Російські найманці двічі порушили перемир'я на Світлодарській дузі. Біля Троїцького ворог застосував міномети, - штаб АТО

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-центрі штабу АТО.
У вечірньому зведенні зазначається: "На луганському напрямку посеред ночі ворог активізувався на Світлодарській дузі і з гранатометів та великокаліберних кулеметів порушив режим припинення вогню неподалік Луганського.
Поблизу Троїцького у післяобідній час бойовики вели вогонь з 82-мм мінометів. Українські військовослужбовці на провокації противника не піддалися і вогонь у відповідь не відкривали.
На інших ділянках нашої оборони порушень режиму тиші не зафіксовано".
Сейчас войну не объявляют,
А, соблюдая этикет,
Приветливо хвостом виляют,
Готовясь к запуску ракет.