8856 відвідувачів онлайн

Росія повинна виконати мінські угоди і змусити своїх найманців це зробити, - глава представництва НАТО Вінніков

Про це заявив у коментарі журналістам глава представництва, директор Офісу зв'язку НАТО в Україні Александер Вінніков, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Те, що відбувається на Сході, - це конфлікт, який був розв'язаний Росією. Росія підтримує бойовиків на Донбасі зброєю, фінансами, управлінням та іншими можливостями. Очевидно, що Росія це робить всупереч своїм зобов'язанням в рамках мінських домовленостей. Мінські домовленості не імплементують. Ми продовжуємо закликати Росію припинити агресивні дії на Сході України і імплементувати свої зобов'язання в рамках "Мінська", а також використовувати свій вплив на бойовиків, щоб вони виконали свою частину домовленостей", - заявив Вінніков.

Він також вказав на те, що СММ ОБСЄ не має доступу до значної частини території Донбасу, включаючи ділянки українсько-російського кордону. "Ця межа не контролюється Україною, і це  безпосередній наслідок російських дій", - зазначив представник НАТО.

Топ коментарі
+3
Оно дЭбил , когда пАраша , что то выполнила ?
пАрашенкочуску - лОлиточеску даже парашу агрессором запретил называть.
показати весь коментар
16.01.2018 16:00 Відповісти
+3
Нет ни каких соглашений. Все, что не ратифицировано ВР - пустая бумажка. Лолита еще за измену по этой бумажке сидеть будет.
показати весь коментар
16.01.2018 16:04 Відповісти
+3
https://www.obozrevatel.com/crime/doletalis-vsu-zakryili-nebo-donbassa-dlya-rossijskih-bespilotnikov.htm Долетались: ВСУ закрыли небо Донбасса для российских беспилотников
показати весь коментар
16.01.2018 16:22 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
чхати, що повинна зробити Росія. Україна нічого не робить, що повинна? А на Росію - чхати.
показати весь коментар
16.01.2018 16:00 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=kQVmi-nXxXQ

Возвращение "кровосиси"

Бежавший вместе с Януковичем премьер-министр Азаров "всплыл" в белокаменной. Потеряв возможность воровать из украинского бюджета, он отрабатывает место на жительство, выполняя заказы кремлевской пропаганды на федеральных каналах.
показати весь коментар
16.01.2018 16:00 Відповісти
Россия должна выполнить Минские соглашения и заставить своих наемников это сделать, - глава представительства НАТО Винников - Цензор.НЕТ 2761
показати весь коментар
16.01.2018 16:00 Відповісти
Оно дЭбил , когда пАраша , что то выполнила ?
пАрашенкочуску - лОлиточеску даже парашу агрессором запретил называть.
показати весь коментар
16.01.2018 16:00 Відповісти
Нет ни каких соглашений. Все, что не ратифицировано ВР - пустая бумажка. Лолита еще за измену по этой бумажке сидеть будет.
показати весь коментар
16.01.2018 16:04 Відповісти
Хто це? Якась дивна у нього біографія.
показати весь коментар
16.01.2018 16:07 Відповісти
Россия должна вывести свои войска и технику с Донбасса. А дальше Украина сама разберется.

Но к сожалению Запад не оказывает должного давления на Путлера. Забрали у Украины ядерное оружие и теперь им по большому счету плевать. Ушлепки.
показати весь коментар
16.01.2018 16:07 Відповісти
Росія повинна виконати мінські угоди і змусити своїх найманців це зробити, - глава представництва НАТО Вінніков - Цензор.НЕТ 5536
показати весь коментар
16.01.2018 16:10 Відповісти
а тепер на секундочку уявимо що параша виконає свою частину

війська забрала, особливо обдарованих теж "забрала", обстрілів немає..

далі то всі уважно читали що там напідписували про амністії,вибори й особливий статус?!

й тоді вже будуть Україну "гнути"...
показати весь коментар
16.01.2018 16:15 Відповісти
"гнути" будут лугандон...
показати весь коментар
16.01.2018 16:19 Відповісти
"колективний Захід"?!...Ваіш слова та Богові у вуха...

поки що виглядає інакше...
показати весь коментар
16.01.2018 16:20 Відповісти
https://www.obozrevatel.com/crime/doletalis-vsu-zakryili-nebo-donbassa-dlya-rossijskih-bespilotnikov.htm Долетались: ВСУ закрыли небо Донбасса для российских беспилотников
показати весь коментар
16.01.2018 16:22 Відповісти
https://www.obozrevatel.com/society/ya-povernuvsya-dodomu.htm "Я повернувся додому..."
показати весь коментар
16.01.2018 16:30 Відповісти
Это чей у нас новый родственник (спикер) появился?
показати весь коментар
16.01.2018 16:37 Відповісти
Этот веник издевается.... рассея-должна !!!! 3-и ха-ха ! А шо ти зробило для того, щоб заставити кацапію щось зробити ? 35-ть джевелінов? Де протидія гарантів Будапештсьго договору? тільки й чуємо - мі абєспакоєни !!!
показати весь коментар
16.01.2018 16:53 Відповісти
Винников глава НАТО ?))))
показати весь коментар
16.01.2018 17:09 Відповісти