СБУ обшукує дім артиста львівської опери Санжаревського, підозрюваного в підтримці тероризму

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє кореспондент Радіо Свобода.
Артист проходить у кримінальному провадженні за статтею Кримінального кодексу про матеріальне, організаційне чи інше сприяння діяльності терористичної групи чи терористичної організації, що передбачає від 8 до 15 років позбавлення волі.
Раніше цього ж дня Санжаревський приходив на допит в СБУ, звідки разом із слідчим поїхав на місце проведення обшуку. Від коментарів артист відмовився.
Львівська Національна опера заявила 10 січня, що її дирекція проводить внутрішню перевірку і "звернулася з офіційним запитом до управління Служби безпеки України у Львівській області" через повідомлення в ЗМІ про можливу причетність до сепаратизму та антиукраїнської діяльності артиста Миколи Санжаревського.
Сам Микола Санжаревський, якого звинуватили у підтримці й фінансуванні угруповань "ДНР" та "ЛНР", заперечує свою причетність до сепаратистів. Про це він писав у Facebook.
Опоненти Санжаревського звинувачують його в поширенні просепаратистських повідомлень у російській соціальній мережі "ВКонтакте", але сам він заявляє, що не має доступу до свого профілю.
https://www.youtube.com/watch?v=kQVmi-nXxXQ
Это гениально))- я помню, некоторые тоже так защищали вата-блогера из Житомира.
Не надо путать, (сознательно ты это делаешь или нет) - "антирошенівська діяльність" с постами типа "помоги донбассу в борьбе с хунтой"
но я как бэ еще раз говорю- есть разница, между постами про критику власти- и постами про мальчиков которые насилуют снегирей
Поэтому, почти все, вот такие вот интернет- агитаторы, имеют доказательную базу, которую можно посмотреть, что, про кого и когда он писал и кого он критиковал или нет
Даже если бы до этого он критиковал пороха, и его акк взломали, почистили все сообщения и потом подставили его разместив антиукраинские сообщения- то все равно это было видно
т.к интернет- помнит все.
(или им подсказать?)
Вот тут всё расписано очень хорошо: https://enigma.club/articles/balerun_pogoriloi_novorosii
И да - СБУ не гоняла мышей, пока активисты сами не нарыли материал на него, и подали его СБУ на блюдечке!
свині,свині...брудні ненажерливі свині порозбігалися по україні
По данным СМИ, в украинский МИД уже поступила соответствующая нота, в которой указана реальная причина "нежелательности" пребывания Порошенко в России - подозрение в причастности к "отмыванию денег" на территории РФ...."
[Зображення недоступне]
Ведь кое кого из этих персон, США включило в санкционные списки...
Наверное, по злобе и зависти американцы такое творят.
[Зображення недоступне]