяви влади Польщі про "сотні тисяч біженців" - Цензор.НЕТ 2245
показати весь коментар
05.01.2018 09:08 Відповісти