У 2017 році значно погіршилася ситуація з правами людини в окупованому Криму, - правозахисники

"Аналіз за рік продемонстрував, що в Криму триває переслідування активістів, зокрема й за релігійними та етнічними ознаками. Крім того, збільшилися обмеження свободи мирних зібрань", - цитує Цензор.НЕТ сайт Кримської правозахисної групи.
У 2017 році в окупованому Криму зафіксовано щонайменше 19 адміністративних арештів із політичних причин, не менше 25 осіб на тих самих підставах стали фігурантами кримінальних справ.
Посилився тиск на свободу вираження поглядів. Зокрема, зафіксовано відкриття кримінальних справ за пости й коментарі в соціальних мережах. Кримінальні справи за публікацію в соцмережах розпочато проти п'яти осіб, кілька осіб заарештовано. Карали за публікації в соціальній мережі також і адміністративними арештами.
У 2017 році аналітики зафіксували значне погіршення ситуації з наданням медичної допомоги ув'язненим, що в деяких випадках прирівнюється до тортур. Крім того, проблеми з наданням медичної допомоги й нелюдські умови в місцях несвободи є причиною постійного погіршення здоров'я багатьох в'язнів в окупованому Криму.
"Важливо відзначити погіршення ситуації з дотриманням міжнародного гуманітарного права. У 2017 році значно збільшилася кількість кримчан, мобілізованих до армії РФ. Якщо у 2016 році їх було близько 3100 осіб, то за 2017 рік до армії РФ відправили вже трохи менше 5000 новобранців із Криму. Загалом за час окупації до Збройних сил РФ мобілізували близько 10 000 кримчан. При цьому у 2017 році розпочато щонайменше чотири кримінальних справи за ухиляння від служби в армії. Дві справи - у Сімферополі, одна - у Севастополі, одна - у Ялті. У трьох з них ухвалено вироки. Кримчан Троша й Бахолдіна було засуджено до штрафів у розмірі 25 000 рублів кожний, навіть наявність судимості не звільнила їх від обов’язкової служби в окупаційних збройних силах", - йдеться у звіті.
У 2017 році спостерігалася тенденція, коли політичне переслідування активістів здійснювалося за кримінальними статтями про вимагання, зберігання зброї. Обшуки в будинках активістів здійснювали під приводом пошуку зброї або розслідування можливих терактів, встановлення особистостей "терористів".
Деякі випадки переслідувань почали використовувати пропагандисти РФ для створення негативного іміджу Меджлісу та кримськотатарського народу в цілому.
У "справі кримських мусульман" з'явилося ще десять затриманих. Шістьох із них звинувачують в участі в організації Хізб ут-Тахрір (визнана в РФ терористичною), чотирьох - в участі в організації Таблігі Джамаат (визнана в РФ екстремістською). Нині дев'ятьох із них утримують під вартою в СІЗО Сімферополя, один перебуває під домашнім арештом. Родичів припинили пропускати на судові засідання. Майже всі засідання цього року проходили в закритому режимі.
Окупаційна влада значно посилила обмеження свободи мирних зібрань. Зокрема, лише за участь в одиночних пікетах 14 жовтня затримали не менше 49 осіб. Надалі оштрафували 75 осіб. Загальна сума штрафів для тих, хто вийшов на пікети цього дня, становить 790 000 рублів. За один день, 18 грудня, в окупованому Криму відбулося 65 судових засідань за такими справами. Для порівняння, загальна сума адміністративних штрафів за порушення свободи мирних зібрань за весь період окупації становить понад 3 500 000 рублів.
"Цифри, наведені в цій публікації, можуть не відображати повної картини утиску прав людини, оскільки частина таких фактів не зафіксована у відкритих джерелах і залишається в тіні", - наголошують правозахисники.

жаль крымских татар, которые не успели или не захотели уехать на материк в Украину.
на славных потомков топильщиков кацжелезяк где ни попадя? - та плевать...
если будет ответ, то будет и ответ.
отвечая на Ваш вопрос - в крыму не жил, но очень часто бывал именно в Севе.
пока мелким был - все по винту было - море, пляж, зеленый персик в рот вечером, срачка утром...
а назавтра все сначала.
потом подрос, потом начал сравнивать людей в Севе и Киве непроизвольно,
само как то собой так получалось.
Сева в моих 15летних тогда глазах проиграл Киеву по всем пунктам....
Севастополь - это действительно ватный оазис в Крыму, где пусть и не 99%, но добрых 70-75 звали камни с неба. И там действительно большинство ДЕБИЛЫ. Впрочем, по всему Крыму дебилизмом страдает большая часть населения. Однако приравнивать дебилизм к званию камней автоматом глупо. Я там жил 10 лет до самой оккупации и среди моих знакомых есть как и ярые камнезвальщики, так и ярые противники оккупантов, но всё-таки больше всего пофигистов, которые в лучшем случае твердят, что от них ничего не зависит, а то и вовсе молчат и делают вид, что ничего не произошло. Дебилизм умноженный на пофигизм плюс самый высокий процент ватников по Украине в Крыму плюс отсутствие широкой реакции украинцев с материка (как позднее на Донбассе) привели к потере Крыма. Если бы убрать хотя бы одну составляющее, всё могло бы уже быть иначе. Повторюсь, ещё с 2014 года известно, что явка на оккупендуме составила около 1/3 избирателей - вот и реальный процент камнезвальщиков.
1/3 пришла на оккупендум - 1/3 проголосовала за крым в рашке.
все ясно.
тех, которые хотели бы голосовать за Украину в 2014 на оккупендуме кацапы не ждали - тоже ясно.
они отсиделись дома - понятно.
я не говорю сейчас за полуостров - ето была и будет украинская земля, рано или поздно,
чем бы там ботоксные щечки не шелестели.
1/3 предатели - тут ясно - они сами дрыснут в матушку рязанщину и псковщину.
шо Украине делать с етими двумя третями павликов морозовых,
которые молча предали Украину и всегда готовы сделать ето еще раз?
ответа не знаю на самом деле...
*Феодоси́йская епархия - https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%95%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%85%D0%B8%D1%8F епархия Украинской) - ха, ха два раза, Православной Церкви масковского патриархата в административных границах https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A4%D0%B5%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D1%81%D0%B8%D1%8F Феодосии , https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%87%D1%8C Керчи , https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D1%83%D0%B4%D0%B0%D0%BA_(%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B4) Судака и https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D1%80%D0%B0%D0%B9%D0%BE%D0%BD_(%D0%9A%D1%80%D1%8B%D0%BC) Ленинского района https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D1%80%D1%8B%D0%BC Крыма .
Феодосийский и Керченский Платон освятил ЗРК С-400 «Триумф».
Подробнее на РБК:
https://www.rbc.ru/photoreport/16/01/2017/587c84149a79479b1ab03519
В очередной раз убедился я, что в Крыму делать нечего с их московскими ценами и беларусским ассортиментом. Три года там уже не был, стало просто интересно, какие там «достижения».