Російські найманці двічі порушили перемир'я на Світлодарській дузі. Біля Троїцького ворог застосував міномети, - штаб АТО

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-центрі штабу АТО.

У вечірньому зведенні зазначається: "На луганському напрямку посеред ночі ворог активізувався на Світлодарській дузі і з гранатометів та великокаліберних кулеметів порушив режим припинення вогню неподалік Луганського.

Поблизу Троїцького у післяобідній час бойовики вели вогонь з 82-мм мінометів. Українські військовослужбовці на провокації противника не піддалися і вогонь у відповідь не відкривали.
На інших ділянках нашої оборони порушень режиму тиші не зафіксовано".

Коментувати
Сортувати:
***
Сейчас войну не объявляют,
А, соблюдая этикет,
Приветливо хвостом виляют,
Готовясь к запуску ракет.
показати весь коментар
16.01.2018 18:31 Відповісти
це вони злі, бо в них телефони не роблять.
показати весь коментар
16.01.2018 18:43 Відповісти
Шо, водафон отремонтировали?
показати весь коментар
16.01.2018 18:43 Відповісти