5 792 43

Ми в 2019 році вирішимо проблему підвищення пенсій тим, хто має великий стаж роботи, - Гройсман

Про це прем'єр-міністр України Володимир Гройсман сказав на зустрічі з ветеранами підприємства "Азовсталь" у рамках робочої поїздки в м. Маріуполь, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Сьогодні залишається завданням для нас підвищити пенсії тим, хто має великий стаж роботи, але отримував невелику заробітну плату. Це наступне завдання, яке буде виконано. Ми в 2019 році цю проблему вирішимо", - сказав Гройсман.

Він зазначив, що багатьох громадян пенсії вже підвищено. Уряд не хоче "зрівнялівки", тому що пенсійна система в першу чергу повинна бути справедливою.

"Ми зробимо все, щоб пенсії автоматично почали рости", - запевнив прем'єр-міністр.

Він також нагадав про кроки щодо збільшення рівня мінімальної зарплати, зазначивши, що в 2016 році мінімальна заробітна плата становила 1 450 грн, тепер - 3 723 грн. "І ми будемо рухатися далі, тому що все те, що буде напрацьовувати економіка, має йти людям, це принципово важливо", - сказав Гройсман.

За його словами, уряд має конкретний план дій щодо поліпшення ситуації в країні і підняття економіки.

Топ коментарі
+12
Мы в 2019 году решим проблему повышения пенсий тем, кто имеет большой стаж работы, - Гройсман.

Гадаю, що в 2019 р. про вашу команду реформаторів банду покидьків і потвор люди забудуть як про страшний сон.
показати весь коментар
12.01.2018 14:29 Відповісти
+7
грося , с твоими рехформами к 19 году в стране пенсов станет наполовину меньше , а кто выживет , тот булку хлеба за 100 грн покупать будет , брехло базарное
показати весь коментар
12.01.2018 14:30 Відповісти
+7
В 2019 году уже не ты падла будешь что то решать.
показати весь коментар
12.01.2018 14:37 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Значит продукты станут еще дороже...
показати весь коментар
12.01.2018 14:27 Відповісти
Краще в 2030, менше залишиться кому добавити.
показати весь коментар
12.01.2018 14:32 Відповісти
Мы в 2019 году решим проблему повышения пенсий тем, кто имеет большой стаж работы, - Гройсман - Цензор.НЕТ 6904 Мы в 2019 году решим проблему повышения пенсий тем, кто имеет большой стаж работы, - Гройсман - Цензор.НЕТ 1828
показати весь коментар
12.01.2018 14:28 Відповісти
НЕ ОБЖАЙ ЧУКЧЕЙ. Они дети природы. И может даже не знают, кто их "начальник".
показати весь коментар
12.01.2018 14:53 Відповісти
Пятница, 19 мая 2017 07:48
"Тот, кто работал больше, получит большую пенсию, а тот, кто работал меньше - меньшую" - Гройсман
показати весь коментар
12.01.2018 14:28 Відповісти
ДУРИМЕТР?
показати весь коментар
12.01.2018 14:51 Відповісти
Мы допустим, что-то точили или чистили. Нам меньше. А "ЭТИ УГРОЬИЛИ УКРАИНУ" ИМ БОЛЬШЕ?
показати весь коментар
12.01.2018 14:55 Відповісти
Мы в 2019 году решим проблему повышения пенсий тем, кто имеет большой стаж работы, - Гройсман.

