Росія повинна виконати мінські угоди і змусити своїх найманців це зробити, - глава представництва НАТО Вінніков

Про це заявив у коментарі журналістам глава представництва, директор Офісу зв'язку НАТО в Україні Александер Вінніков, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.
"Те, що відбувається на Сході, - це конфлікт, який був розв'язаний Росією. Росія підтримує бойовиків на Донбасі зброєю, фінансами, управлінням та іншими можливостями. Очевидно, що Росія це робить всупереч своїм зобов'язанням в рамках мінських домовленостей. Мінські домовленості не імплементують. Ми продовжуємо закликати Росію припинити агресивні дії на Сході України і імплементувати свої зобов'язання в рамках "Мінська", а також використовувати свій вплив на бойовиків, щоб вони виконали свою частину домовленостей", - заявив Вінніков.
Він також вказав на те, що СММ ОБСЄ не має доступу до значної частини території Донбасу, включаючи ділянки українсько-російського кордону. "Ця межа не контролюється Україною, і це безпосередній наслідок російських дій", - зазначив представник НАТО.
Возвращение "кровосиси"
Бежавший вместе с Януковичем премьер-министр Азаров "всплыл" в белокаменной. Потеряв возможность воровать из украинского бюджета, он отрабатывает место на жительство, выполняя заказы кремлевской пропаганды на федеральных каналах.
пАрашенкочуску - лОлиточеску даже парашу агрессором запретил называть.
Но к сожалению Запад не оказывает должного давления на Путлера. Забрали у Украины ядерное оружие и теперь им по большому счету плевать. Ушлепки.
війська забрала, особливо обдарованих теж "забрала", обстрілів немає..
далі то всі уважно читали що там напідписували про амністії,вибори й особливий статус?!
й тоді вже будуть Україну "гнути"...
поки що виглядає інакше...