Незважаючи на агресію, Україна не створила міграційної кризи ні для ЄС, ні для РФ, - Ірина Геращенко про заяви влади Польщі про "сотні тисяч біженців"

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці в Facebook написала перший віце-спікер Верховної Ради, представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко.
"Щодо заяв польських високопосадовців про сотні тисяч українських біженців.
Офіційні особи мають озвучувати офіційні цифри, які свідчать,що за останній час статус біженців в Польщі отримало близько 80 українців.
Саме стільки в Польщі біженців. Інще питання - трудові мігранти. Правда в тому, що десятки тисяч українців в часи економічноі кризи, спровокованої в тому числі і війною, працюють в сусідніх країнах, в тому числі й в Польщі, посилюючи її економіку, вкладаючи свої руки, розум, сили, українську працелюбність і щирість в формування польського ВВП.
Мені здається, було б чесно з боку польських можновладців дякувати за це украінцям- працелюбним і сильним, бажаним в багатьох сферах, особливо робітничих професій в Польщі. Й говорити про них як про біженців - це нонсенс. Також варто чесно визнати, що попри російську агресію на Донбасі і в Криму, сотні тисяч внутрішніх переселенців, Україна не створила міграційної кризи ані для ЄС, ані для РФ- агресора.
Там теж лише пару сотень українців отримали офіційний статус біженців. Українській владі й суспільству вдалося впоратися з питанням ВПО й не створювати міграційних проблем для наших сусідів . До речі, саме тому ми й отримали безвіз з ЄС, аби були сотні тисяч біженців - Україні б ніхто його не надав!
Українські заробітчани, трудові мігранти, які змушені шукати заробітків в чужих краях - це наш біль, і влада дійсно повинна докласти всіх зусиль для розвитку і відновлення економіки, аби люди поверталися й працювали на рідній землі. Над цим маємо працювати в 2018.
Як повідомлялося, в ефірі одного з польських телеканалів 1 січня прем'єр Польщі Матеуш Моравецький пояснив відмову Варшави приймати мігрантів з Африки та Близького Сходу тим, що країна нібито прийняла "як мінімум кілька десятків або, може бути, сотень тисяч біженців з України".
Але, завдяки цьому рівень IQ в обох країнах значно виріс.... І це добре!!!!
Это всё Украина уже проходила.
К, сожалению, поднимать украинскую экономику люди не могут...
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- тут согласен, они ничего не умеют.
Может твой дом с пожитками разбомбили ?
Евросоюзу и РФ такие беженцы только на пользу.