Ділянка столичної лінії метро від "Лівобережної" до "Арсенальної" не працювала через несправність поїзда (оновлено)

Як повідомляє Цензор.НЕТ про це йдеться в інформації КП "Київський метрополітен" у Фейсбуці.
"Червона лінія. Їдемо "Лісова" - "Дарниця", "Академмістечко" - "Хрещатик". Ділянка "Лівобережна" - "Арсенальна" - зупинка через несправність поїзда", - йдеться в повідомленні метро.
Через півгодини в метрополітені заявили, що "рух відновлено у звичайному режимі!"
Сортувати:
Правила форума Рада форумчан
Саня Лозовий
показати весь коментар
11.01.2018 17:51 Відповісти Мені подобається 0 Посилання Ольга Кузнецова #418803
показати весь коментар
11.01.2018 18:29 Відповісти Мені подобається 0 Посилання Ольга Кузнецова #418803
показати весь коментар
11.01.2018 18:36 Відповісти Мені подобається 0 Посилання