10590 відвідувачів онлайн
8 337 61

Кличко випробував один із нових трамваїв PESA, закуплених Києвом наприкінці 2017 року

 І ми робимо все, щоб цей транспорт був сучасним і зручним. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час огляду нових трамваїв, які закупило місто, повідомляє прес-служба мера. Мер також проїхався на одному з нових трамваїв PESA, які курсуватимуть на Борщагівській лінії швидкісного трамвая.

Кличко випробував один із нових трамваїв PESA, закуплених Києвом наприкінці 2017 року 01

Кличко нагадав, що за минулі роки столиця закупила майже 100 автобусів, понад 100 тролейбусів і 45 трамваїв. Наприкінці грудня Київ отримав чергову партію сучасних польських трамваїв PESA 5-го покоління зі 100% низькою підлогою, кондиціонерами, Wi-Fi. Більшість з них вже курсує на Борщагівській лінії швидкісного трамвая. "Я дуже радий сьогодні презентувати нові трамваї. Оновлення рухомого складу транспорту - один з пріоритетів для столичної влади, - відзначив Кличко. - Зараз ми їдемо в трамваї 5-го покоління. Він відповідає всім європейським вимогам. І такий сучасний транспорт, як нині на Борщагівській лінії, повинен курсувати на всіх трамвайних маршрутах міста", - наголосив Віталій Кличко.

За його словами, у деяких районах міста потрібно перекласти трамвайні колії, щоб запустити нові сучасні трамваї. "І цього року ми запланували перекласти колії на кількох маршрутах. Це - перший крок. А згодом весь громадський транспорт у Києві повинен відповідати сучасним вимогам", - додав він. Зокрема, цього року передбачена реконструкція трамвайної лінії на Подолі, на Лівому березі, реконструкція трамвайних переїздів. Мер зауважив, що саме після цього будуть закуповуватися нові трамваї. Загалом в Києві рухомий склад трамваїв - близько 400 одиниць. 

Віталій Кличко також розказав, що нові трамваї PESA вже почали оформлювати портретами видатних українців, киян. Зокрема, Анни Київської, Ярослава Мудрого, Сержа Лифаря, Владислава Городецького, Казимира Малевича, Івана Фундуклея, Марії Заньковецької, Олександра Вертинського та інших. Крім того, у кожному трамваї встановлений відеоекран, на якому демонструватимуть короткий відеоролик про ту чи іншу видатну особистість. "Це буде цікаво і корисно як киянам, так і туристам. Адже це - історія нашого міста", - підкреслив Київський міський голова. Першими на маршрут уже виходять "Анна Київська" та "Ярослав Мудрий".

Віталій Кличко також розповів, чим зумовлений вибір саме трамваїв польського виробництва. "Одна з домовленостей з польською стороною - відкрити сервісний центр у Києві, а згодом і збирати трамваї в столиці. Це - робочі місця для киян, це інвестиції і це трамваї, на яких буде написано "Зроблено в Києві", - додав мер столиці. Крім того, зауважив він, зі Львова до Києва повинні були надійти закуплені трамваї, однак терміни їх поставки постійно змінюються. "Вони вже повинні були їздити Києвом, але ми досі чекаємо, коли ж ці трамваї прибудуть до столиці", - сказав Київський міський голова. 

Віталій Кличко також наголосив, що щоденно пасажиропотік на Борщагівській лінії швидкісного трамвая становить 160 тисяч осіб. Наразі триває капітальний ремонт станцій на цій лінії. 

Кличко також оглянув відремонтовану і оновлену станцію лінії швидкісного трамвая "КПІ". Вже відремонтована і станція "Польова". Оновлення всіх станцій планують завершити до кінця весни цього року. Капітальний ремонт включає повний ремонт систем електропостачання із заміною електрощитового обладнання; заміну розбитого, відсутнього скла навісів над платформами та повну обробку металоконструкцій; заміну покриття фем на платформах; відновлення зовнішнього покриття парапетів платформ; відновлення підлоги та стелі у вестибюлях станцій. Крім того, передбачена повна заміна всіх вхідних груп на входах та виходах зі станцій; ремонт підземних переходів з відновленням освітленнявлаштування декоративного підсвічування входів до переходу та самого переходу; заміна систем навігації. 

