7100 відвідувачів онлайн
9 365 88

Зловмисник зливав із електричних трансформаторів мастило і знеструмив населені пункти на Київщині, - поліція. ФОТО

Тривалий час у поліцію надходили повідомлення про крадіжки мастила з трансформаторів. Поліцейські провели низку необхідних заходів і вийшли на слід імовірного злодія, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу ГУ НП у Київській області.

Коли спрацювали датчики сигналізації на трансформаторах, на місце події прибули співробітники Переяслав-Хмельницького відділу поліції. Однак затримати злодія на гарячому їм не вдалося. Його налякали працівники РЕМу - і він зник на автомобілі.

Зловмисник зливав із електричних трансформаторів мастило і знеструмив населені пункти на Київщині, - поліція 01

Зловмисник зливав із електричних трансформаторів мастило і знеструмив населені пункти на Київщині, - поліція 02

Зловмисник зливав із електричних трансформаторів мастило і знеструмив населені пункти на Київщині, - поліція 03

Це не завадило притягнути до кримінальної відповідальності зловмисника. Сліди автомобіля привели до одного з місцевих будинків, який працівники поліції "відвідали" з санкціонованим обшуком.

У дачному будинку 50-річного киянина вони виявили і вилучили речові докази - понад 40 л викрадених паливно-мастильних матеріалів. Як пояснив поліцейським "підприємливий" чоловік, мастило він заливав у свій позашляховик.

Поліцейські з'ясовують мотиви злочину і шляхи збуту викраденого, встановлюють матеріальний збиток, оскільки киянин підозрюється у скоєнні 15 крадіжок.

Зловмисник зливав із електричних трансформаторів мастило і знеструмив населені пункти на Київщині, - поліція 04

