Депутат Одеської облради Бабенко, підозрюваний у спробі дати хабар $500 тис. співробітникові НАБУ, має намір з'явитися в ГПУ, - Гуцуляк

Як повідомив керівник департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генпрокуратури Володимир Гуцуляк, 16 січня Генпрокуратуру відвідав адвокат Бабенка, який запевнив, що його клієнт має намір з'явитися в п'ятницю, 19 січня, на допит, передає Цензор.НЕТ із посиланням на lb.ua.
Крім того, Генпрокуратура планує ознайомити Бабенка з клопотанням про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою з альтернативою у вигляді застави.
За словами Гуцуляка, оскільки Бабенко пообіцяв з'явитися в Генпрокуратуру, підстав оголошувати його в розшук немає. Він також повідомив, що Бабенко перебуває в межах України, однак, де саме, невідомо.
Як повідомляв Цензор.НЕТ раніше 12 січня детективи Національного антикорупційного бюро України спільно з працівниками Генеральної прокуратури України повідомили про підозру чинному депутату Одеської обласної ради та його передбачуваному спільникові за пропозицію надати неправомірну вигоду в розмірі 500 тис. дол. співробітникові НАБУ.
Пізніше з'ясувалося, що дати 500 тисяч у.о. хабара співробітнику НАБУ намагався депутат Одеської облради Олег Бабенко. Під час спроби затримання Бабенко втік від співробітників НАБУ через вікно будинку в Києві.
Пізніше депутат написав у фейсбуці, що звинувачення у хабарі в $ 500 тис. - "мильна бульбашка".
Поспорили как-то чиновник и депутат, у кого тачка круче:
- Вы будете, млядь, работать или болтать? - прикрикнул охранник
на заключенных, перевозивших кирпичи на стройке.
хоча що можна хотіти від ГПУ де "шеф" Луценко а "спікер" Лисенко...
добре що взагалі нах не посилають...