Віталій Кличко також зауважив, що столична влада робить все, щоб пересуватися Києвом громадським транспортом було комфортно всім, зокрема маломобільним групам населення. Наприклад, у 2016 році було встановлено 18 підйомників для маломобільних груп населення на 5-х станціях Борщагівської лінії швидкісного трамвая. Крім того, минулого року був проведений тендер на закупівлю підйомників для пасажирів з обмеженими фізичними можливостями. У 2017 році вже встановлено 2 комплекти підйомників на ст. "Польова".

Також передбачені кошти на розробку техніко-економічного обґрунтування подовження Борщагівської лінії швидкісного трамвая до Палацу спорту. Зокрема, в планах будівництво 9 нових станцій швидкісного трамвая. 

Топ коментарі
+13
Хоспидя! Веталег, это же просто трамвай! Раньше Карла с Марксом и Фридриха с Энгельсом, которые не муж и жена, а четыре разных человека, на каждом сральнике малевали, теперь на Анну Киевскую с Ярославом Мудрым перешли. Ну чисто кацапетия - там тоже ********* каких-нибудь Дмитрия Донского с Александром Невским на чем нибудь намалевать.
показати весь коментар
12.01.2018 17:59 Відповісти
+7
испытал.. испытатель...

*** напомнило
- Здравствуйте. Вызывали?
- Вы кто?
- Я летчик-истребитель
- ?
- Истребляю.. э... тараканы, пруссаки, клопы.
- А почему летчик?
- Мухи, комары!
показати весь коментар
12.01.2018 18:01 Відповісти
+7
В киеве стоит вонь уже 2 года.
Кличко ремантирует канализационный коллехтур.

Обещал закончить ремонт до конца года, чтиобы вонь прекратить.

Но нет,
коллехткр так и воняет.

А кличко вышел с новой супериницитивой - строить в киеве флаг высотой 75 метров.
За 43 млн гривен.

В днепре флаг на 3 метра ниже - стоит 3 млн грн.

Может и на новых трамваях доходы в карман кличка составят 2000%
как на постройке киевского флага ??

