"Права на показ першого вітчизняного фільму-фентезі "Сторожова застава" вже придбали 27 країн світу", - Порошенко
Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це глава держави написав у Facebook.
"Права на показ першого вітчизняного фільму-фентезі "Сторожова застава" вже придбали 27 країн світу. Збільшивши державне фінансування кінематографа, ми заклали основи для того, щоб робити за рік понад 120 фільмів. Упевнений, що на український кінематограф чекає яскраве майбутнє!" - написав Президент.
Топ коментарі
http://uainfo.org/blognews/1515587591-poroshenko-gotov-govorit-vse-chto-ugodno-lish-popiaritsya.html
Може й трахне сам себе ще...😸😀
..с какого такого перепугу, шоколадник занялся еще и перепродажей кинофильмов...интересно,почем нынче фильм?
кіно це не РЕАЛЬНІСТЬ
ПООРШЕНКО ЦЕ ХОЧЬ ЦЕ РОЗУМІЄШ
ВІРТУАЛЬНИЙ ТИ НАШ
РФ присвоила себе богатырей и ты предлагаешь отказаться от них? Наш полуостров она тоже забрала. Ну чо, беги ори, что какой-то шоколадный сепаратист считает рашенский Крым украинским. И при чём тут вообще Порошенко к сюжету фильма?
******* казахи, в предках яких є і половецькі корені, памятають, що багато з них були колись світлочубими.
Особливо він відзначився своєю "патріотичною" працею в НБУ.
Майже всі девальваціі гривні відбувалось при Порошенко,як голові наглядової радиНБУ,або при його однапартійцях з"ПР" - випадково не думаю?!