Гадаю, що в 2019 р. про вашу команду реформаторів банду покидьків і потвор люди забудуть як про страшний сон.
показати весь коментар
12.01.2018 14:29 Відповісти
А в 2019 прийдунь нові "реформатори" і.... у попа була собака... Мы в 2019 году решим проблему повышения пенсий тем, кто имеет большой стаж работы, - Гройсман - Цензор.НЕТ 8473 Мы в 2019 году решим проблему повышения пенсий тем, кто имеет большой стаж работы, - Гройсман - Цензор.НЕТ 256
показати весь коментар
12.01.2018 14:37 Відповісти
*прийдуть. Перепрошую.
показати весь коментар
12.01.2018 14:38 Відповісти
Так це він власне почав виборчу компанію. Президентські...Пенсіонери забудуть, що він саме він обіцяв, але ж щось приємне...
показати весь коментар
12.01.2018 14:45 Відповісти
грося , с твоими рехформами к 19 году в стране пенсов станет наполовину меньше , а кто выживет , тот булку хлеба за 100 грн покупать будет , брехло базарное
показати весь коментар
12.01.2018 14:30 Відповісти
тем кто доживет лично знаю два случая повысили аж на 62 и 76 гривен стаж огромный а зарплата была в расчет мизерная одна бросилась искать архивы ага ку-ку поменялось все форма собственности было государстувенное стало чатсное короче в опрос в тупике правда насела прокуратура и сам ПФУ откройте архивы..(не знаю но в Одессе реально узнал что ПФУ и прокуратура таки за простой народ) как не странно а моей маме увы.. она еще лет 15 назад искала архивы все пропало мебельная фабрика испарилась с концами и без следов а ЧМП там была зарплата 42 рубля!! воспитатель в ясельной группе потом 55 потом 64 потом 70 а уж потом 79 рЭ...а стажа вроде как с 14 лет до 40 потом операция и инвалидность...
показати весь коментар
12.01.2018 14:30 Відповісти
Є по різному Моїй дружині добавили лише 53 грн. А тещі 400 , тестю 600
показати весь коментар
12.01.2018 14:43 Відповісти
и откуда что берется?
они решат... я вас умоляю!
ну разве что бесплатное упокоение-похороны... ну как бесплатное - квартирку отдай..
показати весь коментар
12.01.2018 14:33 Відповісти
А Розенко з Ревою кажуть у 2018 році таке стане. Хто ж бреше неправду говорить?
показати весь коментар
12.01.2018 14:35 Відповісти
Врут все ,потому что пенсионеров много ,которые много,но мало ,потому что крепкие. Мы в 2019 году решим проблему повышения пенсий тем, кто имеет большой стаж работы, - Гройсман - Цензор.НЕТ 3216
показати весь коментар
12.01.2018 14:38 Відповісти
та все = к гадалке не ходи
показати весь коментар
12.01.2018 14:40 Відповісти
Иди НХ !
показати весь коментар
12.01.2018 14:35 Відповісти
В 2019 году уже не ты падла будешь что то решать.
показати весь коментар
12.01.2018 14:37 Відповісти
Мордовськiм космонавтам заборонять літати на Сонце більше одного разу - газета "Боярка".
показати весь коментар
12.01.2018 14:39 Відповісти
застрелим чтоль?
показати весь коментар
12.01.2018 14:39 Відповісти
Прем'єр-міністр Володимир Гройсман, відповідаючи на запитання, що для нього означає бути головою уряду однієї з найбільших країн Європи, заявив про те, що це "воля Божа".
Про це він повідомив в інтерв'ю виданню Forbes Грузія, передають "Українські новини".
"Насамперед потрібно розуміти, що це - воля Божа... Для мене - воля Божа бути в тому конкретному місці й у той конкретний час", - підкреслив Гройсман.
Прем'єр-міністр повідомив, що бути главою уряду для нього є великою відповідальністю та водночас можливістю змінити країну на краще.
Нагадаємо, уряд скасував постанови про реформування органів податкового й митного контролю, а також територіальних органів Держфіскальної служби.
Це є воля Божа: Гройсман про своє прем'єрство
http://ua1.com.ua/politics/ce-volya-bozha-groysman-pro-svoe-premerstvo-38890.html

