"Відкритий лист" розміщений на сайті після хакерської атаки і є фейком, - ДП "Антонов"

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на сторінку ДП "Антонов" у Фейсбук.
"ДП "АНТОНОВ" має офіційно повідомити, що ввечорі 17 січня відбулася хакерська атака на офіційний сайт підприємства www.antonov.com з розміщенням у розділі "Новини" фейкової інформації "Відкритий лист".
ДП "АНТОНОВ" повідомляє, що це провокація. Так званий "відкритий лист" не готувався та не розповсюджувався керівництвом підприємства. Факти, викладені в ньому, ми розцінюємо як спробу дискредитувати керівництво підприємства та держави", - йдеться в повідомленні.
Нагадуємо, раніше повідомлялося про публікацію на сайті підприємства відкритого листа з критикою Кабміну і прем'єра Гройсмана.
Топ коментарі

ой,да хватит ботве жизнь портить!!!уже зраду схавали,пережевали и переварили и тут на тебе!ХВАТИТ ПОРТИТЬ ЗРАДЫ!!!
Тож не сидим з цим лайном у роті, як сичі, панове! Годі скиглити! Це смертельно небезпечно. Краще виходим 21-го Січня у Неділю о 12-00 на загальноукраїнське віче кожен у свойому місті. Будемо голосувати за негайну відставку шпигуна і дострокові президентські. Треба зібрати декілька мільонів голосів, тоді Петро буде вимушений подати у відставку і після дострокових цієї весни ми нарешті оберем нормального патріота
Кстати, как и очередной, в данном случае львовский, куратор рашистских троллей.
Самое время призадуматься...
фраерзрадобот танцевал...