Топ коментарі
+26
срок дать как за диверсию!
ненавижу таких уродов.
послндний ,,,,,,,доедает катаясь на внедорожнике. Злоумышленник сливал из электрических трансформаторов масло и обесточил населенные пункты на Киевщине, - полиция - Цензор.НЕТ 2667
показати весь коментар
13.01.2018 19:57 Відповісти
+11
Это не кража, а диверсия, хрен условным отделается.
показати весь коментар
13.01.2018 20:03 Відповісти
+9
Напоить им гниду и еще и клизму сделать Злоумышленник сливал из электрических трансформаторов масло и обесточил населенные пункты на Киевщине, - полиция - Цензор.НЕТ 3503
показати весь коментар
13.01.2018 19:54 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
І що він з ним робив?
показати весь коментар
13.01.2018 19:49 Відповісти
Можна продавать як отработку для промаслення деревини, наприклад.
показати весь коментар
13.01.2018 19:55 Відповісти
кОПІЙКИ СТОЇТЬ.
показати весь коментар
14.01.2018 02:14 Відповісти
Піч топив.
показати весь коментар
13.01.2018 19:57 Відповісти
срок дать как за диверсию!
ненавижу таких уродов.
послндний ,,,,,,,доедает катаясь на внедорожнике. Злоумышленник сливал из электрических трансформаторов масло и обесточил населенные пункты на Киевщине, - полиция - Цензор.НЕТ 2667
показати весь коментар
13.01.2018 19:57 Відповісти
расстрелять ...нах...
показати весь коментар
13.01.2018 20:01 Відповісти
втопити в трансформаторному маслі! Зловмисник зливав із електричних трансформаторів мастило і знеструмив населені пункти на Київщині, - поліція - Цензор.НЕТ 841
показати весь коментар
13.01.2018 21:09 Відповісти
злий ти ...
показати весь коментар
13.01.2018 21:24 Відповісти
Система отопления. Аналогично масляным радиаторам.
показати весь коментар
13.01.2018 20:02 Відповісти
в трансфоматорах масло вроде как для охлаждения а не для нагрева
показати весь коментар
13.01.2018 20:16 Відповісти
А в масляных эл.радиаторах для чего.?
показати весь коментар
13.01.2018 20:28 Відповісти
А в чем принципиальная разница?
В масляных радиаторах масло охлаждает ТЭНы
показати весь коментар
13.01.2018 20:32 Відповісти
Система отопления малых домов,аналогично масляным радиаторам.
показати весь коментар
13.01.2018 20:04 Відповісти
очко смазывал
показати весь коментар
13.01.2018 20:14 Відповісти
В соляру 50 на 50 и отлично тянет.
показати весь коментар
13.01.2018 20:30 Відповісти
Пыв з таранькою.. Зловмисник зливав із електричних трансформаторів мастило і знеструмив населені пункти на Київщині, - поліція - Цензор.НЕТ 1976
показати весь коментар
13.01.2018 20:47 Відповісти
я вам відкрию страшну таємницю, трансформаторне масло чудово горить у дизельних двигунах, навіть трохи краще за звичайну солярку, тому що краще очищене від домішок сірки і парафінів. от тільки ціна його приблизно вдвічі дорожча ніж у дизельного пального.
показати весь коментар
14.01.2018 09:59 Відповісти
А, зрозуміло. Дякую за інформацію. У мене просто жопель і таврон на хазяйстві. Соляра мені якось без потреби.
Та й зливати з трансформаторів- у мене совісті б не вистачило. Але хоча б знатиму.
показати весь коментар
14.01.2018 10:44 Відповісти
Напоить им гниду и еще и клизму сделать Злоумышленник сливал из электрических трансформаторов масло и обесточил населенные пункты на Киевщине, - полиция - Цензор.НЕТ 3503
показати весь коментар
13.01.2018 19:54 Відповісти
"Напоить им гниду и еще и клизму сделать"" ..БЕЗ клизмы!!!!!
показати весь коментар
13.01.2018 20:13 Відповісти
Для чого? Бульб смажити?
показати весь коментар
13.01.2018 19:55 Відповісти
Для чого? Бульбу смажити?
показати весь коментар
13.01.2018 19:56 Відповісти
Трансформаторна олія (масло) дуже специфічна та для авто не підходить. Цей злодій мабуть повний дурень👻
показати весь коментар
13.01.2018 19:58 Відповісти
дурень це коли один раз ...а якщо постійно то не дурень...у чомусь є "гешефт"
показати весь коментар
13.01.2018 20:03 Відповісти
Нема там гешефту, бо крадуть все. Аби щось забрати...
показати весь коментар
13.01.2018 20:05 Відповісти
те про що ти сказав називається "хвороба" ...клептоманія-краде але не знає для чого а тут машину заправляє ...це ж не дешево шастати по селах заради задоволення...
показати весь коментар
13.01.2018 20:11 Відповісти
Електромагнітні краде, бо не може без крадіжок. Цей теж аналогічно робить.
показати весь коментар
13.01.2018 20:17 Відповісти
Клептоман
показати весь коментар
13.01.2018 20:18 Відповісти
Масло продавалось в півторалітрових баклажках під автобазарами, можливо туди доливали трохи оригінального автомастила.
Той хто купив таку суміш, той вже через тиждень-другий міг буксирувати своє авто в СТО на капіталку двигуна.
показати весь коментар
13.01.2018 20:23 Відповісти
Для дизелей идет.
показати весь коментар
13.01.2018 20:30 Відповісти
Дурниці. У важкі 90-і я, і не тільки, років 5 їздив на трансформаторному мастилі. Спочатку на "Запорі" потім на "копійці". Були проблеми тільки при мінусовій погоді, доводилось перед запуском двигуна гріти картер паяльною лампою. Зараз льють у дизельні двигуни вантажівок. І хай той 50-річний хлопчина не триндить, що зливав для себе.
показати весь коментар
13.01.2018 20:31 Відповісти
