6281 відвідувач онлайн
3 011 3

Ділянка столичної лінії метро від "Лівобережної" до "Арсенальної" не працювала через несправність поїзда (оновлено)

 Як повідомляє Цензор.НЕТ про це йдеться в інформації КП "Київський метрополітен" у Фейсбуці.

 "Червона лінія. Їдемо "Лісова" - "Дарниця", "Академмістечко" - "Хрещатик". Ділянка "Лівобережна" - "Арсенальна" - зупинка через несправність поїзда", - йдеться в повідомленні метро.

Через півгодини в метрополітені заявили, що "рух відновлено у звичайному режимі!"

Коментувати
Сортувати:
17:51 - нормально, вроде...
показати весь коментар
11.01.2018 17:51 Відповісти
який у дупу ПОЇЗД !!!!..., Скотиняки!!!!!! - ПОТЯГ!!!!!!!!!
показати весь коментар
11.01.2018 18:29 Відповісти
де ці срані "избушники" - вони що не бачать що редактор - агент Мордору!!!!
показати весь коментар
11.01.2018 18:36 Відповісти