Касаційні суди в складі ВС до 15 січня отримають 72 233 справи. Усі вони будуть розглянуті в розумні терміни, - Верховний Суд. Інфографіка
Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби ВС на сторінці у Facebook.
Так, станом на 5 січня справи розподілено таким чином:
2 674 - на розгляді Касаційного цивільного суду;
413 - на розгляді Касаційного господарського суду;
1 053 - на розгляді Касаційного кримінального суду;
7 997 - на розгляді Касаційного адміністративного суду.
При цьому раніше у ВС повідомили, що до 15 січня цього року касаційні суди в складі ВС отримають 72 233 справи, які не були розглянуті вищими спеціалізованими судами. Так, до Касаційного цивільного суду надійде 27 825 справ, до Касаційного кримінального суду - 2 904 справи, до Касаційного господарського суду - 3 154 справи, до Касаційного адміністративного суду - 38 350 справ.
"Усі справи будуть розглянуті в розумні терміни, інформацію про просування конкретної справи можна дізнатися за телефоном гарячої лінії 0 800 501 492", - зазначили у прес-службі ВС.




И на какие сроки рассчитан разум?https://censor.net/n3043545
Кстати ,мой коммент это не придирки,а вопрос,спасибо за ответ.
Термин, как на меня, просто дурацкий,простите непрофессионала.
1. Суд має встановлювати розумні строки для вчинення процесуальних дій.
2. Строк є розумним, якщо він передбачає час, достатній, з урахуванням обставин справи, для вчинення процесуальної дії, та відповідає завданню цивільного судочинства.
Стаття 205. Строк проведення врегулювання спору за участю судді
1. Врегулювання спору за участю судді проводиться протягом розумного строку, але не більше тридцяти днів з дня постановлення ухвали про його проведення.
Стаття 275. Строк розгляду справи у порядку спрощеного позовного провадження
1. Суд розглядає справи у порядку спрощеного позовного провадження протягом розумного строку, але не більше шістдесяти днів з дня відкриття провадження у справі.
Стаття 407. Строки розгляду касаційної скарги
http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1618-15/print#n8797 1. Касаційна скарга на судові рішення, передбачені пунктом 1 частини першої статті 389 цього Кодексу, має бути розглянута протягом шістдесяти днів, а на ухвали, передбачені http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1618-15/print#n8798 пунктами 2 і http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1618-15/print#n8799 3 частини першої статті 389 цього Кодексу, - протягом тридцяти днів з дня постановлення ухвали про відкриття касаційного провадження у справі.
Таким чином, Верховний суд, як касаційна інстанція, не має права розглядати скаргу в розумні строки, а виключно в строки, визначені статтею 407 ЦПК.
Если вы умеете читать,то это ещё не говорит о том,что вы грамотный человек,понятие грамотности очень объёмное.
Да,есть в юриспруденции такое понятие,как разумные сроки,но давайте подумаем,возможен ли такой термин,когда речь идёт о неукоснительном исполнении закона,в котором не должно быть места таким расплывчатым выражениям ,как,может быть,а если,как-то, и прочее??
Что значит разумные сроки,если от судебного решения может зависеть не только дальнейшая судьба человека,а и его жизнь? Для него разумные сроки,это,максимум,день два,а для судьи,которому глубоко наплевать на судьбы всех,кто не платит ему мзду,эти сроки могут быть растянуты до бесконечности,!!
Судя по тому судебному беспределу,который сегодня творится в Украине, минимум, половину законов,касающихся, как гражданских,так и уголовных правонарушений, необходимо,не просто дополнить или подправить,их нужно писать заново,потому,что они писаны ворами для себя и для защиты наворованного ими добра.
Все законы любой цивилизованной страны работают на защиту прав её граждан и только в Украине,законы работают на защиту прав воров, от власти, защищают их от уголовного преследования и справедливого наказания.
Чтобы всё это понимать, нужно много ума,а вот чтобы просто переписывать кем-то ранее придуманные глупые выражения и законы,на это действительно много ума не нужно,так что, я бы вам советовал не позориться с такими знаниями юриспруденции.