Таксисти перекрили трасу Харків - Сімферополь біля КПВВ "Чонгар", - представник президента в АРК Бабін

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив постійний представник президента України в АР Крим Борис Бабін, передає Цензор.НЕТ.
"Сьогодні о 18.15 на околиці села Чонгар пара десятків водіїв, що фактично працюють у режимі таксі, перекрили рух автотранспорту шляхом безперервного переходу по пішохідному переходу на автодорозі "Харків - Сімферополь" (відстань до КПВВ ''Чонгар'' до Криму - 5 км)", - написав чиновник.
За словами Бабина, водії таким чином показують своє невдоволення діями представників херсонської "Укртрансбезпеки", які здійснюють перевірку господарської діяльності, пов'язаної з наданням послуг пасажирських перевезень. Протестувальники пропускають весь транспорт, за винятком бусика "Укртрансбезпеки".
Топ коментарі

А заголовок???
Так шо, ты всё не понял правильно.
терминалы http://yandex.fr/clck/jsredir?bu=uniq1515775071017397314&from=yandex.fr%3Bsearch%2F%3Bweb%3B%3B&text=&etext=1664.h68uHRXYaUCk9_xQNkrE8lHDEddj9PtS6YmihUV8E-Qp4dHcGMgiopJBb4OeYmQD-mEdmpFV5Khh7njG_XRzVQIsO8pKWG9tI-JGYJYPwFgwmnbPs89dzqLf5ojiRAox7aQ5n1TdK2Q1I3drV0TCiNmi17ce_ElnduU8GLBaamf7CJLlOAbbYsxcS3GK6-3Y.37a46ccd8597d63f6ddbf29a2a0c9204935c6d24&uuid=&state=PEtFfuTeVD5kpHnK9lio9WCnKp0DidhELg_I3jU5bBngJTgpBPU5btT9QV3fgmuC58dw1i1OcR1c5VOxvClDmWoZ2UvcctyR&&cst=AiuY0DBWFJ5Hyx_fyvalFGfUvkp4JsAAyp5UdjbPWv6Z94bmMJ6uDcLpIg4Y0QL1UDHJSHgZiV_5ZTjrNsu4KSIEQQbWagfI2O9haPOUtVdr_7wDDVcfnThB9DKVKWwqwwkTmNyfwV1NM1jsAgIiTHhhvl0TFi6ToswH5a1NP8xKsH_gIZvDJ2X2Gk3Gy5GIwLvKeBIFTYlUcoiVGAVBg8GkcGqYRR6QSrTm5ieqd2HB8vsqRRhrDrGSJ06bMUGhf5PShZCQpXWCw7iVQDmtI5sbn7rC7JQwFtRxW-4zQeQxn0N1HKh2mJw8XeTzIcMpxBca-f2N2vlS791omCilmWXJtxm6Cfx98HXTuXgt7j665BpwxARXnMoL3NmOPHlpggwqbZdbpGhxTU0bROqKoBZFnAsD8mtFpe19rrOYUHDMZclGT65dTw,,&data=UlNrNmk5WktYejY4cHFySjRXSWhXS2ZXWVVQRHROUTdiSzAxMTFFSDNTT0J5eWtCcll6aGpiNkh0MTBobTFueV9SV09BN2liNGo2VEZnUldLNEhCajVJSFloNUFvMlN4Z1h2cmZ6OEt0dWdxakxvVkRTeHNHd2NkWGVfVkQyYzNlYXl4VDkyekR4MnA4V0hhTWFGTTlnLCw,&sign=42da6f0f66935a3e2256ece7ba550ef9&keyno=0&b64e=2&ref=*************************************************************************************************************-jldo2JbS-ZxGEuETSajDCgydCHdO_tRFHkiWiHX4LV8RxSuWuJ2jfEEMv-SYzhQ0zRCrGv2mC5RZ_Z_sF29k-8-aAcfCb8avHzhx4jN1kblCTBY2lqdVxk73wE5AO3_eW3KWdDtcrSlRjXiHsmJTkA6nGTPPoIL9xwaGtiSIOomRhN7T7gBKQAfgYhQrT_jDpxLwZeXKtaj2oiiTJCuiVPjwlas4oAHIIi38MVqPLgE1ZUzMqba_AEXvWOSv6gCwHMz0Sqz9sKI03Ib4VOn_yWWdDK_JP75-EFgkED07PSJ4tKnHGMZ86DM-L07srDi0YFOjZfTRLNDf7gHTgeg3A-AMJ9gFtujLXq8gKGsUf85Q_YJdvnU4gqpLg5puiqUTlc37j7q0B3bhjYZ8HlX_fkQZni3gNBTmwBfR8WpKMI5bKD77vP&l10n=ru&cts=1515791084447&mc=3.532033635019919 E-ticket ,уже больше трех десятков положили,пусть уж лучше протестуют
"Если же соль потеряет силу, то чем сделаешь её соленою? Она уже ни к чему негодна, как разве выбросить её вон на попрание людям."
А до речі - у ковбасників, якщо доходи приватної особи рівняються доходам середнього українського таксиста, його примушують платити податки чи надають матеріальну допомогу?
Але чому ФОП повинен сплачувати всі внески в держбюджет, а хитро виїбані таксисти хочуть отримувати прибуток без сплати податків у держбюджет ?
до речі - я згоден відмовитися від пенсії, якщо пенсійний податок,що з мене визискують, мені будуть видавати налом на руки. перевести його в валюту і сховати - надійніше, ніж очікувати коли тобі його повернуть у вигляді пенції.
а буй їм!!!!
Пропоную зробити цю акцію безстроковою і перекрити той Чонгар аж до моменту поки туди не поїдуть наші танки. А ганяти туди на маршрутках - нє, не воно.
Спрашиваю искреннею Может, и правда им тяжело и они от безвыходности вышли?