НАБУ проводить службову перевірку щодо агента Євгена Шевченка після його інтерв'ю Цензор.НЕТ, - Холодницький

Як заявив антикорупційний прокурор Назар Холодницький, такі дії співробітників слідчого органу є неприпустимими, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ТСН.
Холодницький вважає, що такі публікації шкодять роботі всіх правоохоронних органів.
"Ми глибоко стурбовані черговим таким витоком інформації. Це ще раз підтверджує, що в НАБУ є системні проблеми з таємницею слідства. Якщо так будуть діяти далі, то Антикорупційна прокуратура не матиме іншого виходу, як забрати всі справи з НАБУ, залучати інші правоохоронні органи і доводити їх до кінця", - пригрозив керівник САП.
Після перевірки слідчі планують відкрити кримінальне провадження, однак сам Шевченко у своїй відвертості нічого поганого не бачить. "Були певні причини, за якими я дав це інтерв'ю. Я зараз не можу про ці причини говорити, але з часом суспільство дізнається", - пообіцяв він.
З інтерв'ю Євгена Шевченка, яке він дав Цензор.НЕТ, можна ознайомитися тут.
Общество узнает..
Сейчас полезет что-то про справедливость еще про что..
Живите по закону и все.
Do your fucking job.
Как-то не везет нам пока с антикоррупционерами (((
по другому в принципе быть не может при таком раскладе
Они ж должны быть добром
"С интервью Евгения Шевченко, которое он дал Цензор.НЕТ, модно ознакомиться https://censor.net/resonance/3044836/agent_nabu_evgeniyi_shevchenko_topkorruptsionery_mne_rasskazyvali_vse_potomu_chto_prinimali_za_svoego https://censor.net/n3045615
Ну очень смахивает.
А вообще, сейчас часто сотрудники обычных фирм и даже промпредприятий подписывают обязательства о неразглашении конфиденциальной информации, в которых конкретно описано что нельзя разглашать. Не может быть, чтобы секретных агент не подписывал подобный документ. И здесь уже работа для юристов и адвокатов экс-агента.
Речник МВФ: Лаґард та Порошенко обов'язково зустрінуться наступного тижня у Давосі, про згортання співпраці з Україною мови взагалі немає, є деякі поточні рекомендації.
Ну що, #МедіаВульвота, ваші вибачення та спростування брехні будуть?? #РосІнформВійна
Шевченко - расшифрованный агент. И то, что он рассказал - знали до этого интервью все "привлеченные" корупционеры.
Щоб корупціонерам легше було?
Ленд Кррюзерр двэсте! Два шьтуки!
...Адидас -- чиста для бедных...
...Нью Беланс надо поискать...
...про Блю Долляр мовчу...
...а про Бой Лондон вжэ забув...*)
Неспособность выполнять свои служебные обязанности.
Агент Евгений рассекречен, ничего нового он не сказал. А коррупционеры пусть боятся- ведь вполне может быть , что таких агентов много. И одна из их жён и бл. дей тоже агент.
"Мы не обнародовали тождество людей с конкретными фамилиями, которые были задержаны при вероятной провокации взятки, с агентами, известными всей стране. К сожалению, это сделала в своем заявлении именно пресс-служба НАБУ. О том, что госпожа Сикорская является агентом Екатериной, заявили именно они", - отметил он.
https://censor.net/news/3041645/lutsenko_zayavil_chto_agentov_nabu_rabotavshih_pod_prikrytiem_rassekretila_pressslujba_nabu
Источник: https://censor.net/n3041645
Вот это действительно звучит как угроза. Если они заберут все дела у НАБУ, то все коррупционеры с облегчением вздохнут.
Які він має гарантії безпеки. від кого. Холодніцького ?
Він вже після першої посадки суді був розкритим.
Його інтервю. це хоча б якісь гарантії мати шанс бути непросто грузом 200.
"Были определенные причины, по которым я дал это интервью.Источник:https://censor.net/n3045615