4 083 35

Розблоковано три з чотирьох доріг біля кордону з Польщею, - ДФС

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу ДФС, дороги до трьох пунктів пропуску "Шегині - Медика", "Рава-Руська - Гребенне" і "Краковець - Корчова" в селі Роснівка Львівської митниці розблоковані.

Там додають, що на 15:00 в черзі все ще перебувало 130 транспортних засобів, безпосередньо в пунктах пропуску - ще 60. На під'їздах до "Краковці" - 80 транспортних засобів.

Зазначається, що під'їзні шляхи до "Ягодина" Волинської митниці досі залишаються перекритими.

В'їзду в Україну чекає близько 20 вантажних транспортних засобів. Крім того, станом на 14:00, близько 40 вантажівок через перекриття дороги не могли під'їхати до пункту пропуску.

Пасажирські автобуси і легкові автомобілі пропускаються мітингувальниками без перешкод.

Нагадаємо, вранці 10 січня громадяни, незадоволені змінами в митному законодавстві щодо норм провозу товарів через кордон, які набули чинності з початку 2018 року, перекрили дороги, що ведуть до трьох пунктів пропуску у Львівській області, а також до пункту пропуску "Ягодин" у Волинській області . До середини дня дороги почали звільняти.

Невдоволення викликало введення обмежень на безподаткові пересилання товарів фізичним особам у міжнародних поштових та експрес-відправленнях. Тепер їх може бути максимум три протягом одного календарного місяця сумарною фактурною вартістю до EUR150, до того ж, починаючи із четвертої посилки, їх оподатковуватимуть та обкладатимуть митом і акцизом. Ці обмеження набудуть чинності з 1 січня 2019 року.

 Водночас зміни правил безмитного ввезення товарів у ручному або супроводжувальному багажі сумою до EUR500 (в аеропортах - до EUR1000) і вагою до 50 кг для тих, хто був відсутній в Україні понад добу та в'їжджає до країни не частіше одного разу протягом 72 годин, набули чинності 1 січня 2018 року.

9 січня Головне управління Державної фіскальної служби (ДФС) у Львівській області попередило про можливе блокування активістами з 10 січня автодоріг, що ведуть до пунктів пропуску на кордоні з Польщею.

Топ коментарі
+8
та ні, 23 січня почнеться більш серйозно....цей закон вдарив по простих людях, а запаковані буси, поза всякими правилами, за добрий хабар митникам, як їхали, так і їдуть...Питання - з ким та й..бана влада бореться і кого називають контрабандистами?
показати весь коментар
10.01.2018 18:40 Відповісти
+7
Війна шоколадної банди проти українців набирає обертів...
показати весь коментар
10.01.2018 18:50 Відповісти
+6
Порохосорси розкудахтались тут про контрабанду...
Та звичайно - контрабандою можна займатися лише вашому шоколадному мудацюрі і його лакеям...
показати весь коментар
10.01.2018 18:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Контрабандисти змерзли і порозходились.... Разблокированы три из четырех дорог возле границы с Польшей, - ГФС - Цензор.НЕТ 6508
показати весь коментар
10.01.2018 18:28 Відповісти
та ні, 23 січня почнеться більш серйозно....цей закон вдарив по простих людях, а запаковані буси, поза всякими правилами, за добрий хабар митникам, як їхали, так і їдуть...Питання - з ким та й..бана влада бореться і кого називають контрабандистами?
показати весь коментар
10.01.2018 18:40 Відповісти
Ага, знаю я тих простих людей! Розблоковано три з чотирьох доріг біля кордону з Польщею, - ДФС - Цензор.НЕТ 7580 Власники стихійних точок на газонах Львова! Розблоковано три з чотирьох доріг біля кордону з Польщею, - ДФС - Цензор.НЕТ 7580
показати весь коментар
10.01.2018 18:55 Відповісти
Розблоковано три з чотирьох доріг біля кордону з Польщею, - ДФС - Цензор.НЕТ 1459
показати весь коментар
10.01.2018 19:13 Відповісти
ці бусами тягають....і їм ці нові правила до одного місця
показати весь коментар
10.01.2018 19:18 Відповісти
Пусть идут работать. Привыкли на контрабасе жить. Больше ничего делать не хотят либо не умеют вот слюнями брыжут.
показати весь коментар
10.01.2018 18:33 Відповісти
Контрабас,да не тот.Олигархи вообще ничего не платят.А на простых гражданах поднимают величину взятки .Любит барыжья власть пожить всласть. В Европе вообще границ нет,а у нас каждый чих мытом облагают и при вывозе и при ввозе.
показати весь коментар
10.01.2018 19:19 Відповісти
Они привыкли работать на себя, а не на барыжную шайку и это всего лишь новая схема для выкручивания рук мелким "човникам"- потому что взятки с одной таксы віросли с 200 гривень до 500 гривень и стали неподъемными для простых "контробандистов"....
показати весь коментар
10.01.2018 20:03 Відповісти
Гниди і бариги, або стисло: зрадобариги