А для чого лити в двигуни вантажівок? Невже власникам вантажівок не жалко своє добро?
показати весь коментар
13.01.2018 20:56 Відповісти
трансформаторные масла не надо разогревать паяльной лампой, оно жидкое, низкой вязкости, низкая температура застывания масел (-45°С и ниже), так что ****** дорогой, как Тройккий
показати весь коментар
13.01.2018 21:37 Відповісти
трансформаторне масло у "запор", ну хіба що наполовину з бензином, на чистому не заведеться та не проїздить на ньому бензиновий двигун довго. от дизельний аж плямкатиме від задоволення. не питай звідки знаю Зловмисник зливав із електричних трансформаторів мастило і знеструмив населені пункти на Київщині, - поліція - Цензор.НЕТ 4958 .
показати весь коментар
14.01.2018 10:03 Відповісти
Чехов, відпочиває! Злоумышленник сливал из электрических трансформаторов масло и обесточил населенные пункты на Киевщине, - полиция - Цензор.НЕТ 8977 Злоумышленник сливал из электрических трансформаторов масло и обесточил населенные пункты на Киевщине, - полиция - Цензор.НЕТ 3467 Злоумышленник сливал из электрических трансформаторов масло и обесточил населенные пункты на Киевщине, - полиция - Цензор.НЕТ 3451
показати весь коментар
13.01.2018 19:58 Відповісти
Це коли гайки на рельсах відкручував?
показати весь коментар
13.01.2018 20:02 Відповісти
там хоть для рыбалки. а это зачем?
показати весь коментар
13.01.2018 20:06 Відповісти
https://censor.net/comments/locate/3044197/01921661-cca5-728a-9b3b-1f97e8ac0a6b
показати весь коментар
13.01.2018 20:10 Відповісти
Феерический долбодятел! Теперь продаст и свой внедорожник, и дачный домик, чтобы условный срок получить, а не на зону сесть.
показати весь коментар
13.01.2018 19:58 Відповісти
Это не кража, а диверсия, хрен условным отделается.
показати весь коментар
13.01.2018 20:03 Відповісти
на жипе ездил, мажор?
показати весь коментар
13.01.2018 20:00 Відповісти
Яка у вас температура на вулиці?
показати весь коментар
13.01.2018 20:03 Відповісти
+16 было, сейчас +9, а что?
показати весь коментар
13.01.2018 20:18 Відповісти
А в Києві -6. Вам краще!
показати весь коментар
13.01.2018 20:20 Відповісти
ну это у нас на побережье так, на севере в горах есть и минуса и снегопады, но -6 это жесть конечно такое редко
показати весь коментар
13.01.2018 20:33 Відповісти
Опалення у вас нема?
показати весь коментар
13.01.2018 20:21 Відповісти
ну как, таких стационарных нет, печи в домах обычно делают, но тоже не в каждом есть, а так обогреватели если совсем зябко станет
показати весь коментар
13.01.2018 20:27 Відповісти
Так економніше. Бо у нас центральне опалення дуже дороге.
показати весь коментар
13.01.2018 20:30 Відповісти
ну как сказать, электричество тоже недешевое, это львинная доля всех расходов по коммуналке, зимой цена на него падает, но все равно 100 евро примерно готовь
показати весь коментар
13.01.2018 20:36 Відповісти
Поверь, по сравнению с Европой, оно очень дешевое.
показати весь коментар
13.01.2018 20:38 Відповісти
да как его сравнить, центрального отопления в европе вообще нет, есть на дом или на комплекс, но так чтобы пол города обогревалось...
показати весь коментар
13.01.2018 20:42 Відповісти
И что? В Киеве я за хату 50 евро плачу, в Германии за точно такую же 400 евро.
показати весь коментар
13.01.2018 20:55 Відповісти
трансформаторное масло специфический продукт.применение в быту ему найти не просто.
показати весь коментар
13.01.2018 20:03 Відповісти
Система отопления.
показати весь коментар
13.01.2018 20:14 Відповісти
Жаль не долбануло током.
Неужели продажа краденого трансформаторного масла, это столь выгодный бизнес?
показати весь коментар
13.01.2018 20:10 Відповісти
200 грн за литр
показати весь коментар
13.01.2018 20:33 Відповісти
Сотри срочно. Мистер не просто так интересуется.
показати весь коментар
13.01.2018 20:38 Відповісти
Сильно вы завысили его цену)
Его цена 27-30грн\литр.
http://kharkov.pulscen.com.ua/products/t_1500_maslo_transformatornoye_65298790
Масло по свойствам почти то же самое, что и веретенное или индустриальное масло, но оно более очищено, а также из него удалены газы и влага, плюс добавлена специальная противоокислительная присадка.
показати весь коментар
13.01.2018 21:31 Відповісти
Доллар литр и без всякой охраны? Тут кто хочешь сольет. Зловмисник зливав із електричних трансформаторів мастило і знеструмив населені пункти на Київщині, - поліція - Цензор.НЕТ 6046
показати весь коментар
13.01.2018 21:41 Відповісти
Motul от 230 грн/литр стоит, а какая то срань 200 грн?
показати весь коментар
13.01.2018 21:42 Відповісти
Совсем дурак. Трансформаторное масло - в движок! С его то вязкостью! Лучше бы в себя заливал, все вреда меньше.
показати весь коментар
13.01.2018 20:12 Відповісти
Мало что в движок. Так, представляешь-вместо солярки в дизель. И плевать на вязкость. Копоти только много, говорят. Или в печку для отопления.
показати весь коментар
14.01.2018 17:36 Відповісти
https://www.facebook.com/policecontrolukraine/posts/2478739735683887 В Одессе полицейский подстрелил своего напарника
По информации от одесситов полицейские остановили автомобиль,и вместо того,чтобы составить протокол на пьяного водителя,предложили порешать за
6 тыс.грн.

