Продовження санкцій і примус РФ відновити цілісність України знову повертаються на порядок денний світу, - Яценюк про ухвалення закону щодо Донбасу. ВIДЕО
Про це в кулуарах Верховної Ради розповів екс-прем'єр, лідер НФ Арсеній Яценюк, коментуючи ухвалений закон про деокупацію Донбасу, передає парламентський кореспондент Цензор.НЕТ.
"Сьогодні український парламент ухвалив історичне рішення. Це була принципова позиція фракції "Народного фронту" щодо прийняття закону про деокупацію і визнання РФ агресором. Український народ сьогодні побачив, що парламент здатний об'єднуватися, коли йдеться про захист національних інтересів української держави. Міжнародне співтовариство побачило, що волею українського парламенту Росія визнана агресором і окупантом. і тому продовження режиму санкції проти Росії і примус Росії відновити террито ріальну цілісність України знову повертаються на порядок денний світу", - заявив Яценюк.
"Це (ухвалення закону про деокупацію. - Ред.) є значущим рішенням, яке дасть можливість на Раді безпеки ООН ухвалити рішення про введення миротворців, про надання можливості українській державі відновити свою територіальну цілісність, про виведення російських військ з української території і про відновлення російсько -українсько кордону, де українські війська і українські прикордонники контролюватимуть нашу територію", - додав він.
Яценюк зазначив, що в НФ очікують подальших кроків президента та міжнародної спільноти щодо реалізації положень закону щодо Донбасу і відновлення територіальної цілісності України. Зокрема, від міжнародної спільноти Яценюк очікує продовження політичного, економічного, санкційного тиску на Росію, а також очікує надання допомоги Україні шляхом надання оборонного озброєння, рішення американської адміністрації про надання Україні "Джавелінів".
Яценюк чекає, що нинішнє рішення парламенту дасть можливість Раді безпеки ООН ухвалити рішення про введення миротворців "на тих умовах, які вигідні для України": "Там не має бути російських миротворців. Там не має бути миротворців, афілійованих із російськими військами. Повинен бути дуже чіткий мандат, який передбачає, що миротворці забезпечують порядок на українській території, і найголовніше - забезпечують виведення російських найманців, окупантів і російських збройних сил з території України. Зрозуміло, що Росія блокуватиме таку резолюцію. Але сьогоднішнє голосування продемонструвало для наших західних партнерів чітку позицію всієї об'єднаної української влади. Росія - агресор. Ми не віддамо власні території. Ми не піддамося на російський шантаж. І цивілізований світ має зробити свій крок. Дотисніть Росію на ухвалення резолюції Радбезу ООН про введення миротворців і відновлення територіальної цілісності України".
Нагадаємо, сьогодні Рада ухвалила закон про деокупацію Донбасу.
Вы еще продавать в раху канахветы откажитесь - этим вы сразите точно врага наповал!
Саакашвілі винуватий чи сучий потрох?
- Ну тому що за них воюють гібриди свині та собаки.
более, не восстановление того, что Украина в данный момент не
контролирует, а украинский Донбасс и Крым с полным контролем Украины над ее
международно-признанной государственной границей. Остальное - пустой треп!...
Верховна Рада у четвер схвалила в цілому законопроект №7163 "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях".
За ухвалення відповідного законопроекту № 7163 в цілому проголосували 280 депутатів при мінімально необхідних 226, повідомляє https://www.ukrinform.ua/rubric-polytics/2384606-rada-viznala-rosiu-krainouagresorom.html Укрінформ .
Перед ухваленням рішення секретар Комітету ВР з питань національної безпеки і оборони Іван Вінник зачитав під стенограму ряд поправок до тексту законопроекту. Окрім того, за його словами, комітет рекомендував повернутися до ряду поправок, які раніше не були підтримані депутатами.
Голова парламенту Андрій Парубій поставив на голосування законопроект з урахуванням цих озвучених пропозицій і депутати його підтримали.
У преамбулі закону депутати визначити, що "Російська Федерація чинить злочин агресії проти України та здійснює тимчасову окупацію частини її території за допомогою збройних формувань Російської Федерації".