показати весь коментар
12.01.2018 18:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
зрада? распил?
показати весь коментар
12.01.2018 17:58 Відповісти
Продался полякам?
показати весь коментар
12.01.2018 18:00 Відповісти
А может киевлянам? Как мэру Киева положено! А? Много мэров до него столько делали киевлянам?
показати весь коментар
12.01.2018 18:08 Відповісти
Да я не против Кличко. Просто трамваи можно было бы и местные заказать.
показати весь коментар
12.01.2018 18:10 Відповісти
предложите качественнее и дешевле. В чем прорблемы ? Кличко випробував один із нових трамваїв PESA, закуплених Києвом наприкінці 2017 року - Цензор.НЕТ 5502
показати весь коментар
12.01.2018 18:36 Відповісти
Польський трамвай Песа потрапив в аварію через несправність системи аварійного гальмування! Всі трамваї Песа мають бути виведені з експлуатації до перевірки всіх систем аварійного гальмування і розслідування причин аварії!!!!! Кличко закупив трамваї непристосовані для експлуатації в Україні, неякісні та аварійнонебезпечні! Трамваї мають пройти повторну сертифікацію та перевірки на наявність дефектів систем гальмування, інакше цей скоростний трамвай призведе до чергової катастрофи з загиблими і травмованими! Швидкісний трамвай це не жарти, це фактично залізничний транспорт який розганяється до 60км на годину і більше. Несправність аварійної системи гальмування не дозволяє використовувати ці трамваї для пасажирських перевезень!!!!!!!! Міністерство інфраструктури має заборонити використання цих трамваїв, до усунення всіх дефектів, проведення необхідних переробок і повторної сертифікації та випробування всіх поставлених в Україну трамваїв Песа!!!!! Кличко піариться а відповідати і сідати в тюрьму буде міністр інфраструктури, який не провів всіх необхідних перевірок пасажирського транспорту!!!!
показати весь коментар
12.01.2018 18:45 Відповісти
Та да! И наработки вроде есть! Но вопрос времени и цены. Понятно, что и это надо решать. Наши ж тоже хотят всё и сразу и дорого. Сбросьте для начала, а потом зарабатывайте, а не хапайте!!!
показати весь коментар
12.01.2018 19:36 Відповісти
Ну, сейчас навалятся зрадофилы-юлеботы...
Что-то делать начал еще Леня Космос, а Кличко продолжил.
Любимый бюторастами Омельченко, как раз развалил весь общественный транспорт на корню.
Еще немного и закрыл бы метро, руки не дошли. А трамваи, автобусы и троллейбусы порезал на металлолом практически полностью и трамвайные пути тоже повыдирал.
Киевляне были вынуждены передвигаться исключительно на маршрутках, но не на Богданах, которых тогда не было, а, в основном, на газелях, ивеко и фордиках.
С Петровки на Троещину уехать - надо было около чачу выстоять в очереди, потом забиться в газельку, куда впихивалось человек 50, иначе следующая не подходила.
Слава Омельченко!
показати весь коментар
12.01.2018 19:15 Відповісти
Что, бюторастам правда глаза колет?
Суки ві позорыіе, ********** подстилки!
показати весь коментар
13.01.2018 07:20 Відповісти
Хороший трамвай! Вот бы еще и рельсы были.
показати весь коментар
12.01.2018 17:59 Відповісти
На скоросной линии бьіла капитальная замена еще при "космосе". Так, тут скорее мимо.
Лучше скажите, что у людей все равно нету денег на нем ездить. Кличко испытал один из закупленных Киевом в конце 2017 года новых трамваев PESA - Цензор.НЕТ 7151 Кличко испытал один из закупленных Киевом в конце 2017 года новых трамваев PESA - Цензор.НЕТ 8677
показати весь коментар
12.01.2018 18:05 Відповісти
Кличко випробував один із нових трамваїв PESA, закуплених Києвом наприкінці 2017 року - Цензор.НЕТ 8869
показати весь коментар
12.01.2018 18:12 Відповісти
Кличко випробував один із нових трамваїв PESA, закуплених Києвом наприкінці 2017 року - Цензор.НЕТ 311 Кличко випробував один із нових трамваїв PESA, закуплених Києвом наприкінці 2017 року - Цензор.НЕТ 6424 Кличко випробував один із нових трамваїв PESA, закуплених Києвом наприкінці 2017 року - Цензор.НЕТ 1732это не трамваи!!! это лимузины какие-то !!!!
показати весь коментар
12.01.2018 18:37 Відповісти
Хоспидя! Веталег, это же просто трамвай! Раньше Карла с Марксом и Фридриха с Энгельсом, которые не муж и жена, а четыре разных человека, на каждом сральнике малевали, теперь на Анну Киевскую с Ярославом Мудрым перешли. Ну чисто кацапетия - там тоже ********* каких-нибудь Дмитрия Донского с Александром Невским на чем нибудь намалевать.
показати весь коментар
12.01.2018 17:59 Відповісти
Самолёты испытывают лётчики-испытатели, а вот как называются такие люди, как Кличко, которые испытывают трамваи?
показати весь коментар
12.01.2018 18:06 Відповісти
Погоджуюсь недоречно малювати такі малюнки на трамваях. Чисто кацапський варіант.
показати весь коментар
12.01.2018 18:11 Відповісти
Так совок-то общий на всех был. Все они оттуда родом.
показати весь коментар
12.01.2018 18:12 Відповісти
трамвай харош, Анна - якши! какой проблем? Зрада жмет ???? Кличко випробував один із нових трамваїв PESA, закуплених Києвом наприкінці 2017 року - Цензор.НЕТ 8813
показати весь коментар
12.01.2018 18:39 Відповісти
Душит...... а по-другому не положено им.
показати весь коментар
12.01.2018 21:58 Відповісти
испытал.. испытатель...