😆
показати весь коментар
12.01.2018 14:39 Відповісти
Да он стебется уже дурным гоям откровенно в глаза.
показати весь коментар
12.01.2018 14:50 Відповісти
І який дурень з 4,8млн за вас проголосує хіба за те щоб всіх порохоботів на знелюднений острів і хай жеруть друг друга
показати весь коментар
12.01.2018 14:42 Відповісти
Весной прошлого года я слышал туже самую песню.Эта песня хороша - начинай сначала!Сколько можно пиариться на этом??? Отцу подняли пенсию на 49,86грн,а долдонили пол года,да я, да мы.А вышел очередной -пшик.Вот себе вы подняли сразу на 100% и уже с 1 января.
показати весь коментар
12.01.2018 14:42 Відповісти
Гройсман подвоїв свою зарплату до 36 тис. грн за рахунок доплат
За грудень 2017 року прем'єр-міністр України Володимир Гройсман отримав заробітну платню в розмірі 36,6 тис. гривень.
Про це сказано у відповіді секретаріату уряду на запит "Українських Новин".
Із нарахованого очільникові Кабміну посадовий оклад складає 17 тис. гривень, надбавка за вислугу років - 6,1 тис. гривень, надбавка за інтенсивність праці - 7,6 тис. гривень, зарплата за час відрядження - 5,5 тис. гривень, індексація - 308 гривень.
Після сплати податків Гройсман отримав на руки 29,5 тис. гривень.
Як відомо, перед Новим роком прем'єр-міністр Володимир Гройсман отримав 8,8 млн гривень доходу від продажу нерухомого майна компанії, яка належить його дружині.
показати весь коментар
12.01.2018 14:44 Відповісти
перед выборами плюшки)))
показати весь коментар
12.01.2018 14:44 Відповісти
До 2019 ти повинен сидіти,а не розщитувати на бюджетне корито...
показати весь коментар
12.01.2018 14:45 Відповісти
"пенсионная система в первую очередь должна быть справедливой."

А система начисления зарплат? Коболев - 2 млн. Учитель, врач после вуза - минималка.
У Додика хуцпометр зашкаливает все больше и больше, бо бараны в стойле молчат.
показати весь коментар
12.01.2018 14:47 Відповісти
Короче решат прям перед выборами.))
показати весь коментар
12.01.2018 14:48 Відповісти
Тем кому повысили на 50 не говорят, что им дважды в год повышали с 800 грн минималки в 2012 до 1450 в 2017 итого на 650грн. А тем кому повысили на 600, не повышали с 2012года.
показати весь коментар
12.01.2018 15:05 Відповісти
никому у Народа уже веры нет
показати весь коментар
12.01.2018 15:11 Відповісти
Мы в 2019 году решим проблему повышения пенсий тем, кто имеет большой стаж работы ....

Ценю вашу заботу г-н гройсман. Но я к этому времени видимо умру, извините меня.У меня 45 лет стажа,мне деньги сейчас нужны.
показати весь коментар
12.01.2018 15:13 Відповісти
Пілять, та про яке підвищення воно убоге тут блеє? З чого воно зможе підвищити, якщо держава НЕ ПРАЦЮЄ! Якщо мільйони і мільйони по заробітках? Про що воно, дебільне? Сьогодні добивають вже тих, що не те що ще дихає, а взагалі подає ознаки якогось життя. Перевірки, суди і шрафи, штрафи і то хрен зна за що! То пістець якийсь! А таки за папєредніков було хреново, але ж не на стільки!
І, головне, кому сьогодні ще добре, то всяким торгашам і базарникам. А що, рідні ж душі. пілять.
показати весь коментар
12.01.2018 15:14 Відповісти
В матері стаж 45 років Адобавили аж 227 грн
показати весь коментар
12.01.2018 15:26 Відповісти
А может мы окончательно решим с Порошенко и Гройсманом гораздо раньше? Ми в 2019 році вирішимо проблему підвищення пенсій тим, хто має великий стаж роботи, - Гройсман - Цензор.НЕТ 5691
показати весь коментар
12.01.2018 15:49 Відповісти
Даешь повышение пенсий с 2025 года тем, кому сейчас за 100!
показати весь коментар
12.01.2018 17:06 Відповісти
Слово за военными пенсами и ментами. Скоро они выйдут из запоя по случаю Нового года и покажут Вовику где раки зимуют. Обещал им повышение с 1января 2018, а теперь перекинул на 2019. Пусть теперь отвечает за базар.
показати весь коментар
12.01.2018 17:26 Відповісти
Не трогали бы коэффициент 1,35, который давал повышение за счет стажа, и не надо было бы "нарабатывать механизм повышения пенсии людям, у которых большой трудовой стаж". А так получается - пашут наши слуги без сна и отдыха: сначала создадут проблему, а потом решают ее, решают, решают...
Как Луценко Ирина в интервью сказала: рабочий день начинается в 8, заканчивается в 24. Вторую половину дня работает в Администрации, и что они там работают? Ни дома не видит, ни семьи, ни сына младшего, еще школьника. И зачем им дом 800м кв, если все-равно там только переночевать?
показати весь коментар
12.01.2018 23:35 Відповісти