При цьому в преамбулі визначається, що дата початку окупації частини України, зокрема Криму та Севастополя, визначається законом "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України". Згідно із цим законом, датою початку тимчасової окупації є 20 лютого 2014 року.
Законом про реінтеграцію Донбасу визначаються особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях Донбасу.
Передбачено, що межі та перелік районів, міст, селищ і сіл, частин їх територій тимчасово окупованих у Донецькій та Луганській областях визначаються Президентом за поданням Міністерства оборони України, підготовленим на основі пропозицій Генерального штабу Збройних сил України.
Згідно з законом, відповідальність за матеріальну чи моральну шкоду, завдану Україні внаслідок агресії Російської Федерації, покладається на Росію відповідно до загальновизнаних принципів і норм міжнародного права.
Окрім того, депутати встановити, що особи, які беруть участь у збройній агресії Російської Федерації або залучені до участі в окупаційній адміністрації РФ, несуть кримінальну відповідальність за порушення законодавства України та норм міжнародного гуманітарного права.
Парламент також визначив систему розподілу повноважень щодо заходів із забезпечення нацбезпеки.
Як повідомлялось, Президент Петро Порошенко 4 жовтня 2017 року вніс до Верховної Ради законопроект № 7163 "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях".
Парламент 6 жовтня 2017 року проголосував за нього у першому читанні.
https://oleg-leusenko.livejournal.com/8624477.html
РПЦ собирается перевести Россию на "исконный" юлианский календарь!
России, идущей по особенному православному пути срочно необходимо вернуться к юлианскому календарю, которым испокон веков пользовались рабсияне.
Именно так считает первый заместитель главаря Синодального отдела по взаимоотношениям Церкви с обществом и СМИ московского патриархата Александр Щипков:
"Я сторонник "старого стиля" и считаю, что России пора возвращаться к юлианскому календарю, существовавшему еще во времена Христа".
РПЦ и сегодня живет по юлианскому календарю, а переход на всемирнопринятый григорианский календарь, введенный римским папой Григорием XIII еще в 1582 году, на который Россию перевели в 1918, ничего в православном мире не изменил:
"Календарь - это не цифры на бумаге, а часть картины мира народа. Мы находимся в своей православной парадигме и в ней должны и оставаться"...
Ну да. Жили в пещере, должны и оставаться в ней, чего выходить? Правильно?, - пишет http://agonia-ru.com/archives/16700 Михаил Верещагин .
"Агрессия может быть от любого государства. В законе мы должны усилить эту позицию", -объяснял секретарь профильного комитета, нардеп от БПП Иван Винник.
Но это предложение в штыки восприняли в "Батьківщині", которая грозилась не голосовать. Таким образом, принята редакция с упоминанием РФ.
В комментарии "Обозревателю" глава фракция "Самопоміч" Олег Березюк пояснил, что отсутствие точной даты приведет к невозможности оспорить сам факт оккупации в судебном порядке. "Это создаст большие проблемы в судах. И существенно осложнит возможность Украины получить материальную компенсацию от РФ за оккупацию", - считает он.===
А таке враження що українські владні "лолітнуті" бариги вже остогидли всьому світу зі своєю корупцією, брехнею та антинародними "рехвормами".
Все жители оккупированных территорий, после их
возвращения в состав Украины, должны быть поражены в правах и не иметь
избирательного права лет эдак с десяток. Те, кто за независимую Украину должны
это понять и поймут. А враги Украины, призвавшие оккупантов, должны
отправляться жить в любимую ими страну...
Принятый закон про особый статус Донбаса снял торговую блокаду с оккупированных территорий. Олигархи Порошенко и Ахметов будут иметь законное право возобновить торговлю, которую мы заблокировали год назад. - нардеп https://twitter.com/evhen_n Evhen @evhen_n
Сироїд - "Я хочу щоб кожен з вас був свідомий, що сьогодні парламент проголосував за те що президент може без згоди Верховної Ради вивести війська на майдан, якщо йому цього захочеться"
До цього закону, він не мав такої змоги.
Подивимось як воно буде.