9978 відвідувачів онлайн

За минулу добу один український воїн зазнав поранення під час проведення інженерних робіт. Ворог двічі порушив режим тиші, - штаб

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-центру АТО, опублікованому у Facebook.

"Незважаючи на взаємне дотримання режиму припинення вогню впродовж усього вчорашнього дня, російсько-окупаційні війська, за темної пори доби, все ж таки вдалися до підступної провокації та здійснили обстріл позицій Збройних Сил України зі зброї, забороненої Мінськими домовленостями", - йдеться в повідомленні. 

Так, на луганському напрямку ворог вів вогонь з 82-мм мінометів по наших опорних пунктах поблизу Щастя. Також з міномету калібру 120-мм були обстріляні позиції в районі населеного пункту Луганське.
"Загалом минулої доби противник двічі порушив режим тиші. В обох випадках українські військові вогонь у відповідь не відкривали.

Унаслідок ворожих обстрілів жоден наш військовослужбовець не загинув і не був поранений. Водночас під час проведення інженерних робіт на донецькому напрямку зазнав бойового травмування один військовослужбовець Збройних Сил України. Його оперативно було доставлено до військового госпіталю та надано необхідну медичну допомогу. Життю українського воїна ніщо не загрожує. Військові медики характеризують стан його здоров’я як задовільний", - повідомили в прес-центрі АТО.

Нагадаємо, 17 січня російські найманці 7 разів відкривали вогонь по позиціях ЗСУ.

За минулу добу один український воїн зазнав поранення під час проведення інженерних робіт. Ворог двічі порушив режим тиші, - штаб 01

Коментувати
Сортувати:
Смерть расіянсько-фашиським окупантам !!!! Скорішого одужання хлопцям !! Маскавітам нейметься.....
показати весь коментар
19.01.2018 07:24 Відповісти
Може хоч в свято тихіше буде...
Головне, щоб наші були живі і здорові.
показати весь коментар
19.01.2018 07:29 Відповісти