https://twitter.com/malitskiy_/status/951064416036032515 Дід Микола @malitskiy_ :
1. Одні перекривають дорогу, бо їм обмежили бариження 16500 грн.на добу.
2. Другі барижать на "євробляхах", щоб не платити державі.
3. Треті на боротьбі з корупцією набарижили собі елітні квартирки.
4. Четверті барижать на розповсюдженні ворожих новин.
А БАРИГА ХТО?
ПОРОШЕНКО!

Забули написати про саму бідну баригу - Йулю, та що на газі набарижили на декілька маєтків, а в декларації все одно - нулі, бо газова барига не любить сплачувати податки.
Саме тому вони про Порошенко і кричать, що виправдати свої дії.
Про бурштин забыл
І війна «не твоя» , треба Порошенка скинуть, бо не зручно до мацквы єздить. Процес очищення триває. Совок надто довго затримався в свідомості людей, час вищих вібрацій настав. Тому їх вимоги виглядають так кумедно зараз.

С первых дней разгромленные враги Майдана перешли к новой стратегии: создание СМИ и окружение ими украинцев.
Разблокированы три из четырех дорог возле границы с Польшей, - ГФС - Цензор.НЕТ 266
Разблокированы три из четырех дорог возле границы с Польшей, - ГФС - Цензор.НЕТ 5873
показати весь коментар
10.01.2018 18:36 Відповісти
что хуже - барыжить, оффшорить или олигархничать?
показати весь коментар
10.01.2018 18:57 Відповісти
Ботик, столько, сколько набарыжил твой соевый босс и его подельники - той же бабе Юле и не снилось.
Потому харе стрелки переводить.

