1 507 24

Засідання у справі Штепи перенесли на 11 січня: не з'явилися судді, - адвокат

Про це Укрінформу  розповів адвокат Дмитро Марченко, передає Цензор.НЕТ.

"Штепа прибула на суд, як і всі її три адвокати. Ми чекали початку засідання дві години. Потім вийшла головуюча судової колегії Людмила Шрамко та оголосила, що суд переноситься на 11 січня, на 14:00 через неявку двох суддів", - зазначив адвокат.

За його словами, двоє суддів не з'явилися на засідання з різних причин: "Один з них хворий, другий зайнятий в іншому судовому процесі".

"У залі суду в очікуванні початку засідання весь цей час перебували до тридцяти активістів "Національного корпусу" із плакатами, зміст яких зводився до одного: "Штепу - на нари!". Були провокаційні заяви із залу на її адресу. Штепа - вона сиділа поряд із нами за столом - трималася спокійно, хоча її відділяв від залу лише бар'єр. Охорони з-поміж поліції в залі не було", - додав адвокат.

За його словами, відразу після оголошення про перенесення засідання всі активісти розійшлися: "Штепа машиною відбула до Слов'янська".

Зі свого боку адвокат Олександр Шадрін розповів, що його скарга слідчому судді Ленінського райсуду Харкова на бездіяльність поліції у зв'язку з погрозами вбивства на адресу Штепи прийнята й оформлена відповідним чином: "Відомості про погрози вбивством внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань".

Штепу було затримано 11 липня 2014 року. На суді вона пояснювала, що закликала Путіна увійти до Слов'янська під загрозою терористів, що в полоні в терористів її били, а інтерв'ю для російських видань зроблені "під дулом автомата".

Топ коментарі
+8
на судебное заседание не явились судьи (?!!). Это уже дно нашего кривосудия или еще нет?
показати весь коментар
09.01.2018 16:11 Відповісти
+5
ШиКАЛадный ШАПИТО, мля....🙃🙃
показати весь коментар
09.01.2018 16:21 Відповісти
+4
если в четверг еще и уборщица не явится...ну, я не знаю...
показати весь коментар
09.01.2018 16:28 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
то те тыць пердыць! Заседание по делу Штепы перенесли на 11 января: не явились судьи, - адвокат - Цензор.НЕТ 9652
показати весь коментар
09.01.2018 16:10 Відповісти
ой бо , , та та штепа никому и нах не треба , , чи ни цаца ,,,
показати весь коментар
09.01.2018 16:17 Відповісти
на судебное заседание не явились судьи (?!!). Это уже дно нашего кривосудия или еще нет?
показати весь коментар
09.01.2018 16:11 Відповісти
штепу в президенты
показати весь коментар
09.01.2018 16:22 Відповісти
не "нашего" .... НАШЕ - ЭТО СУД ЛИНЧА... а "дно" у "судей" назначаемых... угадай чьим указом???? и всё станет тебе понятно...
показати весь коментар
09.01.2018 16:23 Відповісти
она приедет

Заседание по делу Штепы перенесли на 11 января: не явились судьи, - адвокат - Цензор.НЕТ 3304
показати весь коментар
09.01.2018 16:13 Відповісти
Ай красава на конячке! Какой же отброс общества?! В чём удача этого неликвида? Она дитё кретинизма. Она не понимает по сути. Это из той породы что верещали от восторга когда Миклухо-Маклай давал таким пустую консервную банку. они не знали что делать с банкой---но та отображала их лицо как зеркало. Это и радовало папуасов.
показати весь коментар
10.01.2018 00:39 Відповісти
ещё вчера сидела в СИЗО. С охраником шепталась в глазок. Как тяжело ему с тобой расстаться, Неля - Он думал, что любви дадут строк. О, Неля! Неля, не исчезай! Неля, не ... Заседание по делу Штепы перенесли на 11 января: не явились судьи, - адвокат - Цензор.НЕТ 3218
показати весь коментар
09.01.2018 16:15 Відповісти
наши родные властители гуляют по банковой / штепа парится на нарах , , вопрос - кто более матери Украине ценен ?
показати весь коментар
09.01.2018 16:19 Відповісти
Сколько можно комедию ламать с этой Штепой, скоро же все равно отпустят. За три года не смогли наказать, то сейчас нем более к сепарам относятся очень даже лояльно, ее уже давно ждут дома...
показати весь коментар
09.01.2018 16:20 Відповісти
А в Днепре по сбитому ИЛуВСУ уже 4 года переносят... как раз в день заседания "судья" и на больничный ушёл... А что думает парашенко? ведь его указом судей призначает...
показати весь коментар
09.01.2018 16:21 Відповісти
ШиКАЛадный ШАПИТО, мля....🙃🙃
показати весь коментар
09.01.2018 16:21 Відповісти
Заседание по делу Штепы перенесли на 11 января: не явились судьи, - так это прогул работы, с соответствующими последствиями!
показати весь коментар
09.01.2018 16:26 Відповісти
То не являются судьи , то не является свидетели, короче тысяча причин, чтобы подозреваемый успел исчезнуть до вынесения приговора
показати весь коментар
09.01.2018 16:26 Відповісти
если в четверг еще и уборщица не явится...ну, я не знаю...
показати весь коментар
09.01.2018 16:28 Відповісти
Вот вам и реформы,мусора суки,судьи тоже,в Раде тоже,вообщем ура ура ура.
показати весь коментар
09.01.2018 16:31 Відповісти
Так понимаю, зарплату за сегодня судьи не получат?
показати весь коментар
09.01.2018 16:38 Відповісти
За прогулы уволят?
показати весь коментар
09.01.2018 16:44 Відповісти
Засідання у справі Штепи перенесли на 11 січня: не з'явилися судді, - адвокат - Цензор.НЕТ 4343
показати весь коментар
09.01.2018 16:46 Відповісти
Ну вот, к )(уйла подстилке судьи не соизволили явиться, а меня еще хватает наглости в раскачивании обвинять!!!
показати весь коментар
09.01.2018 16:47 Відповісти
то куй короткий,то рубаха длинная
показати весь коментар
09.01.2018 16:50 Відповісти
Блин! Она ещё жива? И не умерла от старости, пока её судили?!
Тогда у неё всё будет зашебись и очень скоро она выйдет по амнистии.
"топаз"(или как там отого ***** звать) выскочит вслед за штепой.
Запомните мои слова.
показати весь коментар
09.01.2018 17:10 Відповісти