Решение постепенно переросло в конфликтную ситуацию- в потасовку с патрульными полицейскими.
Один из полицейских достал пистолет и выстрелил в воздух.
После выстрела водитель кинулся на полицейского, патрульный пытался выстрелить в водителя, но рикошет попал в пах напарнику.
Водителя задержали.
Патрульного госпитализировали в больницу.
показати весь коментар
13.01.2018 20:30 Відповісти
А что сделаешь? по объявлению набирали. И это только то, что просочилось в прессу.
показати весь коментар
13.01.2018 20:32 Відповісти
Кино.
показати весь коментар
13.01.2018 20:36 Відповісти
Взяточники проклятые.
показати весь коментар
13.01.2018 20:49 Відповісти
Какие там 15 краж... По жизни наворовал на внедорожник... Это уже образ жизни.
показати весь коментар
13.01.2018 20:34 Відповісти
У ахметова пускай бы тырил но при чем те люди которые остались без света?
показати весь коментар
14.01.2018 11:10 Відповісти
С такими надо электро- стул делать прямо в щитовой да бы другим не повадно было .И обязательно опубликовывать. Зловмисник зливав із електричних трансформаторів мастило і знеструмив населені пункти на Київщині, - поліція - Цензор.НЕТ 4704 Зловмисник зливав із електричних трансформаторів мастило і знеструмив населені пункти на Київщині, - поліція - Цензор.НЕТ 164
показати весь коментар
13.01.2018 20:50 Відповісти
Пыв з таранькою.. Зловмисник зливав із електричних трансформаторів мастило і знеструмив населені пункти на Київщині, - поліція - Цензор.НЕТ 3484
показати весь коментар
13.01.2018 20:53 Відповісти
пошесть какаято 2015 волынь 2016 днипровщина по селам сливают масло
показати весь коментар
13.01.2018 21:00 Відповісти
Странно, а куда там можно заливать трансформатотрное масло, оно ж жидкое. Жидче пожалуй даже чем веретенка. Я лет 25 назад покупал в кузню это масло для закалки, до сих пор пользуюсь. А в движок оно даже в гидравлику не пойдет.
показати весь коментар
13.01.2018 21:22 Відповісти
С соляркой мешают 1/1 и вполне ездит.
показати весь коментар
14.01.2018 01:05 Відповісти
сКОРІШ ЗА ВСЕ ,ЧУВАК ПРОСТО жлоб сільський. Штрафонуть на тис 50 і відпустить .
показати весь коментар
14.01.2018 02:18 Відповісти
За воровство штраф?Он что друг БПП или НФ?Сядет по полной и с конфискацией.
показати весь коментар
14.01.2018 10:52 Відповісти
Наверно по новым тарифам было сложно платить? Зловмисник зливав із електричних трансформаторів мастило і знеструмив населені пункти на Київщині, - поліція - Цензор.НЕТ 5574
показати весь коментар
13.01.2018 21:40 Відповісти
Этим маслом хорошо пулемет Максима смазывать.
показати весь коментар
13.01.2018 21:41 Відповісти
DNO
показати весь коментар
13.01.2018 21:55 Відповісти
вместо тысячи слов
показати весь коментар
14.01.2018 00:50 Відповісти
це називається не інакше як ДИВЕРСІЯ. - всі інші "пояснення" є чистою брехнею. А в 50 років має вже дотумкати що воно робило. Цікаво як класифікували - крадіжка чи диверсія?
показати весь коментар
14.01.2018 07:54 Відповісти
Робота.
показати весь коментар
14.01.2018 17:39 Відповісти
. Как пояснил полицейским "предприимчивый" мужчина, масло он заливал в свой внедорожник - Трансформаторное масло во внедорожник? - и сколько на трансформаторном масле можно проехать? километров пать?
показати весь коментар
14.01.2018 10:26 Відповісти
Как пояснил полицейским "предприимчивый" мужчина, масло он заливал в свой внедорожник.????

Да сепароморда врет и не чешется. Это типичная диверсия!!! После слива масла неизбежно - повреждение обмоток трансформатора.Это капремонт, и он как правило - дорогой.
показати весь коментар
14.01.2018 11:17 Відповісти
а я говорив і ментам,і ресовцям -це хтось із Переяслава.Декілька років тому у іхній газеті була об'ява про закупку цього масла.Три рази зливав з нашого падло.
показати весь коментар
14.01.2018 12:57 Відповісти
Просто рубати високовольтні дроти йому було влом...