*** напомнило
- Здравствуйте. Вызывали?
- Вы кто?
- Я летчик-истребитель
- ?
- Истребляю.. э... тараканы, пруссаки, клопы.
- А почему летчик?
- Мухи, комары!
показати весь коментар
12.01.2018 18:01 Відповісти
В Китае в 2017 году было введено в эксплуатацию 33 линии суммарной длиной 869 км (+62,5 % по сравнению с годом ранее). Тем самым общую протяженность сетей метрополитена в Китае увеличили до 5021,7 км. Об этом сообщает правительственное информагентство Xinhua.

Китайца надо было в меры выбирать, а не боксера, китайца...
показати весь коментар
12.01.2018 18:02 Відповісти
В Китае за коррупцию вышка.
показати весь коментар
12.01.2018 18:04 Відповісти
В китайском парламенте, заседают 100 (!!!) миллиардеров.
Сильно "вышка" помогает?
показати весь коментар
12.01.2018 18:12 Відповісти
На среднем и нижнем звене сильно помогает. А наверху - там с партийностью проблема, а не с вышкой.
показати весь коментар
12.01.2018 18:14 Відповісти
Привет Андрей, Китай в 30 раз больше Украины, масштаб не тот. Дели на 30.
показати весь коментар
12.01.2018 18:08 Відповісти
Привет. Но на счет масштаба я все-таки не уловил юмора... это что, у них и небоскребы в 30 раз выше должны быть? Ну прям мутанты какие-то)))
показати весь коментар
12.01.2018 18:12 Відповісти
И пофик что население китая 1.4 млрд. А так да, китайца, а лучше сразу *****! Вон он какую олемпиаду захерачил.
Я не восторге от Педалика, но блин, возьми же тьі реальньій аргумент. Кличко випробував один із нових трамваїв PESA, закуплених Києвом наприкінці 2017 року - Цензор.НЕТ 5997
показати весь коментар
12.01.2018 18:08 Відповісти
не горячись, 1,4 млрд метростроевцев Китая метро до Киева от Пекина уже провели бы. Но не сложилось, наверное объяснений с нашим мером боятся, боксер ведь все-таки. А что до пуйла, то ему разве только мусоропровод москва-Париж строить, ему это теперь не сложно сделать, всего-то и надо, что армию полиционеров от москвы до Парижа в ряд выстроить, их хватит еще и останется, только вот у нас таким брезгуют, извини, не пойдет
показати весь коментар
12.01.2018 18:16 Відповісти
"Кличко испытал один из закупленных Киевом в конце 2017 года новых трамваев PESA" - в Украине сотни тысяч безработных, миллионы разъехались по всему миру в поисказ работы, а наши совковые жулики думают только об откатах, а не о стране, тратят народные деньги на сэконд хэнд, позор.
показати весь коментар
12.01.2018 18:05 Відповісти
Костя, это новый трамвай, а не сэконд хэнд.
показати весь коментар
12.01.2018 18:09 Відповісти
сделай лучше и дешевле. какиене проблемы ???? Кличко випробував один із нових трамваїв PESA, закуплених Києвом наприкінці 2017 року - Цензор.НЕТ 7593
показати весь коментар
12.01.2018 18:41 Відповісти
Львов предлагал дешевле и качественней....С гарантией..Соответственно с рабочими местами...
показати весь коментар
12.01.2018 18:51 Відповісти
Брехня и зрада !!!! Кличко випробував один із нових трамваїв PESA, закуплених Києвом наприкінці 2017 року - Цензор.НЕТ 5555
Дороже и хуже Львов предлагал
показати весь коментар
12.01.2018 19:10 Відповісти
В киеве стоит вонь уже 2 года.
Кличко ремантирует канализационный коллехтур.

