За минулу добу один український воїн зазнав поранення під час проведення інженерних робіт. Ворог двічі порушив режим тиші, - штаб

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-центру АТО, опублікованому у Facebook.
"Незважаючи на взаємне дотримання режиму припинення вогню впродовж усього вчорашнього дня, російсько-окупаційні війська, за темної пори доби, все ж таки вдалися до підступної провокації та здійснили обстріл позицій Збройних Сил України зі зброї, забороненої Мінськими домовленостями", - йдеться в повідомленні.
Так, на луганському напрямку ворог вів вогонь з 82-мм мінометів по наших опорних пунктах поблизу Щастя. Також з міномету калібру 120-мм були обстріляні позиції в районі населеного пункту Луганське.
"Загалом минулої доби противник двічі порушив режим тиші. В обох випадках українські військові вогонь у відповідь не відкривали.
Унаслідок ворожих обстрілів жоден наш військовослужбовець не загинув і не був поранений. Водночас під час проведення інженерних робіт на донецькому напрямку зазнав бойового травмування один військовослужбовець Збройних Сил України. Його оперативно було доставлено до військового госпіталю та надано необхідну медичну допомогу. Життю українського воїна ніщо не загрожує. Військові медики характеризують стан його здоров’я як задовільний", - повідомили в прес-центрі АТО.
Нагадаємо, 17 січня російські найманці 7 разів відкривали вогонь по позиціях ЗСУ.

Головне, щоб наші були живі і здорові.