Протестующие у границы, кстати, требовали отмены одной единственной нормы закона - что им больше суток нужно кантоваться где-то в Польше, если они туда в магазин поехали.
показати весь коментар
10.01.2018 19:04 Відповісти
я бы продлил до двух суток
показати весь коментар
10.01.2018 21:02 Відповісти
А я бы снял пошлины на ввоз иномарок, чтобы "бизнесс по прикручиванию колес" твоего соевого босса развалился к чертям. Всем остальным от этого было бы только лучше.
показати весь коментар
11.01.2018 05:46 Відповісти
Розблоковано три з чотирьох доріг біля кордону з Польщею, - ДФС - Цензор.НЕТ 518
показати весь коментар
10.01.2018 20:42 Відповісти
https://biz.nv.ua/ukr/markets/kompanija-hontarevoji-dopomohla-janukovichu-vivesti-z-ukrajini-1-5-mlrd-al-jazeera-2444116.html
показати весь коментар
10.01.2018 18:41 Відповісти
Быдло поблокировало и разьехалось.
показати весь коментар
10.01.2018 18:44 Відповісти
Митинг митингом, а ночь близко, пора сигареты через границу тащить. Завтра утром вернутся Розблоковано три з чотирьох доріг біля кордону з Польщею, - ДФС - Цензор.НЕТ 4826
показати весь коментар
10.01.2018 18:57 Відповісти
Перемога? Чи чергова зрада?
показати весь коментар
10.01.2018 18:45 Відповісти
Чергова перемога бариги над тими хто *** ложив робити на його будкостроітєльний бізнес, а колеса в автомагазині купляти тільки россава, бо всі інші- це човники-контробандисти притарабанили без сплати мита та за хабарі митникам...
показати весь коментар
10.01.2018 19:54 Відповісти
...Розблоковано три з чотирьох доріг біля кордону з Польщею, - ДФС - Цензор.НЕТ 1442...
показати весь коментар
10.01.2018 18:47 Відповісти
Яворівський вищий професійний коледж оголошує набір за такими спеціальностями:
- Водій малого прикордонного руху
- Пасажир малого прикордонного руху
- Пакувальник тютюнових виробів
- Водій транспортного засобу на тимчасовій реєстрації
- смєртнік на штраф
- підсадка на таксу
- вагітні для проїзду без черги Розблоковано три з чотирьох доріг біля кордону з Польщею, - ДФС - Цензор.НЕТ 1245
показати весь коментар
10.01.2018 18:47 Відповісти
Контрабандисты пикетируют границу. Все что вам нужно знать про "роботящий" український "нарід".
Злочінна влада заважає зубожілому населенню заробляти на хліб
Скільки можна терпіти владу бариг??!! Вони ж не дають сигарети в Польщу ганяти!!! Оруелл зі своїм дводумством зараз був би в шоці
показати весь коментар
10.01.2018 18:49 Відповісти
Війна шоколадної банди проти українців набирає обертів...
показати весь коментар
10.01.2018 18:50 Відповісти
Порохосорси розкудахтались тут про контрабанду...
Та звичайно - контрабандою можна займатися лише вашому шоколадному мудацюрі і його лакеям...
показати весь коментар
10.01.2018 18:53 Відповісти
Интересно, гигрант, когда вывозил отжатые картины в Испанию, все налоги заплатил?!
показати весь коментар
10.01.2018 18:54 Відповісти
Удача! Розблоковано три з чотирьох доріг біля кордону з Польщею, - ДФС - Цензор.НЕТ 92
показати весь коментар
10.01.2018 19:03 Відповісти
в коллекцию: Розблоковано три з чотирьох доріг біля кордону з Польщею, - ДФС - Цензор.НЕТ 5070

олег родился от оксаны,
но умер он от топора,
хотя топор по документам
ему фактически никто.
показати весь коментар
10.01.2018 19:11 Відповісти
Нетленка однако. Розблоковано три з чотирьох доріг біля кордону з Польщею, - ДФС - Цензор.НЕТ 3466
показати весь коментар
10.01.2018 19:31 Відповісти
Классная нескладушка!
показати весь коментар
10.01.2018 21:00 Відповісти
Класика жанру Розблоковано три з чотирьох доріг біля кордону з Польщею, - ДФС - Цензор.НЕТ 2093 Клєптомани, баригі, злочинна влада... https://twitter.com/twitter/statuses/951102917259550721
показати весь коментар
10.01.2018 19:16 Відповісти
Якщо в країні займаються масово контробандою, то це впершу чергу косяки влади, що люди не можуть заробити в законний спосіб достатньо грошей.
показати весь коментар
10.01.2018 19:23 Відповісти
Ну й де та Нацгвардія щоб розблокувати дороги державного значення? Незаконний видобуток бурштину охороняє?
показати весь коментар
10.01.2018 19:49 Відповісти
Розблоковано три з чотирьох доріг біля кордону з Польщею, - ДФС - Цензор.НЕТ 746