Терористи "ДНР" розстріляли трьох людей у кафе в Краснодарському краї РФ. ВІДЕО
Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це пише на своїй сторінці в соцмережі український блогер Денис Казанський.
"31 грудня в Росії сталася стрілянина в одному з кафе Краснодарського краю, унаслідок якої було вбито трьох людей. Випадок загалом для нас малоцікавий, якби не одна обставина. З'ясувалося, що стрілянину влаштували колишні бойовики "ДНР", які раніше воювали на Донбасі проти України, - Олександр Ставічус та Олексій Миронов. Убили вони місцевих вірмен. Зброю, з якої стріляли, бойовики, за словами їхніх знайомих, привезли з Донбасу", - написав він і опублікував відеозапис розстрілу.
На запису видно, як двоє зловмисників вриваються в кафе і один з них веде вогонь зі схожої на автомат зброї.
Топ коментарі

Сподіваюсь, кацапи їх не посадять, це ж утисненные русскоговорящие жители дамбаса за родину боролись протиф фашазма, как деды. Наградить героев расии.
Вдалого їм полювання!!!
34:25 А на третий день, когда они ещё страдали от боли, два сына Иакова, аСимеон и Левий, братья Дины, взяли каждый свой меч, и 1внезапно напали на город, и перебили всех мужчин.
34:26 И Эммора и его сына Шехема убили остриём меча, и взяли Дину из дома Шехема, и ушли.
34:27 Сыновья Иакова пришли к убитым и разграбили город, потому что они обесчестили их сестру.
у вас че нет проблем в своей стране?
Вальцман жЫд, барыгов гэть, Мракошвили в перзиденты мира!!!!
зы: как хорошо, шо ты мокша, вовремя направила мысли местных ********* на "свои проблемы".
ибо нефиг им отвлекаться от обсырания Пороха, они за это уже деньги получили
Що посієш -- те й пожнеш... За всі скоєні гріхи на території України необхідно нести відповідальність... і вона настане не завтра, так післязавтра... якщо не для виконавця, так для його родичів до сьомого коліна залежно від тяжкості скоєного ним злочину...
Об этом сообщает "http://ua.interfax.com.ua/news/general/475801.html Интерфакс-Украина ".
Отмечается, что на акцию вышли около 150 человек. Они призывают правоохранительные органы противодействовать злоумышленникам, которые оказывают давление на азербайджанцев в Украине, и похищают их представителей.
Участники акции рассказывают, что преступники не боятся силовых структур, в Украине угнано более 20 азербайджанцев, некоторые из которых занимаются предпринимательством.
Участники акции держат плакаты с надписями: "Я хочу вкладывать инвестиции в Украину, но это опасно", "90-е возвращаются", "Мы против бандитизма в Украине. Защитите наши жизни".
Какая боль,
Лугандонцы-кацапы,
3:0...
Прийдуть китайці і все популярно москалям розжують!!
Слава Україні !!!
Росіяни - "козачки", колишні найманці, ніяк не можуть второпати, чому на території України вони можуть "захищати" із зброєю в руках "рузській мір", а у себе дома -- ні не можна, тобто українців узурпатор Вовка Путін дозволяє убивати і для цього дає озброєння, платить заробітню плату, а у себе дома, на малій батьківщині не можна захищати своїх рідних і відстоювати "рузській мір"... а так хочеться постріляти і втановити "свою істину"... а вбивати вже навчені, так що реаліті - шоу із залученням озброєння ще попереду... це тільки перші "випадки-ластівки"...
Уже і від вірмен доводиться "захищати" москальський матюкальний язік?
жрите, *********, не обляпайтесь, принимайте братьев и прочих любителей рюзьге мира, притесняемых бЕндерами.