Зловмисник зливав із електричних трансформаторів мастило і знеструмив населені пункти на Київщині, - поліція. ФОТО
Тривалий час у поліцію надходили повідомлення про крадіжки мастила з трансформаторів. Поліцейські провели низку необхідних заходів і вийшли на слід імовірного злодія, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу ГУ НП у Київській області.
Коли спрацювали датчики сигналізації на трансформаторах, на місце події прибули співробітники Переяслав-Хмельницького відділу поліції. Однак затримати злодія на гарячому їм не вдалося. Його налякали працівники РЕМу - і він зник на автомобілі.
Це не завадило притягнути до кримінальної відповідальності зловмисника. Сліди автомобіля привели до одного з місцевих будинків, який працівники поліції "відвідали" з санкціонованим обшуком.
У дачному будинку 50-річного киянина вони виявили і вилучили речові докази - понад 40 л викрадених паливно-мастильних матеріалів. Як пояснив поліцейським "підприємливий" чоловік, мастило він заливав у свій позашляховик.
Поліцейські з'ясовують мотиви злочину і шляхи збуту викраденого, встановлюють матеріальний збиток, оскільки киянин підозрюється у скоєнні 15 крадіжок.




ненавижу таких уродов.
послндний ,,,,,,,доедает катаясь на внедорожнике.
В масляных радиаторах масло охлаждает ТЭНы
Та й зливати з трансформаторів- у мене совісті б не вистачило. Але хоча б знатиму.
Той хто купив таку суміш, той вже через тиждень-другий міг буксирувати своє авто в СТО на капіталку двигуна.
Неужели продажа краденого трансформаторного масла, это столь выгодный бизнес?
Его цена 27-30грн\литр.
http://kharkov.pulscen.com.ua/products/t_1500_maslo_transformatornoye_65298790
Масло по свойствам почти то же самое, что и веретенное или индустриальное масло, но оно более очищено, а также из него удалены газы и влага, плюс добавлена специальная противоокислительная присадка.
По информации от одесситов полицейские остановили автомобиль,и вместо того,чтобы составить протокол на пьяного водителя,предложили порешать за
6 тыс.грн.
Решение постепенно переросло в конфликтную ситуацию- в потасовку с патрульными полицейскими.
Один из полицейских достал пистолет и выстрелил в воздух.
После выстрела водитель кинулся на полицейского, патрульный пытался выстрелить в водителя, но рикошет попал в пах напарнику.
Водителя задержали.
Патрульного госпитализировали в больницу.
Да сепароморда врет и не чешется. Это типичная диверсия!!! После слива масла неизбежно - повреждение обмоток трансформатора.Это капремонт, и он как правило - дорогой.