как на постройке киевского флага ??

показати весь коментар
12.01.2018 18:07 Відповісти
Вонь с Бортничей стоит 1 милиард зеленых Кличко випробував один із нових трамваїв PESA, закуплених Києвом наприкінці 2017 року - Цензор.НЕТ 528
показати весь коментар
12.01.2018 18:42 Відповісти
Вонь стоит из соломенского коллектора - показывали по тв.

Бабки рабочим не платят - уволилось 90%; рабочих -
рассказал их начальник.
показати весь коментар
12.01.2018 22:56 Відповісти
Когда вижу этого клоуна, то уже не могу серьёзно воспринимать сам повод.
И чё Педалик делает в сыром зимнем Киеве, а не парит маслы на где нибудь на Бали?
Трамвай рекламирует? Молодец!
Землю и торговые площади в Киеве уже все распилил? Ну, тогда можно и быдлу пыли в глаза напустить... Жалко шо ли! Пусть порадуется быдлятник "заботе" от Педалика.
показати весь коментар
12.01.2018 18:13 Відповісти
Так яка проблєма? Дивись на свого собяніна і "нехай щастить"! Кличко випробував один із нових трамваїв PESA, закуплених Києвом наприкінці 2017 року - Цензор.НЕТ 5462
показати весь коментар
12.01.2018 19:12 Відповісти
Пшековозы
показати весь коментар
12.01.2018 18:13 Відповісти
Иди пешком и не вякай !!! Кличко випробував один із нових трамваїв PESA, закуплених Києвом наприкінці 2017 року - Цензор.НЕТ 4226
показати весь коментар
12.01.2018 18:43 Відповісти
Бедный трамвай. Кличко випробував один із нових трамваїв PESA, закуплених Києвом наприкінці 2017 року - Цензор.НЕТ 4113
показати весь коментар
12.01.2018 18:14 Відповісти
Зрадалюбы опять пуканами хлюпают😂
показати весь коментар
12.01.2018 18:16 Відповісти
Вася Писькин только с трамвая вышел. Кличко випробував один із нових трамваїв PESA, закуплених Києвом наприкінці 2017 року - Цензор.НЕТ 4488
показати весь коментар
12.01.2018 18:18 Відповісти
ТРМВАЙ граждане, это не роскошь, а средство передвижения (это я тем кто на мерсах).
показати весь коментар
12.01.2018 18:17 Відповісти
А як він його випробував ? Пару раз по вагону нає...вдарив?
показати весь коментар
12.01.2018 18:26 Відповісти
блин и тут зраду обнаружили Кличко випробував один із нових трамваїв PESA, закуплених Києвом наприкінці 2017 року - Цензор.НЕТ 9124
показати весь коментар
12.01.2018 18:44 Відповісти
Він машини собі також перше купує, а потім "іспитує"?
показати весь коментар
12.01.2018 18:46 Відповісти
пшеки реально вздрючили львовян ну и украинцев
эти жлобы получили ндс свой в 17%
а мы подрочили
а разница была в пару тыщ грн
доход уже в3%
показати весь коментар
12.01.2018 19:24 Відповісти
Каких львовян?
Электрон кацапский!
показати весь коментар
12.01.2018 19:27 Відповісти
от ты знаеш чья песа?
в польше кацапы попаслись не меньше чем у нас
узнай чьи там гоки
металургия и химические комбинаты
а потом будешь пердеть
ндс остаеться у нас, зарплаты тоже
металл електроэнергия и тд и тп
показати весь коментар
12.01.2018 23:00 Відповісти
Кличко - киевлянам: "Нате вам PESA!"
показати весь коментар
12.01.2018 20:25 Відповісти
А трамваи то российские.
показати весь коментар
12.01.2018 20:26 Відповісти
Можете плеваться , можете смеяться , но Кличко - это МЭР.
показати весь коментар
12.01.2018 21:52 Відповісти
а ты - лох